Met trots kunnen we melden dat er een nieuwe Topkorfbalcommissie (TC) van start is gegaan. Een enthousiaste groep bestaande uit Theo van Os, Wouter Smaal en Sanne Broeksma zal zich met veel energie inzetten om de ambities van onze selectie te ondersteunen. Ook Henk-Jan Schippers blijft betrokken bij de commissie, waardoor we bouwen op een mooie mix van ervaring en nieuwe ideeën.
We stellen de drie nieuwe leden van de commissie graag aan jullie voor.
Sanne Broeksma
Mijn naam is Sanne Broeksma, 40 jaar oud. Van jongs af aan ben ik met korfbal bezig.
Tot mijn 30e fanatiek gespeeld, o.a. kruisfinales voor promotie naar de Korfballeague met Tempo en KCC. Daarna als trainer aan de slag gegaan, oa voor Tempo (Korfballeague 2 en Ereklasse) en KCC (verzorgen van individuele trainingen).
Sinds kort ben ik actief in de TC bij KCC/CK Kozijnen, waar ik me ga richten op de ontwikkeling van de selectiespelers en het bouwen van een aansprekend sportprogramma.
Denk daarbij bijvoorbeeld aan het organiseren van de juiste randvoorwaarden voor spelers op het gebied van persoonlijke ontwikkeling, krachttraining en voeding.
Ik woon in Rotterdam Noord, werk voor de gemeente Rotterdam en in mijn vrije tijd ga ik graag hardlopen of stap ik op de racefiets.
Wouter Smaal
Mijn naam is Wouter Smaal. Ik ben met het korfballen in aanraking gekomen door twee van onze kinderen. KCC kwam 9 jaar geleden in beeld toen onze dochter bij KCC ging spelen. Vanaf dat moment heb ik me altijd erg thuis gevoeld op de club.
Samen met mijn broers heb ik altijd een eigen tuinbouwbedrijf gehad, maar in 2022 hebben wij ons bedrijf verkocht. Sindsdien ben ik adviseur op het gebied van teelt binnen een tuinbouwbedrijf in de USA.
Mijn ervaring in het bedrijfsleven, waar ik dagelijks keuzes moest maken en knopen moest doorhakken, komt denk ik goed van pas in mijn rol als lid van de TC.
Mijn taak in de TC is de rol van voorzitter en met veel enthousiasme wil ik me samen met de andere leden van de TC voor KCC inzetten. Goede communicatie is daarbij wat mij betreft essentieel. Verder bouwen aan een mooie vereniging met een gezonde ambitie!
Theo van Os
Na jarenlang lekker langs de lijn te hebben gestaan, behoudens wat kleine klussen voor de club, ga ik komend seizoen mijn steentje bijdragen in de Technische Commissie van onze mooie club.
Gezien het feit dat ik behoor tot een klein clubje leden die de fusie van ooit eens 2 verenigingen in Capelle aan de IJssel te weten CKV De Kapellen en natuurlijk de Bermen tot onze huidige club KCC heeft meegemaakt, geeft aan dat ik al een tijdje rondloop bij de club. In het verleden als voorzitter van de Jeugd Technische Commissie en nu dan als lid van de Top TC.
Tot mijn takenpakket behoort het opzetten van een scoutingsnetwerk in de regio. Iets wat voor onze club essentieel is om een rol op Korfbal Leaque nivo te blijven spelen. Kortom we gaan de schouders eronder zetten en wellicht dat ik ook op een aantal van jullie, leden, een beroep zal doen om een handje te helpen. Oh ja …wie ik ben.. mijn naam is Theo van Os.
Wij hebben er alle vertrouwen in dat deze commissie, samen met staf en spelers, mooie stappen gaat zetten richting de toekomst. Hun gezamenlijke kennis, ervaring en passie voor de sport vormen een sterke basis om verder te bouwen aan de ambities van KCC.
Het bestuur
Met vriendelijke groet,
Anton van der Heiden
.jpg)








