Informatie over de bekercompetitie.

Bekercompetitie A-jeugd 2010-2011

Ook in het nieuwe seizoen wordt er bij de A-jeugd een bekercompetitie gespeeld. De eerste ronde wordt niet gespeeld (of zoals u wilt: is iedereen vrijgeloot). 

A1       BKC                                 - Seolto                     1-16
A2       Atlas                                - Tjoba                      0-5 regl
A3       KVK                                 - ONDO (M)                5-0 regl.
A4       Keep Fit ’70                      - TOP (A)                    0-5 regl.
A5       Swift (M)                          - Fortis                       9-9 nv Swift wns
A6       ADO                                - Good Luck                5-0 regl.
A7       Movado                            - DVS ’69                   5-20
A8       Korbatjo                           - Ventura Sport           5-7
A9       Springfield                        - DSO (K)                   0-5 regl.
A10     NIO                                  - Oranje Nassau (V)    5-0 regl.
A11     Vlaardingen/Ridderhof        - Maassluis                 5-18
A12     Olympia (S)                       - WION                      5-17
A13     ’t Capproen                       - ZKV (Zu)                  15-5
A14     Nikantes                            - Bolnes                     5-9
A15     Eureka                              - Vitesse (Ba)             1-24
A16     ACKC                                - Kinderdijk                4-11
A17     Sperwers                           - Reeuwijk                 8-19
A18     Vriendenschaar (B)             - Gemini                    11-10
A19     HKC (Ha)                           - Sagitta                    11-11 Sagitta wns
A20     Merwede                            - IJsselvogels             9-7 
A21     Juliana                               - Dordrecht                5-0 regl.
KVK heeft zich teruggetrokken

Loting 3e ronde (woensdag 6 oktober 2010)

Wedstrijdnr Thuisploeg Uitploeg tijd  Scheidsrechter
A22 Kinderdijk A1 DeetosSnel/Volhuis A1 19:30 uur J. de Jong
A23 TOP (A) A1 Tjoba A1 19:30 uur sr. Fortis
A24 Ventura Sport A1 Vriendenschaar (Ha) A1 19:30 uur L. van Vliet
A25 Bolnes A1 Oranje Wit (D) A1 19:30 uur H. Verschoor
A26 DSO (Kl) A1 Sporting Delta A1 19:30 uur C. de Groot
A27 Seolto A1  Swift (M) A1 19:30 uur sr. TOP (A)
A28 NIO A1 OZC A1 19:30 uur M. van der Linden
A29 Juliana A1 ADO A1 19:30 uur R. van Dam
A30 Vriendenschaar (B) A1 Nieuwerkerk A1 19:30 uur M. Bos
A31 Sagitta A1 Albatros A1 19:30 uur J. Onstwedder
A32 Reeuwijk A1 KOAG A1 19:30 uur L. Vogelaar
A33 Maassluis A1 Vitesse (Ba) A1 19:30 uur S. Verhoeff
A34 WION A1 KCC/Hijbeko A1 19:30 uur R. Proost
A35 DVS'69 A1 Merwede A1 19:30 uur L. Witteveen
A36 t Capproen A1 RWA A1 19:30 uur C. Matthijse

PKC/LukassenBoer is vrijgeloot voor de 3e ronde.

Bekercompetitie B-jeugd 2010-2011

Ook in het nieuwe seizoen wordt er bij de B-jeugd een bekercompetitie gespeeld. De eerste ronde wordt niet gespeeld (of zoals u wilt: is iedereen vrijgeloot).

Uitslagen 2e ronde beker (21/09/2010) 
B1       Atlas                                - Ondo                        3-9
B2       Zaamslag                         - Volharding                6-8
B3       Tjoba                               - TOP (A)                    7-13
B4       Scheldevogels                   - Blauw Wit (K)           3-7
B5       DSO (K)                           - Springfield                5-0 regl.
B6       Juliana                             - Keep Fit ’70               2-11
B7       Terda                               - Ventura Sport           5-16
B8       ADO                                 - DVS ’69                   1-12
B9       ZKV (Zu)                          - Korbatjo                   2-10
B10     ’t Capproen                       - Olympia (S)             11-3
B11     Eureka                              - Conventus               14-4
B12     Vlaardingen/Ridderhof        - OZC                        1-13
B13     Oranje Nassau (V)             - Maassluis                  4-11
B14     ODI (S)                            - Ten Donck                0-5 regl.
B15     ACKC                               - HKC                         0-9
B16     Dordrecht                         - NIO                          8-8 na verl. NIO wns
B17     WION                               - Movado                    2-4
B18     Sperwers                          - KOAG                      5-14
B19     Gemini                              - Reeuwijk                 2-8
B20     Merwede                           - Sagitta                    11-7
B21     Vriendenschaar (B)            - Bolnes                     0-5 regl.
B22     KCC/Hijbeko                     - Albatros                   19-3
B23     Kinderdijk                         - Vriendenschaar (H)   10-8
B24     IJsselvogels                      - Vitesse                     8-10 na verl.

Loting 3e ronde beker (05/10/2010)

Wedstrijdnr Thuisploeg Uitploeg tijd  Scheidsrechter
B25 ONDO (M) B1 Swift (M) B1 19:30 uur  sr. Seolto
B26 Eureka B1 DeetosSnel/Volhuis B1 19:30 uur  J. Onstwedder
B27 Ten Donck B1 R.W.A. B1 19:30 uur  N. Stijweg
B28 DSO (Kl) B1 Nieuwerkerk B1 19:30 uur  T. van der Horst
B29 Movado B1 Oranje Wit (D) B1 19:30 uur  R. staneke
B30 t Capproen B1 Sporting Delta B1 19:30 uur  J. Tulp
B31 DVS'69 B1 PKC/LukassenBoer B1 19:30 uur  H. van den Bogaard
B32 Korbatjo B1 KCC/Hijbeko B1 19:30 uur  J. van den Berg
B33 Ventura Sport B1 HKC (Ha) B1 19:30 uur  A. Bomgaars
B34 OZC B1 KOAG B1 19:30 uur  M. Sparreboom
B35 NIO B1 Vitesse (Ba) B1 19:30 uur  S. Souren
B36 Bolnes B1 Merwede B1 19:30 uur  E. van Dijk
B37 Reeuwijk B1 Maassluis B1 19:30 uur  A. van Baaren
B38 Keep Fit'70 B1 Kinderdijk B1 19:30 uur  L. Minheere
B39 Blauw Wit (Kl) b1 TOP (A) B1 19:30 uur  sr. Tjoba
B40 Volharding B1 Fortis B1 19:30 uur  sr. Blauw Wit (K)

Logo Korfbal League klein

Korfbalcompetitie

Eerstvolgende wedstrijd KCC/SO natural 1 nog onbekend.

KCCWebshopvierkant

Zoeken

Sponsorclub

Social media

Follow KCCkorfbal on Twitter

Livestream

Partners

algemeen

Advertenties