"Wedstrijdprogramma KCC/CK Kozijnen"

Ronde:
Klik op de accommodatie voor de routebeschrijving

RDatumThuisUitVerz.Aanv.Vervoer/ScheidsrechterAccommodatie
6
za 28 meiDeetosSnel 1KCC/CK Kozijnen S1
Zelf
16:00
ZelfSportterrein Vorrinklaan - 1K40
6
za 28 meiDeetosSnel 2KCC/CK Kozijnen S2
Zelf
14:30
ZelfSportterrein Vorrinklaan - 1K40
6
za 28 meiKCC/CK Kozijnen S3DeetosSnel 3
Zelf
11:30
Bruggeman, M B & Reupkes, J. Sportpark Schenkel - 1K40
6
za 28 meiAlbatros 3KCC/CK Kozijnen S4
Zelf
14:30
ZelfSportpark Develstein - 1K40
6
za 28 meiKCC/CK Kozijnen S5RWA 3
14:30
15:30
bond of Ewout Buckmann Sportpark Schenkel - 1K40
6
za 28 meiDe Meervogels 4KCC/CK Kozijnen S6
14:45
16:00
ZelfVernedesportpark - 1aK60
6
ma 23 meiReeuwijk 3KCC/CK Kozijnen S7
18:15
19:30
ZelfSportpark De Groene Zoom - 2aK40
6
za 28 meiKCC/CK Kozijnen S8Maassluis 6
09:00
10:00
Timo van Dieren (S1/S2)Sportpark Schenkel - 1K40
6
za 28 meiNexus 4KCC/CK Kozijnen S9
09:15
10:30
ZelfSportpark Thurlede - 2K40
6
za 28 meiPKC/Vertom A1KCC/CK Kozijnen A1
Zelf
12:30
Stuurstraat, Visser, VoetsSportpark Oostpolder - 1K40
6
za 28 meiFiducia A1KCC/CK Kozijnen A2
Zelf
10:15
de Lange, Middelkoop, von RotzSportpark Fletiomare Oost - 1K40
6
ma 23 meiNieuwerkerk B1KCC/CK Kozijnen B1
18:30
19:30
L. vd Berg, Schol, van EeDe Kleine Vink Veld - 1K40
6
za 28 meiKCC/CK Kozijnen B1Maassluis B1
13:00
14:00
Pol, F. van de Sportpark Schenkel - 2aK40
6
za 28 meiRWA C1KCC/CK Kozijnen C1
10:30
11:45
de Gelder, Pretter, VermeulenSportcomplex Landweg - 1K40
6
di 24 meiDVS '69 C2KCC/CK Kozijnen C2
18:15
19:00
van Eck, Heerens, LolkemaSportpark Schildman - 2aK40
6
za 28 meiKCC/CK Kozijnen C2RWA C3
14:15
15:15
Huub VerkuilSportpark Schenkel - 2aK40
6
za 28 meiKCC/CK Kozijnen D1KCR D2
10:45
11:30
Jan vd BergSportpark Schenkel - 3aK40
6
za 28 meiKCC/CK Kozijnen D2RWA D2
09:45
10:30
Marco GeeneSportpark Schenkel - 3aK40
6
za 28 meiKCC/CK Kozijnen D3IJsselvogels D3
08:30
09:30
Job Plomp (S6)Sportpark Schenkel - 3aK40
6
za 28 meiKorbis E2KCC/CK Kozijnen E1
08:30
09:30
Nell, NiesingSportpark Sniep - 2G
6
za 28 meiMaassluis E3KCC/CK Kozijnen E2
09:00
10:00
Slingerland, SwanbornWipperspark - 2a1K40
6
za 28 meiKCC/CK Kozijnen E4Korbis E3
08:30
09:00
Michel Wamsteeker (S8)Sportpark Schenkel - 5K24
6
za 28 meiKCC/CK Kozijnen F1KCR F1
09:15
10:00
Stephan Groeneweg (S1/S2)Sportpark Schenkel - 4K24
6
za 28 meiOZC F1KCC/CK Kozijnen F2
09:00
10:00
Pols, VerweijSportcomplex De Enk - 4K24

Logo Korfbal League klein

Korfbalcompetitie

Eerstvolgende wedstrijd KCC/CK Kozijnen 1 nog onbekend.

banner FSF (Aangepast)

KangoeroeKlup Logo

Korfbal Kids logo

fanshop banner 160x160

Social media

Follow KCCkorfbal on Twitter

Facebook

Instagram

Livestream

Partners

algemeen

Advertenties