Met ingang van komend seizoen maakt Sydney Schol de overstap naar HKC. Na acht jaar in het shirt van KCC/CK Kozijnen kiest hij voor een nieuwe sportieve uitdaging.
Sydney kijkt met veel plezier terug op zijn periode bij KCC, waarin hij zowel hoogte- als dieptepunten heeft meegemaakt.
Het absolute hoogtepunt was voor hem het spelen in de Korfbal League, een ervaring die hij koestert. Daar tegenover stonden ook dieptepunten, zoals de degradatie én zijn huidige zware blessure.
“Ik heb hier prachtige momenten beleefd en veel geleerd. Het was een mooie tijd, maar ik voel dat ik toe ben aan iets nieuws.”
De vereniging bedankt Sydney voor zijn jarenlange inzet, betrokkenheid en sportieve bijdrage. We wensen hem heel veel succes bij HKC en een goed herstel richting zijn verdere korfbalcarrière.
.jpg)








