Onze jeugdleden zetten zich ook dit jaar weer volop in voor de Grote Clubactie, maar ook seniorenteams, ouders en sponsoren dragen hun steentje bij. Ons doel van de Grote Clubactie 2026 (€7.000 voor de clubkas) is in zicht. Zoals ze wel eens zeggen.. de laatste loodjes… Maar ook die dragen bij aan dat mooie doel! En hoe meer loten er worden verkocht, hoe groter de kans dat het winnende lot bij KCC/CK Kozijnen valt! 💪🖤🤍

Wist je dat:
- Al 35 kinderen meer dan 25 loten hebben verkocht. Zij verdienen daarmee een mooie medaille en een drankje bij de 1e thuiswedstrijd van de selectie.
- De J10, J13 en U15-2 in de top 3 staan van teams met de meest verkochte loten per speler🏆
- Onze 2 topverkopers uit de U15-2 (Tim & Noëlle) allebei zelfs al meer dan 100 loten hebben verkocht!👏
De Grote Clubactie loopt nog door tot dinsdag 27 oktober 23.00. We zijn supertrots op iedereen die zijn of haar steentje bijdraagt. Laten we met z’n allen nog een extra tandje bijzetten in de laatste week. Elk lot dat je verkoopt helpt KCC/CK Kozijnen verder, én wie weet… valt de hoofdprijs wel bij onze club!
Zet ’m op in de laatste week!
.jpg)








