Nu het zonnetje volop schijnt en de corona-regels versoepeld zijn, is het weer tijd voor de festivalzomer. Natuurlijk kan het 'KCC festival' niet ontbreken op de festival agenda. Op zaterdag 21 mei zal de eerste editie plaatsvinden op Sportpark Schenkel.

20220521   KCC Festival

Tijdens het KCC festival worden onze vrijwilligers in het zonnetje gezet en daarnaast willen we er met al onze leden een gezellige KCC dag van maken.

Al onze vrijwilligers ontvangen een persoonlijke uitnodiging voor het KCC festival, dus hou je Whatsapp goed in de gaten! Ben je als vrijwilliger aanwezig bij het festival, laat dit dan even weten via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.. Mocht je deze week nog geen persoonlijke uitnodiging ontvangen hebben en ben je wel vrijwilliger, dan horen wij dit ook graag via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Tot de 21e!

Logo Korfbal League klein

Korfbalcompetitie

Eerstvolgende wedstrijd KCC/CK Kozijnen 1 nog onbekend.

banner FSF (Aangepast)

KangoeroeKlup Logo

Korfbal Kids logo

Fanshop vierkant 160x160

Social media

Follow KCCkorfbal on Twitter

Facebook

Instagram

Livestream

Partners

algemeen

Advertenties