Klik op de foto voor grotere weergave.
Dames
1 Adriënne van Ofwegen
2 Ruth Sprey
3 Mariska Brands
4 Manouk de Vries
5 Jet Ittmann
8 Rosanne Visscher
9 Evelien Staneke
11 Milou Wierenga
12 Sanne Broeksma
13 Demi van Oosten
21 Tessa Noorzij
Heren
6 Michiel Last
7 Sven Wierenga
10 Nik van der Steen
15 Steven Verhoeff
16 Jack Potter
17 Wouter Schippers
18 Michael Wolvers
19 Nolan den Boer
20 Patrick Muurling
22 Stefan Dekkers
28 Mark Behrens
Coaches/trainers: Jan Bongers en Arthur Carolus (S1), Robin Diepenhorst (S2)
Teammanager: Nelis Vaane
Verzorging: Chantal Meijer, Dennis Koole
Assistent verzorging: Wim Sala
 
1 Adriënne van Ofwegen
Geboortedatum: 17-3-1993
Vorige clubs: Korbis
Hoogtepunten:
- veld- en zaalkampioen met Korbis 1 (2010-2011)
- voorselectie Jong Oranje (2012-2013)
- Hoofdklasse finale zaal 2013-2014
- Play-offs zaal 2013-2014
- Kampioenschap veld 2013-2014 met promotie naar de Ereklasse
6 Michiel Last
Geboortedatum: 18-12-1986
Hoogtepunten:
- 1x 4e van NL in de aspiranten
- 1x 2e van NL in de aspiranten
- 2x NL kampioen in de aspiranten
- Hoofdklasse finale zaal 2013-2014
- Play-offs zaal 2013-2014
- Kampioenschap veld 2013-2014 met promotie naar de Ereklasse

2 Ruth Sprey
Geboortedatum: 24-11-1990
Vorige clubs: KC Tietjerk, DFD
Hoogtepunten:
- 1e op Districtskampioenschap met de A1 2009-2010
- Behalen Nederlands kampioenschap als trainer met de C1 2010-2011
- Hoofdklasse finale zaal 2013-2014
- Play-offs zaal 2013-2014
- Kampioenschap veld 2013-2014 met promotie naar de Ereklasse

7 Sven Wierenga
Geboortedatum: 8-1-1992
Hoogtepunten:
- behalen Nederlands kampioenschap zaal met de B1 2007-2008
- 3e bij het Districtskampioenschap zaal met de A1 2008-2009
- 1e bij het Districtskampioenschap veld met de A1 2009-2010
- behalen Nederlands kampioenschap als trainer van de C1 2010-2011

3 Mariska Brands
Geboortedatum: 14-9-1988
Vorige clubs: WION, Deetos
Hoogtepunten:
- Nederlands kampioenschap aspiranten
- Kruisfinale Nederlands kampioenschap junioren
- Kampioenschap in de zaal met promotie naar de hoofdklasse
- Hoofdklasse finale zaal 2013-2014
- Play-offs zaal 2013-2014
- Kampioenschap veld 2013-2014 met promotie naar de Ereklasse

10 Nik van der Steen
Geboortedatum: 6-10-1993
Hoogtepunten:
 
4 Manouk de Vries
Geboortedatum: 3-5-1991
Vorige clubs: Weidevogels
Hoogtepunten:
15 Steven Verhoeff
Geboortedatum: 26-7-1988
Hoogtepunten:
5 Jet Ittmann
Geboortedatum: 16-4-1992
Hoogtepunten:
- Nederlandse Kampioenschappen in de D, C en B
- promotie naar de hoofdklasse in de A
16 Jack Potter
Geboortedatum: 5-3-1986
Vorige clubs: OZC
Hoogtepunten:
- Nederlands team onder 19 jaar
8 Rosanne Visscher
Geboortedatum: 12-2-1987
Vorige clubs: Tempo
Hoogtepunten:
17 Wouter Schippers
Geboortedatum: 8-10-1991
Hoogtepunten:
- 1x 4e van NL in de pupillen
- 1x 5e van NL in de aspiranten
- 1x 3e op districtskampioenschap junioren
- 1x 1e op districtskampioenschap junioren
9 Evelien Staneke
Geboortedatum: 9-12-1991
Hoogtepunten:
 - Nederlands Kampioenschappen in de B, C en D
- Districtskampioenschappen in de A
18 Michael Wolvers
Geboortedatum: 20-6-1991
Vorige clubs:
Hoogtepunten:
11 Milou Wierenga
Geboortedatum: 6-10-1993
Hoogtepunten:
- Nederlands Kampioenschappen in D, C en B
- Kampioen van Nederland zaal en veld D-pupillen 2005-2006
- Kampioen van Nederland veld C-aspiranten 2007-2008
- Kampioen van Nederland zaal B-aspiranten 2009-2010
- Kruisfinales hoofdklasse zaal A-junioren 2012-2013
- Hoofdklasse finale zaal 2013-2014
- Play-offs zaal 2013-2014
- Kampioenschap veld met promotie naar de Ereklasse 2013-2014
19 Nolan den Boer
Geboortedatum: 8-2-1986
Vorige clubs: OZC
Hoogtepunten:
12 Sanne Broeksma
Geboortedatum: 26-5-1985
Vorige clubs: Tempo
Hoogtepunten:
- Play offs seizoen 2011-2012 met Tempo
 
20 Patrick Muurling
Geboortedatum: 12-10-1989
Vorige clubs: DeetosSnel
Hoogtepunten:

13 Demi van Oosten
Geboortedatum: 31-1-1995
Vorige clubs: Fortuna, Eibernest
Hoogtepunten:
- Basis Nederlands team <16
- Nederlands kampioen veld Hoofdklasse C en B
- Play offs Hoofdklasse A 2013 en 2014
- Veldfinale Hoofdklasse A 2013 en 2014
- District NK C zaal en veld (Eibernest)
- Zaal NK Hoofdklasse C en B (2x 2e).

22 Stefan Dekkers
Geboortedatum: 22-1-1993
Vorige clubs: Nieuwerkerk
Hoogtepunten:
21 Tessa Noordzij
Geboortedatum: 29-7-1995
Hoogtepunten:
28 Mark Behrens
Geboortedatum: 20-3-1994
Hoogtepunten:
    
Trainer/coach S1 Jan Bongers
Hoogtepunten als speler:
Vorige clubs: HKV, Ons Eibernest, HKV/Ons Eibernest
Hoogtepunten:
- 5x deelname aan NK's, 5x finale, 1 maal winst in de junioren
- 9 interlands junioren/jong Oranje
- deelname aan EK met jong Oranje in Marbella

Hoogtepunten als trainer/coach:
Vorige clubs: HKV, HKV/Ons Eibernest, Fiducia
Hoogtepunten:
- diverse kampioenschappen met jeugdploegen
- Fiducia kampioen veld (2e klasse)
- HKV/Ons Eibernest: kampioenschap veld overgangsklasse en hoofdklasse;
kampioenschap zaal overgangsklasse;
- 2 x kruisfinales zaal voor promotie naar de korfballeague

Trainer/coach S1 Arthur Carolus
Vorige clubs: HKV/Ons Eibernest
Hoogtepunten:
-2005 Nederlands kampioen veld HKV/Ons Eibernest C1
-2011 kampioen overgangsklasse veld HKV/Ons Eibernest 1
-2011 kruisfinale hoofdklasse zaal HKV/Ons Eibernest 1
-2012 kampioen hoofdklasse veld HKV/Ons Eibernest 1
-2012 kruisfinale hoofdklasse zaal HKV/Ons Eibernest 1
-2014 hoofdklassefinale zaal KCC/Delta Logistiek 1
-2014 kampioen hoofdklasse veld KCC/Delta Logistiek 1

Trainer/coach S2 Robin Diepenhorst
Hoogtepunten:
- diverse Nederlandse jeugd kampioenschappen
Teambegeleider Nelis Vaane
Vorige clubs: OZC, Bolnes
 
Verzorger Chantal Meijer
Eigenaresse Fysiotherapie Schenkel
Verzorger Dennis Koole
Vorige clubs: OVVO/de Kroon (speler en verzorger)
Fysio bij CFMU in Utrecht
Assistent verzorger Wim Sala
Hoogtepunten:
- Nederlands kampioen G-korfbal
 
 

 

Logo Korfbal League klein

Korfbalcompetitie

Eerstvolgende wedstrijd KCC/SO natural 1 nog onbekend.

KCCWebshopvierkant

Zoeken

Sponsorclub

Social media

Follow KCCkorfbal on Twitter

Livestream

Partners

algemeen

Advertenties