Voor de voorbereiding van het zaalseizoen 2022-2023 zijn er reeds verschillende oefenwedstrijden gepland. Hieronder vind je een overzicht van de geplande oefenwedstrijden. Wanneer de aanvangstijden bekend zijn worden deze aangevuld!

Zaterdag 22 oktober 2022
team
tegenstander
u/t
verz.
aanv.
scheidsrechteraccommodatie
S1
KZ/Thermo4 U 1
U
zelf 20:15   Topsportcentrum De Koog 
S2 KZ/Thermo4U 2  U zelf 18:30   Topsportcentrum De Koog 
Dinsdag 25 oktober 2022
team
tegenstander
u/t
verz.
aanv.
scheidsrechteraccommodatie
S1
HKC (Ha) 1
U
zelf
20:45
  Sporthal Het Dok 
S2
HKC (Ha) 2
U
zelf 19:15   Sporthal Het Dok 
Zaterdag 29 oktober 2022 
team
tegenstander
u/t
verz.
aanv.
scheidsrechteraccommodatie
S1 DOS'46 1  T zelf 19:30  A. den Ouden - P. Peeters   Sporthal Schenkel
S2
DOS'46 2
T
zelf 18:00  R. Dekker - C. Mantel  Sporthal Schenkel
Zaterdag 5 november 2022
team
tegenstander
u/t
verz.
aanv.
scheidsrechteraccommodatie
S1
GG/IJskoud de Beste 1
T
zelf 19:00 J.C. Vries - R. Meiling Sporthal Schenkel 
S2 GG/IJskoud de Beste 2 T zelf 17:15 K. Metz - S. van der Lee  Sporthal Schenkel
A1 GG/IJskoud de Beste A1 T zelf 15:45 Wilco Knops Sporthal Schenkel
A2 HKV/Ons Eibernest A1 T zelf 14:15 Arno Diederik  Sporthal Schenkel
F1 Fortuna/Delta Logistiek F1 T zelf 13:00 Isa Kranendonk Sporthal Schenkel
F3 Fortuna/Delta Logistiek F2 T zelf 13:00 Guido Aarnoutse  Sporthal Schenkel
F4 onderlinge wedstrijd T zelf 13:00 Antine Dorsman  Sporthal Schenkel
F5 onderlinge wedstrijd T zelf 13:00 Antine Dorsman  Sporthal Schenkel
Zaterdag 12 november 2022
team
tegenstander
u/t
verz.
aanv.
scheidsrechteraccommodatie
S1
Fortuna/Delta Logistiek 1    
T
zelf 19:00 COMPETITIE Sporthal Schenkel
S2 Fortuna/Delta Logistiek 2  T zelf 17:15 COMPETITIE Sporthal Schenkel
S3
Fortuna/Delta Logistiek 3
T
zelf
15:30
Michael Buijs  Sporthal Schenkel  
S5
Albatros 3
T
zelf 14:10 Joost van Lier  Sporthal Schenkel
S6 Reeuwijk 2 T zelf 12:50 Boas van der Vorst  Sporthal Schenkel
A1
Trainingsweekend Fortis
U
zelf 12:00   Sporthal Baskenburg ?
A2 Trainingsweekend Fortis  U zelf 10:50   Sporthal Baskenburg ? 
B1 Tjoba B1 T zelf 11:30 Marjan Brands  Sporthal Schenkel
C1 Vitesse (Ba) C2 U zelf 09:00   Sporthal de Bongerd
C2 ODO (M) C2 U zelf 11:00   Sporthal Hofstede (Maasland)
D1 Excelsior (D) D1 U zelf 11:00   Sporthal de Buitenhof
D2 Fortuna/Delta Logistiek D2    T zelf 09:00 Huub Verkuil  Sporthal Schenkel
Maandag 14 november 2022
team
tegenstander
u/t
verz.
aanv.
scheidsrechteraccommodatie
S3
VEO 2 
U
zelf 20:00   Sporthal Essesteijn
Zaterdag 19 november 2022
team
tegenstander
u/t
verz.
aanv.
scheidsrechteraccommodatie
S1
DVO/Transus 1
U
zelf 19:00 COMPETITIE                      DVO-hal                          
S2 DVO/Transus 2                 U zelf 17:15 COMPETITIE DVO-hal 
S3 PKC/Vertom 3 T zelf 14:00   Sporthal Schenkel
S4 DVO/Transus 3  U zelf 15:45   DVO-hal
S5 PKC/Vertom 4 T zelf 15:20 Ewout Buckmann Sporthal Schenkel
S6 Maassluis 3 T zelf 17:50 Niels de Gelder  Sporthal Schenkel
A1 DSC A1 U zelf 14:30 COMPETITIE Sporthal de Vijfkamp
A2 SKF A2 T zelf 11:15 Joost van Lier  Sporthal Schenkel
B1 Maassluis B1 T zelf 12:40 H. de Vette  Sporthal Schenkel
C1 RWA C1 T zelf 16:40 Marjan Brands  Sporthal Schenkel
C2 Kinderdijk C3 U zelf 14:00   Sporthal Molenzicht 
D1 Oranje Wit (D) D2 U zelf 11:00   Oranje Wit-hal 1
D2 Oranje Wit (D) D3 U zelf 10:00   Oranje Wit-hal 2
D3 n.n.b. U zelf    n.n.b.    
E1 ONDO (G) E4 U zelf 10:00   Sporthal De Hoeksteen
(Hoek van Holland)
E2 ONDO (G) E5 U zelf 09:00   Sporthal de Hoeksteen
(Hoek van Holland)
E3 Weidevogels E2 T zelf 10:00 Jitze Knol (deel3) Sporthal Schenkel
E4 Luno E3 U zelf    12:00   Sport. de Vaart (Linschoten) 
E5 Korbatjo E4  U zelf 12:00   Sporthal de Boogerd
F1 Excelsior (D) F1 T zelf 09:00 Serry Kemner  Sporthal Schenkel
F2 ONDO (G) F4 T zelf 09:00 Guido Aarnoutse   Sporthal Schenkel
F3 Vitesse (Ba) F3 T zelf 09:00 Jan van de Berg Sporthal Schenkel
F4 THOR (R) F2 U zelf 12:00   Sporthal de Riederpoort
  Kangaroes en Pukkies U zelf 10:00 deel 1 en 2 Sporthal Schenkel 

Logo Korfbal League klein

Korfbalcompetitie

KCC/CK Kozijnen speelt uit op zaterdag 25 mei 2024 tegen Fortuna 1 om 16:00 uur.

banner FSF (Aangepast)

KangoeroeKlup Logo

Korfbal Kids logo

Fanshop vierkant 160x160

Sponsorclub

Social media

 Facebook Instagram WhatsApp X

Livestream

Partners

algemeen

Advertenties