Na de afstraffing in de vorige ronde in Wageningen tegen KV Wageningen (27-17), moest het dit weekend rechtgezet worden voor de eigen fanatieke fans, thuis tegen GG/RMcD Huis Emma. Deze ploeg van Mady Tims en Chris Beuk had reeds 4 punten met o.a. winst op Wageningen, maar ook een grote nederlaag tegen HKC/Creon Kozijnen. Voor KCC/CK Kozijnen moest het gaan gebeuren, want met pas 2 punten is het nog niet wat het moet zijn. Elke week wordt er wel gestreden, maar de doelpunten vallen gewoon niet makkelijk. De winst tegen laagvlieger KVS/Groeneveld Keukens was uiteindelijk een makkelijke opgave, had hoewel de uitslag veel hoger had moeten zijn, maar ook tegen de “grote” tegenstanders moet de ploeger wel staan. Tegen de ploeg uit Wormer had er veel meer ingezeten maar zij waren effectiever in de afronding.

Nadat KCC/CK Kozijnen in de eerste ronde in Sassenheim tegen een 21-17 nederlaag aanliep, één van de kanshebbers om de play-offs te halen, ontving  de ploeg vorig weekend promovendus KVS/Groeneveld Keukens in sporthal Schenkel. Uiteindelijk kon KCC/CK Kozijnen freewheelend de eerste twee punten tegen de laagvlieger uit Scheveningen bijschrijven.

In de derde ronde moest de selectie afreizen naar Wageningen. In het voorprogramma wist KCC/CK Kozijnen verbazingwekkend makkelijk de reserves van de thuisploeg van zich af te houden en de eerste winstpunten van de avond konden in de tas. Hierna was de wedstrijd tegen de eerste teams van beide ploegen. Zowel Wageningen (winst tegen HKC/Creon Kozijnen) als KCC/CK Kozijnen (winst tegen KVS/Groeneveld Keukens) had twee punten, dus een overwinning voor Ploeg en Carolus was zeer welkom om weer even naar boven te kijken. In een volle hal werd het een deceptie voor de Capellenaren. De afronding was zeer matig, veel balverlies, waardoor Wageningen de avond van haar leven had. Het ene doelpunt was nog mooier dan de andere en het thuispubliek werd getrakteerd op een heerlijk korfbalavondje. KCC/CK Kozijnen wist niet wat hen overkwam. De Capelse schutters gaven niet thuis en men speelde korte aanvallen zonder hoog rendement.

Zaterdag 3 januari organiseren wij iets nieuws bij KCC/CK Kozijnen: Throw in The Dark.
Throw in The Dark. Nu al zin in? Schrijf je snel in onder aan de pagina! Dat kan tot uiterlijk 27 december.

Zaterdag 3 januari organiseren wij iets nieuws bij KCC/CK Kozijnen: Glow in the dark training.

Onze jongsten (UK, PU, J14 en J15) gaan trainen in een donkere hal, die wordt verlicht door het lichtgevende veld, lichtgevende korven met een lichtgevende bal van 13:00 tot 14:00 uur.

We willen graag weten hoe veel kinderen er komen en hoe veel spullen we neer moeten zetten. Dus graag even opgeven via onderstaand formulier. Dat kan tot uiterlijk 27 december.

De Black Friday aanbiedingen vliegen al om je oren, Sinterklaas is al in het land en ook voor Kerst wordt straks, of misschien nu al, volop gewinkeld.

Wist je dat je met je aankopen bij BOL.com KCC/CK Kozijnen kan steunen zonder dat het jou iets extra's kost?

Met veel plezier willen wij laten weten dat onze vereniging twee prachtige nieuwe bankjes heeft ontvangen van Sportief Capelle.

Na de veelbelovende seizoensstart vorige week in Sassenheim, waar KCC/CK Kozijnen, ondanks een 21-17 nederlaag, tegen één van de favorieten TOP (S) liet zien dat er volop perspectief is, stond afgelopen zaterdag de ontmoeting met promovendus KVS/Groeneveld Keukens op het programma. Een bijzondere wedstrijd, zeker voor nieuwkomer Madjid Korodowou, die zijn oud ploeggenoten trof.

Zaterdag 15 november tijdens de rust van de wedstrijd van KCC/CK Kozijnen 1 zijn onze topverkopers van de Grote Clubactie in het zonnetje gezet. Met een recordopbrengst van maar liefst € 6.854,40 zijn we enorm trots als vereniging op al onze leden die hier een steentje aan hebben bijgedragen.

Afgelopen vrijdag hadden we alweer de 3de dartavond van dit seizoen. Met 21 deelnemers was het weer ouderwets gezellig en hebben we de gebruikelijke spellen weer afgewerkt.

De Korfbal League 2 is begonnen. Na een uitwedstrijd speelt KCC/CK Kozijnen op zaterdag 15 november 2025 de eerste thuiswedstrijd tegen KVS/Groeneveld Keukens. In sporthal Schenkel mogen we maximaal 800 mensen toelaten. Er lijkt voor de reguliere competitiewedstrijden in de Korfbal League 2 voldoende ruimte dus zal je vrijwel altijd een kaartje aan de deur kunnen kopen, maar OP = OP.

Lieve kinderen van de Pukkies, Kangoeroes en J10 t/m J15,

Op vrijdag 28 november heeft Sinterklaas een plekje in zijn drukke agenda gevonden om met enkele Pieten weer langs te komen bij KCC/CK Kozijnen. Hij wil wel heel graag weten welke kinderen er allemaal zijn. Dus even opgeven via onderstaand formulier.

Ook dit jaar mogen de kinderen weer een avond mee oplopen bij een wedstrijd van KCC/CK Kozijnen 1. Dit geldt voor de volgende jeugdteams: blauw, groen, geel en de kangoeroes/pukkies.

In het schema hieronder zie je wanneer jouw team aan de beurt is.

Nadat KCC/CK Kozijnen vorig seizoen met slechts 1 punt de Korfbal League uit ging, moesten Ploeg en Carolus bouwen aan een nieuw team. Veel basisspelers stopten of gingen naar een andere club. Nieuwe aanwinsten en spelers die doorkwamen uit de reserves moesten het nieuwe vlaggenschip gaan vormen. Na een redelijk 1e deel van het veldseizoen waar het op de tweede plek achter Fortuna/Ruitenheer eindigde en dus in het seizoen 2026-2027 weer in de Ereklasse speelt, wachtte er zaterdagavond de eerste wedstrijden in de Korfbal League 2. Ander spel, andere tegenstanders.

Met dank aan de Club van 50 hebben we 5 ballenkarren aan mogen schaffen.
We hopen hiervan met veel plezier gebruik te maken.

Eindresultaat Grote Clubactie: wat een fantastisch succes! 🎉

Wat een geweldige prestatie! Dankzij de inzet van al onze jeugdleden, ouders en seniorenteams heeft de Grote Clubactie dit jaar een recordopbrengst van maar liefst € 6.854,40 opgeleverd! Daarmee is het oorspronkelijke doel van € 4.000 ruimschoots overtroffen – een fantastisch resultaat waar we als vereniging ontzettend trots op mogen zijn.

Korfbalcompetitie

Eerstvolgende wedstrijd KCC/CK Kozijnen 1 nog onbekend.

banner FSF (Aangepast)

KangoeroeKlup Logo

Korfbal Kids logo

Fanshop vierkant 160x160

Sponsorclub

Social media

 Facebook Instagram WhatsApp X

Livestream

Partners

Bol AlgemeenBol Algemeen

Advertenties