Indeling zaalseizoen 2015-2016

Hoofdklasse B    Reserve hoofdklasse B
HKV/Ons Eibernest 1 Den Haag   BEP 2 Purmerend
KCC/SO natural 1 Capelle a/d IJssel   HKV/Ons Eibernest 2 Den Haag
NIC/Alfa College 1 Groningen   KCC/SO natural 2 Capelle a/d IJssel
OVVO/De Kroon 1 Maarssen   OVVO/De Kroon 2 Maarssen
Rhoda (A) 1 Amsterdam   NIC/Alfa College 2 Groningen
SCO 1 Oldeholtpade   Unitas/Perspectief 2 Harderwijk
SKF 1 Veenendaal   Rohda (A) 2 Amsterdam
Wageningen 1 Wageningen   DVO 3 Bennekom
         
Reserve overgangsklasse C   Reserve 2e klasse P
Groen Geel 2 Wormer   GKV/Enomics 3 Gorinchem
SKF 3 Veenendaal   KCR 3 Ridderkerk
Dalto/BNApp.nl 4 Driebergen   Merwede 2 Sliedrecht
KVS/Maritiem 3 Scheveningen   Vitesse (Ba) 3 Barendrecht
GKV/Enomics 2 Gorinchem   Vr'schaar (H) 3 Hardinxveld-Giess.
Avanti (P) 3 Pijnacker   Swift (M) 3 Middelburg
TOP/Quoratio 4 Sassenheim   Oranje Wit (D) 4 Dordrecht
KCC/SO natural 3 Capelle a/d IJssel   KCC/SO natural 4 Capelle a/d IJssel
         
Reserve 3e klasse S   A-junioren hoofdklasse B
DSO (K) 3 Klundert   Groen Geel A1 Wormer
Fortis 2 Oost-Souburg   Fortuna/Delta Log. A1 Delft
IJsselvogels 4 Moordrecht   DVO A1 Bennekom
Albatros 4 Zwijndrecht   Tempo A1 Alphen a/d Rijn
KCC/SO natural 5 Capelle a/d IJssel   KCC/SO natural A1 Capelle a/d IJssel
KCR 4 Ridderkerk   DSC A1 Eindhoven
DES (D) 4 Delft   PKC/SWKGroep A1 Papendrecht
Valto 3 De Lier   KZ/Hiltex A1 Koog aan de Zaan
         
A-junioren 1e klasse G   B-aspiranten hoofdklasse C
KCC/SO natural A2 Capelle a/d IJssel   Die Haghe B1 Den Haag
Fortis A1 Oost-Souburg   Fortuna/Delta Log. B1 Delft
Swift (M) A1 Middelburg   KCC/SO natural B1 Capelle a/d IJssel
Nieuwerkerk A2 N'kerk a/d IJssel   N'kerk/TV B1 N'kerk a/d IJssel
Maassluis A1 Maassluis   Vr'schaar (B) B1 Bodegraven
NIO A1 Rotterdam   HKV/Ons Eibernest B1 Den Haag
KCR A2 Ridderkerk   DeetosSnel B1 Dordrecht
TOP (A) A1 Arnemuiden   Valto B1 De Lier
         
C-aspiranten hoofdklasse C      
Achilles (Hg) C1 Den Haag      
Nieuwerkerk C1 Nieuwerkerk a/d IJssel      
KCC/SO natural C1 Capelle a/d IJssel      
Die Haghe C1 Den Haag      
De Meervogels C1 Zoetermeer      
TOP/Quoratio C1 Sassenheim      
ONDO (G) C1 's-Gravenzande      
HKV/Ons Eibernest C1 Den Haag      

Logo Korfbal League klein

Korfbalcompetitie

KCC/SO natural 1 speelt thuis op zaterdag 15 december 2018 tegen PKC/SWKGroep 1 om 20:00 uur in sporthal Schenkel.

KCCWebshopvierkant

Zoeken

Social media

Follow KCCkorfbal on Twitter

Livestream

Partners

algemeen

Advertenties