Voor het nieuwe veldseizoen 2021-2022 heeft het KNKV voor KCC/CK Kozijnen 1 t/m 6, A1/A2, B1 en de C1 de indeling bekend gemaakt. De overige teams volgen zodra deze bekend zijn.

EKAREKA
1
Blauw-Wit (A) 1 Amsterdam
1
Blauw-Wit (A) 2 Amsterdam
2
DeetosSnel 1 Dordrecht
2
DeetosSnel 2 Dordrecht
3
DOS'46 1 Nijeveen
3
DOS'46 2 Nijeveen
4
Fortuna/Delta Logistiek 1 Delft
4
Fortuna/Delta Logistiek 2 Delft
5
KCC/CK Kozijnen 1 Capelle aan den IJssel
5
KCC/CK Kozijnen 2 Capelle aan den IJssel
6
LDODK/Rinsma Modeplein 1 Gorredijk
6
LDODK/Rinsma Modeplein 2 Gorredijk
ROKDR1F
1
DeetosSnel 3 Dordrecht
1
Albatros 3 Zwijndrecht
2
KCC/CK Kozijnen 3 Capelle aan den IJssel
2
Avanti/Post Makelaardij 3 Pijnacker
3
KCR 2 Ridderkerk
3
Excelsior (D) 2 Delft
4
Nieuwerkerk 3 Nieuwerkerk a/d IJssel
4
HKC (Ha) 2 Hardinxveld-Giessendam
5
Oranje Wit (D) 2 Dordrecht
5
KCC/CK Kozijnen 4 Capelle aan den IJssel
6
Pernix 2 Leiden
6
PKC/Vertom 4 Papendrecht
7
SDO/Fiable 2 Kamerik
7
Swift (M) 2 Middelburg
8
Valto 2 De Lier
8
TOP (A) 3 Arnemuiden
R2MR3P
1
Excelsior (D) 4 Delft
1
De Meervogels 4 Zoetermeer
2
Fortuna/Delta Logistiek 4 Delft
2
IJsselvogels 4 Moordrecht
3
KCC/CK Kozijnen 5 Capelle aan den IJssel
3
KCC/CK Kozijnen 6 Capelle aan den IJssel
4
KCR 4 Ridderkerk
4
KCR 5 Ridderkerk
5
KOAG 3 Krimpen aan den IJssel
5
KOAG 4 Krimpen aan den IJssel
6
RWA 3 Poortugaal
6
Korbis 3 Waddinxveen
7
Weidevogels 4 Bleiswijk
7
KVS/Maritiem 5 Scheveningen
8
WION 3 Rotterdam
8
Valto 3 De Lier
AHKBAOKC
1 DSC A1 Eindhoven 1 Avanti/Post Makelaardij A1 Pijnacker
2
Fortuna/Delta Logistiek A1 Delft
2
De Meervogels A1 Zoetermeer
3
KCC/CK Kozijnen A1 Capelle aan den IJssel
3
Fortuna/Delta Logistiek A2 Delft
4
Nieuwerkerk A1 Nieuwerkerk a/d IJssel
4
HKV/Ons Eibernest A1 Den Haag
5
CKV Oranje Wit (D) A1 Dordrecht
5
KCC/CK Kozijnen A2 Capelle aan den IJssel
6
PKC/Vertom A1 Papendrecht
6
KOAG A1 Krimpen aan den IJssel
7
Sporting Delta A1 Dordrecht
7
ONDO (G) A1 's-Gravenzande
8 TOP/LITTA A1 Sassenheim 8 Valto A1 De Lier
BHKDC1G
1
Albatros B1 Zwijndrecht
1
GKV/Enomics C1 Gorinchem
2
DeetosSnel B1 Dordrecht
2
HKC (Ha) C1 Hardinxveld-Giessendam
3
Fortis B1 Oost-Souburg
3
IJsselvogels C1 Moordrecht
4
KCC/CK Kozijnen B1 Capelle aan den IJssel
4
KCC/CK Kozijnen C1 Capelle aan den IJssel
5
Maassluis B1 Maassluis
5
Merwede/Multiplaat C1 Sliedrecht
6
Nieuwerkerk B1 Nieuwerkerk a/d IJssel
6
Oranje Wit (D) C1 Dordrecht
7 ONDO (G) B1 's-Gravenzande 7 PKC/Vertom C2 Papendrecht
8 Valto B1 De Lier

Logo Korfbal League klein

Korfbalcompetitie

Eerstvolgende wedstrijd KCC/CK Kozijnen 1 nog onbekend.

banner FSF (Aangepast)

KangoeroeKlup Logo

Korfbal Kids logo

KCCWebshopvierkant

Social media

Follow KCCkorfbal on Twitter

Facebook

Instagram

Livestream

Partners

algemeen

Advertenties