"Wedstrijdprogramma KCC/CK Kozijnen"

Ronde:
Klik op de accommodatie voor de routebeschrijving

RDatumThuisUitVerz.Aanv.Vervoer/ScheidsrechterAccommodatie
1
za 6 aprTOP/IAA fresh 3KCC/CK Kozijnen S4
Zelf
10:45
ZelfSportcomplex TOP Sassenheim - 1K40
1
za 6 aprKCC/CK Kozijnen S5DES (D) 2
13:20
14:20
Jack Potter (S4)Sportpark Schenkel - 1K40
1
za 6 aprKCC/CK Kozijnen S6KCR 6
12:00
13:00
Merel Schneider (S3)Sportpark Schenkel - 1K40
1
za 6 aprMerwede/Multiplaat 3KCC/CK Kozijnen S7
11:15
12:30
ZelfSportpark Thorbeckelaan - 1K40
1
za 6 aprTrekvogels 3KCC/CK Kozijnen S9
14:10
15:10
ZelfIngang De Waghemakerestraat - 2K40
1
za 6 aprKOAG A1KCC/CK Kozijnen A1
12:45
14:00
Bobbe,den Boon,v.d. BergGroene Wetering - 1K40
1
za 6 aprIJsselvogels A2KCC/CK Kozijnen A2
09:45
11:00
Kurt,Janson,v.d. HoogSportlaan Moordrecht - 1K40
1
za 6 aprKCC/CK Kozijnen B1PKC/Vertom B3
12:45
13:45
Wim NiesingSportpark Schenkel - 2aK40
1
za 6 aprKorbatjo B1KCC/CK Kozijnen B2
14:45
16:00
Hoogakker,Knol,van IJserlooSportveld H.Parkhurstweg - 2G
1
za 6 aprKCC/CK Kozijnen C1Fortuna C2
11:45
12:45
Hart, B.L. Sportpark Schenkel - 2aK40
1
za 6 aprWeidevogels C3KCC/CK Kozijnen C2
08:45
09:45
Verberne,Abate,Wolfert,Kriger,JongbloedSportcomplex Merenveld - 1aK40
1
za 6 aprKCR D2KCC/CK Kozijnen D1
09:00
10:00
Niesing,Wassink,OuwensReyerpark KCR - 3K40
1
za 6 aprKCC/CK Kozijnen D2Weidevogels D2
13:15
14:00
Huub VerkuilSportpark Schenkel - 3aK40
1
za 6 aprVelocitas D3KCC/CK Kozijnen D3
09:45
11:00
Wielkens,Visscher,WendrichSport- en recreatiepark De Bloemerd - 2aK40
1
za 6 aprKCR E4KCC/CK Kozijnen E2
09:00
10:00
v.d. Hoeven,HeijmenReyerpark KCR - 7K24 A
1
za 6 aprReeuwijk E1KCC/CK Kozijnen E3
08:30
09:30
Vrolijk,SchoutetenSportpark De Groene Zoom - 1b2K24 A
1
za 6 aprKCC/CK Kozijnen E4KOAG E5
10:00
10:30
Eelco HoeksemaSportpark Schenkel - 5K24 A
1
za 6 aprKCC/CK Kozijnen E5Vitesse (Ba) E5
08:30
09:00
Marco GeeneSportpark Schenkel - 5K24 A
1
za 6 aprKCC/CK Kozijnen E6NIO E3
09:30
10:00
Kirsten VoordendagSportpark Schenkel - 6K24 A
1
za 6 aprOranje Wit (D) E5KCC/CK Kozijnen E7
11:50
12:50
van Driel,BoogSportcomplex Stadspolders - 1b2K24 A
1
za 6 aprRWA F1KCC/CK Kozijnen F1
09:00
10:00
de Groot,de BruinSportcomplex Landweg - 3b2K24 A
1
za 6 aprKCR F2KCC/CK Kozijnen F2
09:00
10:00
Zuijdwijk,van OeverenReyerpark KCR - 6K24 A
1
za 6 aprKCC/CK Kozijnen F3KOAG F3
09:30
10:00
Ivette VoordendagSportpark Schenkel - 7K24 A
1
za 6 aprKCC/CK Kozijnen F4Korbis F4
08:30
09:00
Adriënne van OfwegenSportpark Schenkel - 7K24 A

Logo Korfbal League klein

Korfbalcompetitie

KCC/CK Kozijnen speelt uit op zaterdag 25 mei 2024 tegen Fortuna 1 om 16:00 uur.

banner FSF (Aangepast)

KangoeroeKlup Logo

Korfbal Kids logo

Fanshop vierkant 160x160

Sponsorclub

Social media

 Facebook Instagram WhatsApp X

Livestream

Partners

algemeen

Advertenties