EKBREKB
DVO/Accountor 1 Bennekom DVO/Accountor 2 Bennekom
KCC/SO natural 1 Capelle a/d IJssel KCC/SO natural 2 Capelle a/d IJssel
KZ/Hiltex 1 Koog aan de Zaan KVS/Maritiem 2 Scheveningen
PKC/SWKGroep 1 Papendrecht KZ/Hiltex 2 Koog aan de Zaan
TOP (A) 1 Arnemuiden PKC/SWKGroep 2 Papendrecht
TOP/Quoratio 1 Sassenheim TOP/Quoratio 2 Sassenheim
       
ROKCR1E
HKC (Ha) 2 Hardinxveld Giessendam Avanti (P) 3 Pijnacker
KCC/SO natural 3 Capelle a/d IJssel De Meervogels 2 Zoetermeer
KCR 2 Ridderkerk DeetosSnel 3 Dordrecht
KVS/Maritiem 3 Scheveningen Fiks 2 Oegstgeest
Nieuwerkerk 3 N'kerk a/d IJssel KCC/SO natural 4 Capelle aan den IJssel
Oranje Wit (D) 2 Dordrecht Merwede 2 Sliedrecht
TOP (A) 2 Arnemuiden Swift (M) 2 Middelburg
VEO 2 Voorburg Vriendenschaar (H) 2 Hardinxveld Giessendam
       
R2JR4P
Achilles (H) 2 Den Haag IJsselvogels 4 Moordrecht
Futura 2 Den Haag KCC/SO natural 6 Capelle a/d IJssel
IJsselvogels 2 Moordrecht KOAG 5 Krimpen a/d IJssel
KCC/SO natural 5 Capelle a/d IJssel Nexus 2 Schiedam
Merwede 3 Sliedrecht Reeuwijk 3 Reeuwijk
ONDO (G) 2 s Gravenzande VEO 4 Voorburg
Rapid 2 Haarlem Vriendenschaar (B) 3 Bodegraven
Velocitas 2 Leiderdorp Weidevogels 4 Bleiswijk
       
RZ-5DRZ-5C
KCC/SO natural 7 Capelle a/d IJssel Excelsior (D) 6 Delft
KCR 8 Ridderkerk IJsselvogels 5 Moordrecht
Nieuwerkerk 7 Nieuwerkerk ad IJssel KCC/SO natural 8 Capelle a/d IJssel
NIO 4 Rotterdam Vitesse (Ba) 5 Barendrecht
       
RZ-6ERZ-7A
ADO 4 s-Gravendeel KCC/SO natural 10 Capelle a/d IJssel
Albatros 8 Zwijndrecht NIO 6 Rotterdam
KCC/SO natural 9 Capelle a/d IJssel Olympia (S) 5 Spijkenisse
Kinderdijk 4 Alblasserdam Triade 4 Langerak
       
AOKDA1G
Albatros A1 Zwijndrecht Avanti (P) A1 Pijnacker
Fortis A1 Souburg DVS'69 A1 Hendrik Ido Ambacht
GKV/Enomics A1 Gorinchem KCC/SO natural A2 Capelle a/d IJssel
KCC/SO natural A1 Capelle a/d IJssel Korbis A1 Waddinxveen
KCR A1 Ridderkerk Maassluis A1 Maassluis
PKC/SWKGroep A2 Papendrecht Nieuwerkerk A2 N'kerk a/d IJssel
Sporting Delta A1 Dordrecht ONDO (M) A1 Middelburg
Tilburg A1 Tilburg TOP (A) A1 Arnemuiden
       
AZ-3AAZ-4A
KCC/SO natural A3 Capelle a/d IJssel ALO A2 Den Haag
Luno A2 Linschoten Die Haghe A2 Den Haag
Reeuwijk A1 Reeuwijk KCC/SO natural A4 Capelle a/d IJssel
VEO A2 Voorburg Phoenix A2 Zoetermeer
       
BHKDB1M
Achilles (Hg) B1 Den Haag IJsselvogels B1 Moordrecht
Die Haghe B1 Den Haag KCC/SO natural B2 Capelle a/d IJssel
Fortis B1 Souburg Korbis B1 Waddinxveen
Fortuna/Delta Logistiek B1 Delft Nieuewerkerk B1 N'kerk a/d IJssel
KCC/SO natural B1 Capelle a/d IJssel    
Oranje Wit (D) B1 Ridderkerk    
PKC/SWKGroep B1 Papendrecht    
Vriendenschaar (B) B1 Bodegraven    
       
BZ-3ABZ-4D
Gemini B1 Gouda KCC/SO natural B4 Capelle a/d IJssel
KCC/SO natural B3 Capelle a/d IJssel KOAG B3 Krimpen ad IJssel
Nexus B1 Schiedam Twist B2 Vlaardingen
Twist B1 Vlaardingen WION B2 Rotterdam
       
CHKCC2I
Achilles (Hg) C1 Den Haag IJsselvogels C2 Moordrecht
Die Haghe C1 Den Haag KCC/SO natural C2 Capelle a/d IJssel
Fortuna/Delta Logistiek C1 Delft KCR C2 Ridderkerk
KCC/SO natural C1 Capelle a/d IJssel KOAG C2 Krimpen a/d IJssel
KCR C1 Delft    
Kinderdijk C1 Alblasserdam    
Oranje Wit (D) C1 Dordrecht    
PKC/SWKGroep C1 Papendrecht    
       
CZ-4BDHKF
Albatros C3 Zwijndrecht Fortuna/Delta Logistiek D1 Delft
KCC/SO natural C3 Capelle a/d IJssel KCC/SO natural D1 Capelle a/d IJssel
KOAG C4 Krimpen ad IJssel Maassluis D1 Maassluis
Thor (R) C1 Rotterdam Vitesse (Ba) D1 Barendrecht
       
DW-1ADZ-2I
Avanti (P) D1 Pijnacker KCC/SO natural D3 Capelle a/d IJssel
Excelsior (D) D2 Delft KOAG D3 Krimpen ad IJssel
Fortuna/Delta Logistiek D3 Delft Korbis D2 Waddinxveen
KCC/SO natural D2 Capelle a/d IJssel Nieuwerkerk D3 Nieuwerkerk ad IJssel
       
EZ-1IEZ-2M
KCC/SO natural E1 Capelle a/d IJssel KCC/SO natural E2 Capelle a/d IJssel
KCR E2 Ridderkerk Kinderdijk E3 Alblasserdam
Vitesse (Ba) E2 Barendrecht Merwede E4 Sliedrecht
Vriendenschaar (B) E1 Bodegraven NIO E2 Rotterdam
       
FZ-2CFZ-2F
KCC/SO natural F1 Capelle a/d IJssel DeetosSnel F2 Dordrecht
Korbis F1 Waddinxveen KCC/SO natural F2 Capelle a/d IJssel
PKC/SWKGroep F5 Papendrecht Nieuwerkerk F4 Nieuwerkerk ad IJssel
Vitesse (Ba) F3 Barendrecht Olympia (S) F2 Spijkenisse

Logo Korfbal League klein

Korfbalcompetitie

KCC/SO natural 1 speelt thuis op zaterdag 15 december 2018 tegen PKC/SWKGroep 1 om 20:00 uur in sporthal Schenkel.

KangoeroeKlup Logo

KCCWebshopvierkant

Zoeken

Social media

Follow KCCkorfbal on Twitter

Livestream

Partners

algemeen

Advertenties