"Wedstrijdprogramma KCC/SO natural"

Ronde:
Klik op de accommodatie voor de routebeschrijving

RDatumThuisUitVerz.Aanv.Vervoer/ScheidsrechterSporthalZaalwacht
2
za 18 novBlauw-Wit (A) 1KCC/SO natural S1
Zelf
19:30
ZelfBlauw-Withal
2
za 18 novBlauw-Wit (A) 2KCC/SO natural S2
Zelf
17:45
ZelfBlauw-Withal
2
za 18 novKVS/Maritiem 2KCC/SO natural S3
Zelf
17:15
ZelfDe Blinkerd
2
za 18 novKCC/SO natural S4Sparta (Zw) 2
Zelf
13:35
Watermulder, WSchenkelJurytafel
2
za 18 novKCC/SO natural S5Kinderdijk 3
19:45
20:45
BondSchenkelReserves S5
2
za 18 novACKC 2KCC/SO natural S6
Zelf
16:20
ZelfDe Jager
2
za 18 novONDO (G) 5KCC/SO natural S7
19:30
21:00
ZelfWestlandhal
2
za 18 novKorbis 4KCC/SO natural S8
19:30
21:00
ZelfDe Dreef
2
za 18 novGemini 3KCC/SO natural S9
12:25
13:55
ZelfDe Mammoet
2
za 18 novDie Haghe A1KCC/SO natural A1
Zelf
19:30
Edens, Golz, SlappendelHoutrust
2
za 18 novKCC/SO natural A2Merwede/Multiplaat A1
Zelf
15:05
Grimbergen, P.H.W.SchenkelOuder van Houdt en Kalkman
2
za 18 novKCC/SO natural A3Reeuwijk A1
Zelf
18:25
Bond of Ewout BuckmannSchenkelOuder Butter en Haas
2
za 18 novKCC/SO natural A4Korbis A2
18:35
19:35
Wim Niesing (S4)SchenkelOuder Buijs en Schreuder
2
za 18 novKCC/SO natural A5DeetosSnel A4
16:15
17:15
Huub VerkuilSchenkelOuder v.d. Graaf en Martins da Silva
2
za 18 novKCC/SO natural B1ONDO (G) B1
09:10
10:10
Hummelen, K JSchenkelJurytafel
2
za 18 novNieuwerkerk B1KCC/SO natural B2
13:45
15:00
v.d. Velde, Voets, AarnoutseDe Kleine Vink Hal
2
za 18 novKOAG C1KCC/SO natural C1
13:55
15:10
Buckmann, Kranendonk, de LangeKrimpenerwaard College
2
za 18 novKCC/SO natural C2Swift (M) C1
10:40
11:25
Bond of Stephan MosheuvelSchenkelOuder v.d. Berg en Blocker
2
za 18 novKCC/SO natural C3Reeuwijk C1
15:15
16:15
Marjan BrandsSchenkelOuder v.d. Berg en van Dieren
2
za 18 novKCC/SO natural D1VEO D1
11:25
12:25
Kirsten VoordendagSchenkelOuder Bobbe en den Boon
2
za 18 novKCC/SO natural D2Nieuwerkerk D3
08:00
09:00
Marco GeeneSchenkelOuder Bloem en van Briemen
2
za 18 novIJsselvogels E3KCC/SO natural E1
08:15
09:00
v.d. Berg, van EijsdenZuidplas
2
za 18 novIJsselvogels F2KCC/SO natural F1
09:00
10:00
Ameling, NellZuidplas
2
za 18 novRWA F3KCC/SO natural F3
08:00
09:00
Gijsbertsen, MartinaRhoon

Logo Korfbal League klein

Korfbalcompetitie

KCC/SO natural 1 speelt thuis op zaterdag 25 november 2017 tegen PKC/SWKGroep 1 om 19:30 uur in sporthal Schenkel.

KCCWebshopvierkant

Zoeken

Sponsorclub

Social media

Follow KCCkorfbal on Twitter

Livestream

Partners

algemeen

Advertenties