Afgelopen zaterdag startten de returns in de Ereklasse. Na een knotsgekke uitwedstrijd vorig weekend tegen HKC/Creon Kozijnen, waarbij KCC/CK Kozijnen na een 13-17 voorsprong in de laatste 15 seconden de punten pakte (17-18), was zaterdag de return in Capelle aan den IJssel. Het werd een hele andere wedstrijd. In de stromende regen, zagen de vele supporters een strubbelend KCC/CK Kozijnen, dat vergeleken met vorige week veel meer moeite had met HKC/Creon Kozijnen. De gasten speelden met de eerder geschorste Richard Kunst in de basis. Ondanks het goede verdedigende werk van Julian Middelkoop was het wel Kunst die in de tweede helft het verschil maakte.

Na de zeges op TOP (A) en de midweekse wedstrijd uit in Eindhoven tegen DSC, stond afgelopen weekend de heuse kraker in Hardinxveld-Giessendam op het programma. HKC/Creon Kozijnen is duidelijk versterkt en deze wedstrijd is dus een echte graadmeter voor het team van Ploeg en Carolus. De eerste plek stond op het spel in deze uitwedstrijd. De wedstrijd stond onder leiding van het duo Van Bentum en Metz en bij HKC/Creon Kozijnen was de geschorste Kunst afwezig. In een uitstekende ambiance (veel publiek en een heerlijk zonnetje) won KCC/CK Kozijnen in een krankzinnige slotfase na een schot van Slingerland met 17-18 van HKC/Creon Kozijnen.

Het eerste team met veel nieuwe gezichten in de gelederen is de veldcompetitie knap begonnen. Afgelopen zaterdag wist het team van coaches Henno & Arthur met 15-12 te winnen van knokmachine TOP uit Arnemuiden. Veel lof voor de Zeeuwen die met een waanzinnige mentaliteit in het veld stonden en van start tot finish niets hebben weggegeven. Dan op dinsdagavond ‘ff’ een uitwedstrijd in Eindhoven. DSC is een gerenommeerd team en nooit makkelijk te verslaan, maar wederom een keurige 14-17 overwinning voor ons eerste team. Aanstaande zaterdag om 16:00 uur de uitwedstrijd tegen Korfballeague-collega HKC uit Hardinxveld. Een resultaat zou geweldig zijn, maar misschien is het in de aanloop naar de KL nog wel belangrijker dat we met een vergelijkbare mentaliteit als TOP het veld op- en afstappen en geen centimeter cadeau doen.

schoolkorfbal2018

Kom je ook op ons feestje? Op woensdag 9 oktober 2024 organiseert KCC/CK Kozijnen het

Schoolkorfbaltoernooi voor de groepen 3 en 4 van de basisscholen. Alle kinderen van groep 3 en 4 uit Capelle a/d IJssel of Rotterdam-Oost zijn van harte welkom!

Doel van deze middag is om kinderen van ca. 6 t/m 8 jaar op een speelse manier kennis te laten maken met de korfbalsport. Tijdens dit Schoolkorfbaltoernooi doen we een gezamenlijke warming-up onder leiding van enthousiaste begeleiders. Daarna worden er wedstrijdjes 4x4 korfbal gespeeld. Behalve het toernooi worden er nog vele andere leuke activiteiten georganiseerd. Er is muziek, en gaan we allerlei actieve (bal)spellen doen.

Voor iets te eten en drinken wordt gezorgd. Aan het eind krijgen alle kinderen een leuke verrassing mee naar huis.

Om deze middag goed te laten verlopen, zal er vanuit KCC begeleiding zijn voor alle kinderen. Uiteraard bent ook u als ouder/verzorger van harte welkom. Uw kind (individueel) aanmelden voor het Schoolkorfbaltoernooi kan via onderstaand online formulier. We plaatsen klasgenootjes en/of vriendjes zoveel mogelijk bij elkaar in een groepje.

Mocht u nog vragen hebben, dan kunt u terecht bij Jopie Schippers, tel. 06 2922 7590 of via het mailadres Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..

Datum: woensdag 9 oktober
Tijd: 14:30 tot 17:00 uur
Plaats: Korfbalvereniging KCC/CK Kozijnen, Sportpark Schenkel (kunstgras), Capelseweg 39, Capelle a/d IJssel

[Form schoolkorfbal2024 not found!]

Na een week uitstel speelde de selectie van KCC/CK Kozijnen afgelopen weekend tegen het Zeeuwse TOP uit Arnemuiden. Een eerste testcase voor het team van Henno Ploeg en Arrhur Carolus hoe men ervoor staat met een vrijwel gehele nieuwe selectie. Nieuwkomers Cécile Slingerland (IJsselvogels) en Sheila Herbert (Valto) stonden tegen TOP in de basis. Een vernieuwd KCC/CK Kozijnen moet bouwen aan een nieuw team en in de veldpoule samen met HKC/Creon Kozijnen, DSC en TOP (A) moet het bij de eerste twee plekken zien te komen om ook volgend seizoen weer in de Ereklasse te spelen.

We zijn weer begonnen. Op vrijdag de 13de was de eerste dartavond van het nieuwe seizoen, waarbij we iedere maand een dartavond organiseren.

Omdat we laat de dartdata kenbaar hebben gemaakt en er veel afzeggingen vanuit de vaste kern waren, ging de dartcommissie uit van een rustig begin met iets van 10 deelnemers. Dat werd dus duidelijk meer. Uiteindelijk hadden we 18 aanmeldingen en daaruit blijkt dat we een groot dartpotentieel hebben.

Nog een paar weken wachten en dan is het Halloween! Om alvast in de stemming te komen organiseert de aKCCie op vrijdag 25 oktober 2024 een Halloween avond. Iedereen is welkom, dus ook alle vriendjes en vriendinnetjes.

Beste leden, ouders en supporters,

Onze club draait op de kracht van vrijwilligers en daarom zijn we hard op zoek naar enthousiaste mensen die ons barteam willen versterken! Om ervoor te zorgen dat iedereen kan blijven genieten van een gezellige middag of avond na het sporten, hebben we jullie hulp hard nodig.

Beste leden,

Onze vereniging bestaat 25 jaar en dat wordt groots gevierd. Afgelopen seizoen zijn een aantal leden vanuit verschillende gelederen van de vereniging bij elkaar gaan zitten en zij hebben samen een serie evenementen bedacht om van dit lustrumjaar een onvergetelijk seizoen te maken. 

Wat een geslaagde dag was het zaterdag! KCC/CK Kozijnen bestaat 25 jaar en het lustrumjaar hebben wij zaterdag 7 september even goed met elkaar afgetrapt. Met een opkomt van ruim 200 man was het een gezellige boel. Gelukkig hebben we ook fantastisch weer gehad, dus kon iedereen met een hapje en een drankje plaatsnemen op het speciaal ingerichte terras.

Het korfbalseizoen gaat weer van start en ook darten we dit seizoen weer bij KCC/CK Kozijnen.
Iedere maand kunnen jullie op vrijdagavond weer komen darten voor prijzen en vooral gezelligheid.

Het dartschema voor het seizoen 2024/2025 vind je hier.

We houden ook weer een jaarcompetitie bij.
Gaat Julian Middelkoop weer eerste worden of gaan anderen hem naar de kroon steken? We gaan het zien.

De entreeprijs blijft net als vorig seizoen € 3,-.
Er zullen verschillende spellen op de avonden worden gespeeld en de hapjes en drankjes zijn uiteraard ook weer voorhanden.

Komende vrijdag beginnen we dus en iedereen is van harte welkom.

De aanvangstijd is 20:00 uur (inloop vanaf 19:30 uur).

Tot vrijdag!

Logo Korfbal League klein

Korfbalcompetitie

KCC/CK Kozijnen speelt uit op zaterdag 25 januari 2025 tegen Unitas/Perspectief 1 om 20:15 uur in sporthal De Sypel.

banner FSF (Aangepast)

KangoeroeKlup Logo

Korfbal Kids logo

Fanshop vierkant 160x160

Sponsorclub

Social media

 Facebook Instagram WhatsApp X

Livestream

Partners

Bol AlgemeenBol Algemeen

Advertenties