"Wedstrijdprogramma KCC/SO natural"

Ronde:
Klik op de accommodatie voor de routebeschrijving

RDatumThuisUitVerz.Aanv.Vervoer/ScheidsrechterSporthalZaalwacht
1
do 2 novRWA 1 (BEKER)KCC/SO natural S1
Zelf
20:15
ZelfRhoon - Veld 1
1
za 11 novKCC/SO natural S1Avanti (P) 1
Zelf
19:30
Luttik, M / Kok, JSchenkelJurytafel
1
za 11 novKCC/SO natural S2Avanti (P) 2
Zelf
17:45
Onstwedder, J / Marsbergen, F vanSchenkelJurytafel
1
za 11 novKCC/SO natural S3Die Haghe 2
Zelf
16:05
Beukel, A van denSchenkelJurytafel
1
za 11 novKVS/Maritiem 3KCC/SO natural S4
Zelf
13:10
ZelfDe Blinkerd
1
za 11 novKOAG 4KCC/SO natural S5
11:00
12:10
Joelle, Romy, NouchkaKrimpenerwaard College
1
za 11 novKCC/SO natural S6Seolto 2
Zelf
14:45
Visser, CSchenkelReserves S6
1
za 11 novKCC/SO natural S10VEO 6
19:50
20:50
Ewout BuckmannSchenkelReserves S10
1
za 11 novKCC/SO natural A1Fortuna/Delta Logistiek A2
Zelf
10:10
Linden, M van derSchenkelJurytafel
1
za 11 novMaassluis A1KCC/SO natural A2
Zelf
13:05
de Vries, van Houdt, Kalkman, KroonOlympia
1
za 11 novSporting Delta A2KCC/SO natural A3
Zelf
14:20
Butter, Haas, Heijkoop, HummelmanDeltahal
1
za 11 novVEO A1KCC/SO natural A4
17:40
19:10
Buijs, Schreuder, Singh, ThierbachEssesteyn
1
za 11 novNexus A1KCC/SO natural A5
11:10
12:40
Martins da Silva, v.d. Sluijs, vd VlistMargriethal
1
za 11 novKCC/SO natural A6PKC/SWKGroep A5
10:35
11:35
Huub VerkuilSchenkelOuder Boers en Huibregtsen
1
za 11 novDie Haghe B1KCC/SO natural B1
17:40
19:10
v.d. Waaij, v.d. Kooij, SchneiderGaslaan
1
za 11 novKCC/SO natural B2Valto B1
11:45
12:45
Nugteren, ASchenkelOuder Aarnoutse en Buckmann
1
za 11 novKCC/SO natural C1HKV/Ons Eibernest C1
12:45
13:45
Houwerzijl, WSchenkelOuder Kranendonk en de Lange
1
za 11 novMovado C1KCC/SO natural C2
08:45
10:00
de Wolf, v.d. Berg, BlockerOranje Withal
1
za 11 novOlympia (S) D3KCC/SO natural D2
08:30
10:00
in 't Veld, Verdoold, BloemOlympia
1
za 11 novKCC/SO natural E1ONDO (G) E4
08:30
09:00
Marco GeeneSchenkelOuder van Eijsden
1
za 11 novWeidevogels E2KCC/SO natural E2
10:00
11:00
Jansen, HoogakkerSRC Rottemeren
1
za 11 novPhoenix E4KCC/SO natural E3
08:00
09:00
Essen, de GelderOosterpoort
1
za 11 novKCC/SO natural F1Nieuwerkerk F2
08:30
09:00
Iris van RingelenstijnSchenkelOuder Ameling
1
za 11 novKOAG F2KCC/SO natural F2
09:00
10:00
Knol, PastoorKrimpenerwaard College
1
za 11 novKCC/SO natural F3Merwede/Multiplaat F5
08:30
09:00
Stephan MosheuvelSchenkelOuder Gijsbertsen

Logo Korfbal League klein

Korfbalcompetitie

KCC/SO natural 1 speelt thuis op zaterdag 25 november 2017 tegen PKC/SWKGroep 1 om 19:30 uur in sporthal Schenkel.

KCCWebshopvierkant

Zoeken

Sponsorclub

Social media

Follow KCCkorfbal on Twitter

Livestream

Partners

algemeen

Advertenties