"Wedstrijdprogramma KCC/CK Kozijnen"

Ronde:
Klik op de accommodatie voor de routebeschrijving

RDatumThuisUitVerz.Aanv.Vervoer/ScheidsrechterSporthalZaalwacht
13
za 3 febBlauw-Wit (A) 1KCC/CK Kozijnen S1
Zelf
16:30
ZelfBlauw-Withal - Veld 1
13
za 3 febBlauw-Wit (A) 2KCC/CK Kozijnen S2
Zelf
14:45
ZelfBlauw-Withal - Veld 1
13
za 3 febKCC/CK Kozijnen S3Unitas/Perspectief 3
Zelf
18:45
Meulmeester, R.Schenkel - Veld 1Jurytafel
13
za 3 febKCC/CK Kozijnen S4Fortuna 3
Zelf
20:25
Hu, PSchenkel - Veld 1Jurytafel
13
za 3 febIJsselvogels 2KCC/CK Kozijnen S5
14:50
15:50
ZelfZuidplas - Veld 1
13
za 3 febKCC/CK Kozijnen S6WION 2
16:25
17:25
Bond of TEAM S4Schenkel - Veld 1Reserves
13
za 3 febKCR 5KCC/CK Kozijnen S7
13:00
14:15
ZelfDe Fakkel - Veld 1
13
za 3 febExcelsior 7KCC/CK Kozijnen S8
16:05
17:20
ZelfDe Buitenhof - Veld 1
13
za 3 febKCC/CK Kozijnen S9Nexus 3
13:05
14:05
Wim Niesing (S4)Schenkel - Veld 1Reserves
13
za 3 febKCC/CK Kozijnen A1IJsselvogels A2
15:15
16:15
Quinten van Dieren (S3)Schenkel - Veld 1W. de Witter,V. Meijer
13
za 3 febMaassluis A2KCC/CK Kozijnen A2
11:45
13:00
Hoeksema, Gobel, van EeOlympia - Veld 1
13
za 3 febKCC/CK Kozijnen B2DVS '69 B1
14:15
15:15
Kirsten VoordendagSchenkel - Veld 1L. Ng-a-Tham,J. Knol
13
za 3 febKCR C3KCC/CK Kozijnen C2
09:45
11:00
Borges da Veiga, Hoogakker, v.d. Heuvel, VerberneDe Fakkel - Veld 1
13
za 3 febExcelsior D1KCC/CK Kozijnen D1
13:10
14:10
Swanborn, Ouwens, NiesingDe Buitenhof - Veld 1
13
za 3 febKCC/CK Kozijnen D2RWA D3
11:20
12:05
Jan vd BergSchenkel - Veld 1M. Penman,T. Looij
13
za 3 febKCC/CK Kozijnen D3Twist D1
12:20
13:05
Huub VerkuilSchenkel - Veld 1D. v.d. Linden,M. Francke
13
za 3 febTriade E1KCC/CK Kozijnen E1
07:50
09:00
Wassink, van VelzenDe Reiger - Veld 1 B
13
za 3 febKCC/CK Kozijnen E2Albatros E2
08:30
09:00
Isa Kranendonk (A1)Schenkel - Veld 1 BS. Verzijl,J. v.d. Hoeven
13
za 3 febKCC/CK Kozijnen E3Voltreffers E1
10:30
11:00
Ivette VoordendagSchenkel - Veld 1 BN. Rijkmans,F. van't Hof
13
za 3 febKCC/CK Kozijnen E5Nieuwerkerk E7
10:30
11:00
Marco GeeneSchenkel - Veld 1 AA.M. Geveling,E. White
13
za 3 febKCC/CK Kozijnen E6Vriendenschaar (B) E2
08:30
09:00
Eelco HoeksemaSchenkel - Veld 1 4k AT. Rovers,J. Pas
13
za 3 febIJsselvogels E5KCC/CK Kozijnen E7
08:15
09:00
Hama Amin, BoogZuidplas - Veld 1 B
13
wo 31 janKCC/CK Kozijnen F1PKC/Vertom F1
17:00
17:30
Eelco HoeksemaSchenkel - Veld 1 BJ.M. de Bruin,A. Nell
13
za 3 febPKC/Vertom F3KCC/CK Kozijnen F2
08:00
09:00
Zuijdwijk, van OeverenPKC-hal - Hal 2 B
13
za 3 febKCC/CK Kozijnen F4VEO F2
08:30
09:00
Serry Kemner (S9)Schenkel - Veld 1 A Nasafi,A.L. Thissen,A.S. Thissen

Logo Korfbal League klein

Korfbalcompetitie

KCC/CK Kozijnen speelt thuis op zaterdag 2 maart 2024 tegen LDODK/Rinsma Modeplein 1 om 19:00 uur in sporthal Schenkel.

banner FSF (Aangepast)

KangoeroeKlup Logo

Korfbal Kids logo

Fanshop vierkant 160x160

Sponsorclub

Social media

 Facebook Instagram WhatsApp X

Livestream

Partners

algemeen

Advertenties