Hieronder het oefenprogramma ter voorbereiding van het tweede deel van het veldseizoen 2016/2017.

Woensdag 22 maart 2017
team
tegenstander
u/t
verz.
aanv.
veld
scheidsrechter/vervoeraccommodatie
C2
Weidevogels C1
U
zelf
19:00
    Sportpark Merenveld
Donderdag 23 maart 2017
team
tegenstander
u/t
verz.
aanv.
veld
scheidsrechter/vervoeraccommodatie
B2
SDO/VerzuimVit. B1
U
      zelf    19:30     Sportpark Mijzijde
C1
ONDO (G) C1
U
zelf
19:00
    Sportpark Juliana
D1
Vr'schaar (B) D1
U
zelf
19:00
    Sportp. Groene Zoom
Zaterdag 25 maart 2017
team
tegenstander
u/t
verz.
aanv.
veld
scheidsrechter/vervoeraccommodatie
S3
TOP/Quoratio 3
T
zelf
11:30
2
W. Vernhout Sportpark Schenkel
S4
TOP/Quoratio 4
T
zelf
12:00
3
A. Diederik Sportpark Schenkel
S5 WION 3 U zelf 11:30 Max Planckplaats
S6
De Meervogels 3
U
zelf
11:30
    Vernede Sportpark
A1
Oranje Wit (D) A1
T
zelf
11:00
1
L. Laban Sportpark Schenkel
A2
Oranje Wit (D) A2
T
zelf
09:30
1
Jelle Postma Sportpark Schenkel
A3
De Meervogels A2
U
09:45
11:00
    Vernede Sportpark
A4
De Meervogels A3
U
08:45
10:00
    Vernede Sportpark
B1
Sporting Delta B1
T
09:15
10:15
2
Thom Brandse Sportpark Schenkel
B2
VEO B1
T
08:00
09:00
2
Wilco Knops Sportpark Schenkel
B3
WION B1
U
08:00
09:00
    Max Planckplaats
B4
ONDO (G) B3
U
09:00
10:10
Sportpark Juliana
C1
Tiel'72 C1
T
10:00
11:00
3
Jelle Postma Sportpark Schenkel
C2
Dijkvogels C1
T
09:00
 10:00
3
Marjan Brands  Sportpark Schenkel
C3
Dijkvogels C2
U
09:45
11:00
    Lange Kruisweg
D1
DeetosSnel D1
T
08:15
09:00
3
Aukje Osinga Sportpark Schenkel
D2
Fortuna/Delta L. D3
U
10:45
12:00
Schoemakerstraat
D3
Fortuna/Delta L. D4
U
10:45
12:00
    Schoemakerstraat
E1
KCR E2
U
08:00
09:00
    Sportlaan
E2
KCR E5
U
09:00
10:00
    Sportlaan
Dinsdag 28 maart 2017
team
tegenstander
u/t
verz.
aanv.
veld
scheidsrechter/vervoeraccommodatie
S5 KCC/SO natural 6 T zelf 20:30 1   Sportpark Schenkel
S6 KCC/SO natural 5 T zelf 20:30 1   Sportpark Schenkel
A1
Vitesse (Ba) A1
U
zelf
20:00
    Sportpark Bongerd
B1
DeetosSnel B1
U
zelf
19:30
    Vorrinklaan
Donderdag 30 maart 2017
team
tegenstander
u/t
verz.
aanv.
veld
scheidsrechter/vervoeraccommodatie
A2
Vitesse (Ba) A2
U
zelf
20:00
    Sportpark Bongerd
Dinsdag 11 april 2017
team
tegenstander
u/t
verz.
aanv.
veld
scheidsrechter/vervoeraccommodatie
S1
Oranje Wit (D) 1
U
zelf
21:00
    Nwe Noordpolderweg 
S2
Oranje Wit (D) 2
U
zelf
19:45
    Nwe Noordpolderweg
Zaterdag 15 april 2017
team
tegenstander
u/t
verz.
aanv.
veld
scheidsrechter/vervoeraccommodatie
S1
Fortuna/Delta L. 1
T
zelf
17:30
  Sportpark Schenkel 
S2
Fortuna/Delta L. 2
T
zelf
16:00
  Sportpark Schenkel

Logo Korfbal League klein

Korfbalcompetitie

KCC/SO natural 1 speelt uit op zaterdag 17 november 2018 tegen DeetosSnel 1 om 20:00 uur in sporthal DeetosSnel-hal.

KCCWebshopvierkant

Zoeken

Social media

Follow KCCkorfbal on Twitter

Livestream

Partners

algemeen

Advertenties