Ook in de zaal gaan we oefenen.

 

Donderdag 16 oktober 2014
team tegenstander u/t verz. aanvang scheidsrechter/vervoer accommodatie
S1 HKV/Ons Eibernest 1 T zelf 21:00 P. Peeters / M. van Beukel Sporthal Schenkel
S2 HKV/Ons Eibernest 2 T zelf 19:30 M. Boer / M. Dor Sporthal Schenkel
             
Zaterdag 25 oktober 2014
team
tegenstander
u/t
verz.
aanvang
scheidsrechter/vervoer accommodatie
S1
Unitas/Perspecitef 1
T
zelf
20:30
B. Pellikaan / J. v.d. Heuvel Sporthal Schenkel
S2
Unitas/Perspectief 2
T
zelf
19:00
R. Ringma / L. Laban Sporthal Schenkel
S3
KZ/Hiltex 3
T
zelf
16:20
M. Bos Sporthal Schenkel
S4
Sporting Delta 3
T
zelf
15:00
N. Ligthart Sporthal Schenkel
S5
Refleks 3
T
zelf
13:45
Sander Souren Sporthal Schenkel
S6
Vitesse (Ba) 4
U
zelf
13:00
  Sporthal Riederpoort
A1
Fortuna/My Collections A1
T
zelf
17:40
J. Onstwedder Sporthal Schenkel
A2
Fortuna/My Collections A2
T
11:15
12:15
L. Stolk Sporthal Schenkel
B1
Fortuna/My Collections B1
T
10:00
11:00
Wilco Knops Sporthal Schenkel
C1
Oranje Wit (D) C1
T
09:00
10:00
Joost Schellaars ? Sporthal Schenkel
C2
PKC/SWKGroep C2
U
13:45
15:00
  Sporthal Oostpolder
D1
Avanti (P) D1
T
08:00
09:00
Marjan Brands Sporthal Schenkel
             
Dinsdag 28 oktober 2014
team
tegenstander
u/t
verz.
aanvang
scheidsrechter/vervoer accommodatie
S1
Dalto/BNapp.nl 1
T
zelf
21:00
R. Ontijt / R. Dijkkamp Sporthal Schenkel
S2
Dalto/BNapp.nl 2
T
zelf
19:30
J. Riet / S. Hoppel Sporthal Schenkel
             
Zaterdag 1 november 2014
team
tegenstander
u/t
verz.
aanvang
scheidsrechter/vervoer accommodatie
S1
KV Wageningen 1
T
zelf
20:15
R. van Alphen / B. van der Meijden Sporthal Schenkel
S2
KV Wageningen 2
T
zelf
18:45
n.n.v. Sporthal Schenkel
S3
TOP (S) 3
T
zelf
17:20
Ton Sprangers Sporthal Schenkel
S4
OVVO/De Kroon 4
T
zelf
16:00
Sander Souren Sporthal Schenkel
S5
Avanti (P) 4
U
15:00
16:15
  Sporthal de Viergang
S6
Avanti (P) 5
U
16:15
17:30
  Sporthal de Viergang
S8
De Meervogels 8
U
13:15
14:30
  Sporthal de Veur
A1
AW.DTV A1
T
zelf
14:40
R. van Beek / L. Laban Sporthal Schenkel
A2
KZ Danaiden A1
T
12:15
13:15
Marco Molendijk Sporthal Schenkel
A3
OZC A1
U
11:45
13:00
  Sporthal de Wielewaal
A4
De Meervogels A3
U
14:30
15:40
  Sporthal de Veur
B1
GKV/Enomics B1
T
11:00
12:00
  Sporthal Schenkel
B2
Avanti (P) B2
U
14:15
15:30
  Sporthal de Viergang
B3
Conventus B1
U
15:15
16:30
  Develstein-hal
C1
Sporting Delta C1
T
10:00
11:00
  Sporthal Schenkel
C2
Avanti (P) C2
U
13:00
14:15
  Sporthal Emerald
C3
WION C2
U
11:45
12:55
  WION-hal
D1
Sporting Delta D1
T
09:00
10:00
  Sporthal Schenkel
D2
WION D1
U
10:45
11:55
  WION-hal
D3
WION D2
U
09:45
10:55
  WION-hal
D4
Avanti (P) D5
U
10:45
12:00
  Sporthal Emerald
E/F
Clinic selectie
T
zelf
08:30
De clinic duurt tot 09:45 Sporthal Schenkel

Korfbalcompetitie

KCC speelt uit op zaterdag 23 november 2019 tegen TOP (A) 1 om 17:20 uur in sporthal De Blikken.

KangoeroeKlup Logo

Korfbal Kids logo

KCCWebshopvierkant

Zoeken

Social media

Follow KCCkorfbal on Twitter

Instagram

Livestream

Partners

algemeen

Advertenties