"Wedstrijdprogramma KCC/CK Kozijnen"

Ronde:
Klik op de accommodatie voor de routebeschrijving

RDatumThuisUitVerz.Aanv.Vervoer/ScheidsrechterAccommodatie
1
za 10 sepTOP (A) 1KCC/CK Kozijnen S1
Zelf
17:00
ZelfSportcomplex Van Cittersweg - 1K40
1
za 10 sepNieuwerkerk 2KCC/CK Kozijnen S2
Zelf
12:45
ZelfDe Kleine Vink Veld - 1K40
1
za 10 sepKCC/CK Kozijnen S3DVO/Accountor 3
Zelf
16:00
Smit, J.B. Sportpark Schenkel - 1K40
1
za 10 sepKCC/CK Kozijnen S4TOP/IAA fresh 3
Zelf
11:00
Deursen, P van Sportpark Schenkel - 2aK40
1
za 10 sepKCC/CK Kozijnen S5PKC/Vertom 5
12:00
13:00
Ewout Buckmann Sportpark Schenkel - 1K40
1
za 10 sepKCC/CK Kozijnen S6Nieuwerkerk 4
10:30
11:30
R. de RondeSportpark Schenkel - 1K40
1
za 10 sepOlympia (S) 2KCC/CK Kozijnen S7
12:15
13:30
ZelfSportpark De Brug - 1aK60
1
za 10 sepExcelsior 7KCC/CK Kozijnen S8
09:45
11:00
ZelfBiesland (Excelsior) - 1K40
1
za 10 sepKCC/CK Kozijnen S9Vitesse (Ba) 7
15:00
16:00
Michel Wamsteeker Sportpark Schenkel - 2aK40
1
za 10 sepKCC/CK Kozijnen A1ONDO (G) A1
Zelf
11:15
Heuvelman, D L J Sportpark Schenkel - 1K40
1
za 10 sepKCC/CK Kozijnen A2ONDO (G) A2
08:45
09:45
Brouwer, A Sportpark Schenkel - 1K40
1
za 10 sepMerwede/Multiplaat B1KCC/CK Kozijnen B1
08:45
10:00
v.d. Berg, Bobbe, den BoonSportpark Thorbeckelaan - 1K40
1
za 10 sepPhoenix C3KCC/CK Kozijnen C1
11:15
12:30
v.d. Berg, Chin Joe Kie, da CruzVan Doornenplantsoen (veld) - 1K40
1
za 10 sepKCC/CK Kozijnen C2RWA C3
14:00
15:00
Kirsten Voordendag (S6)Sportpark Schenkel - 3aK40
1
za 10 sepHKV/Ons Eibernest D1KCC/CK Kozijnen D1
09:45
11:00
de Jong, Nell, OuwensSportcentrum HKV/Ons Eibernest - 1aK40
1
za 10 sepKCC/CK Kozijnen D2Refleks D2
08:30
09:00
Jan vd Berg Sportpark Schenkel - 3aK40
1
za 10 sepKCC/CK Kozijnen E1Nieuwerkerk E5
08:15
09:00
Wim Niesing Sportpark Schenkel - 4K24 A
1
za 10 sepKCR E4KCC/CK Kozijnen E2
08:00
09:00
v.d. Berg, de KruijffReyerpark KCR - 7K24 A
1
za 10 sepReeuwijk E1KCC/CK Kozijnen E3
08:00
09:00
Heijmen, LooijSportpark De Groene Zoom - 2aK40 A
1
za 10 sepKCR E3KCC/CK Kozijnen E4
09:00
10:00
Heerema, v.d. MeugheuvelReyerpark KCR - 7K24 A
1
za 10 sepKCC/CK Kozijnen E5Maassluis E3
09:30
10:15
Timo van Dieren (S1/S2)Sportpark Schenkel - 5K24 A
1
za 10 sepKCC/CK Kozijnen F1Excelsior F1
09:15
10:00
Marjan Brands (S1/S2) Sportpark Schenkel - 4K24 A
1
za 10 sepKCC/CK Kozijnen F2OVVO F1
09:15
10:00
Annick vd Kooij (S1/S2)Sportpark Schenkel - 6K24

Logo Korfbal League klein

Korfbalcompetitie

KCC/CK Kozijnen speelt uit op zaterdag 8 oktober 2022 tegen KZ/Thermo4U 1 om 16:00 uur.

banner FSF (Aangepast)

KangoeroeKlup Logo

Korfbal Kids logo

fanshop banner 160x160

Social media

Follow KCCkorfbal on Twitter

Facebook

Instagram

Livestream

Partners

algemeen

Advertenties