Ereklasse B   Reserve ereklasse B
Dalto/BNApp.nl 1 Driebergen   Dalto/BNApp.nl 2 Driebergen
DVO 1 Bennekom   DVO 2 Bennekom
KCC/Delta Logistiek 1 Capelle a/d IJssel   KCC/Delta Logistiek 2 Capelle a/d IJssel
KVS/Maritiem 1 Scheveningen   KVS/Maritiem 2 Scheveningen
PKC/SWK groep 1 Papendrecht   Nieuwerkerk 2 Nieuwerkerk a/d IJssel
TOP/Justlease.nl 1 Sassenheim   PKC/SWK groep 2 Papendrecht
         
Reserve 1e klasse G   Reserve 2e klasse P
Avanti (P) 3 Pijnacker   ADO 2 s-Gravendeel
De Meeuwen 3 Putten   IJsselvogels 3 Moordrecht
DVO 5 Bennekom   KCC/Delta Logistiek 4 Capelle a/d IJssel
KCC/Delta Logistiek 3 Capelle a/d IJssel   KOAG 3 Krimpen a/d IJssel
SKF 3 Veenendaal   Korbis 2 Waddinxveen
Tempo 3 Alphen a/d Rijn   Maassluis 3 Maassluis
VEO 3 Voorburg   Nieuwerkerk 4 Nieuwerkerk a/d IJssel
Wageningen 4 Wageningen   Oranje Wit (D) 5 Dordrecht
         
Reserve 2e klasse O   Reserve 4e klasse M
Albatros 3 Zwijndrecht   ADO 4 s-Gravendeel
GKV (G) 3 Gorinchem   DVS'69 3 Hendrik-I- Ambacht
HKC (Ha) 3 Hardinxveld-G.   HKC (Ha) 5 Hardinxveld-G.
KCC/Delta Logistiek 5 Capelle a/d IJssel   KCC/Delta Logistiek 6 Capelle a/d IJssel
KCR 3 Ridderkerk   Merwede 4 Sliedrecht
Oranje Wit (D) 4 Dordrecht   Nikantes 3 R'dam Hoogvliet
Rust Roest 3 Eindhoven   PKC/SWK groep 6 Papendrecht
Vr'schaar (H) 3 Hardinxveld-G.   Rust Roest 6 Eindhoven
         
Reserve 6e klasse F   Reserve 6e klasse 6C
Springfield 3 Hoeven   Merwede 8 Sliedrecht
Merwede 9 Sliedrecht   KCC/Delta Logistiek 8 Capelle a/d IJssel
Emergo 1 Sint Maartensdijk   PKC/SWK groep 7 Papendrecht
Terda 1 Breda   Nexus 3 Schiedam
ADO (G) 5 s-Gravendeel   KCR 9 Ridderkerk
KCC/Delta Logistiek 7 Capelle a/d IJssel   DSO (K) 5 Klundert
RWA 7 Poortugaal      
         
Reserve 5e klasse D   Reserve 6e klasse I
DVS'69 4 Hendrik-Ido-Amb.   ZKV (Zu) 3 Zuidland (GRAS)
KCC/Delta Logistiek 9 Capelle a/d IJssel   NIO 5 Schiebroek
KCR 8 Ridderkerk   KCC/Delta Logistiek 10 Capelle a/d IJssel
Oranje Zwart/Hoekse 2 Westmaas   Nikantes 5 Rotterdam Hoogvl.
Nieuwerkerk 10 N'kerk a/d IJssel   Vr'schaar (H) 6 Hardinxveld-G.
GKV (G) 4 Gorinchem   ACKC 6 Almkerk
NIO 4 R´dam Schibroek   ´t Capproen 3 Hellevoetssluis
         
A-junioren hoofdklasse B   A-junioren overgangsklasse D
DeetosSnel A1 Dordrecht   Fortis A1 Souburg
DSC A1 Eindhoven   KCC/Delta Logistiek A2 Capelle a/d IJssel
Fortuna/MHIR A1 Delft   KOAG A1 Krimpen a/d IJssel
GKV (G) A1 Gorinchem   Nieuwerkerk A1 N'kerk a/d IJssel
KCC/Delta Logistiek A1 Capelle a/d IJssel   Oranje Wit (D) A1 Dordrecht
KCR A1 Ridderkerk   RWA A1 Poortugaal
KVS/Maritiem A1 Scheveningen   Sporting Delta A1 Dordrecht
PKC/SWK groep A1 Papendrecht   TOP (A) A1 Arnemuiden
         
A-junioren klasse 3G   A-junioren klasse 4G
DeetosSnel A3 Dordrecht   Vlaardingen A2 Vlaardingen
KCR A3 Ridderkerk   KCC/Delta Logistiek A4 Capelle a/d IJssel
Olympia (S) A1 Spijkenisse   Korbatjo A2 Oud Beijerland
GKV (G) A3 Gorinchem   Olympia (S) A2 Spijkenisse
THOR A1 Rotterdam   PKC/SWK groep A6 Papendrecht
KCC/Delta Logistiek A3 Capelle a/d IJssel   Vr'schaar (B) A3 Bodegraven
Sporting Delta A3 Dordrecht   ACKC A2 Almkerk
      Kinderdijk A3 Kinderdijk
         
B-aspiranten hoofdklasse C   B_aspiranten 2e klasse
Achilles B1 Den Haag   De Meervogels B1 Zoetermeer
Fortuna/MHIR B1 Delft   KCC/Delta Logistiek B2 Capelle a/d IJssel
Groen Geel B1 Wormer   Reeuwijk B1 Reeuwijk
KCC/Delta Logistiek B1 Capelle a/d IJssel   Vriendenschaar (H) B1 Hardinxv-G.
KCR B1 Ridderkerk      
KZ/Hiltex B1 Koog aan de Zaan      
Trekv/N'kerk B1 N'kerk a/d IJssel      
Velocitas B1 Leiderdorp      
         
B-aspiranten 4e klasse G   B-aspiranten 5e klasse A
Vlaardingen B2 Vlaardingen   NIO B1 R´dam Schiebroek
KCC/Delta Logistiek B3 Capelle a/d IJssel   Oranje Nassau (Vl) B2 Vlaardingen
RWA B3 Poortugaal   Vr'schaar (B) B3 Bodegraven
WION B1 Rotterdam   Gemini B2 Gouda
      IJsselvogels B2 Moordrecht
      KCC/Delta Logistiek B4 Capelle a/d IJssel
         
C-aspiranten hoofdklasse D   C-aspiranten 2e klasse L
DeetosSnel C1 Dordrecht   Albatros C1 Zwijndrecht
DSC C1 Eindhoven   DeetosSnel C2 Dordrecht
KCC/Delta Logistiek C1 Capelle a/d IJssel   KCC/Delta Logistiek C2 Capelle a/d IJssel
KCR C1 Ridderkerk   Reeuwijk C1 Reeuwijk
Oranje Wit (D) C1 Dordrecht      
PKC/SWK groep C1 Papendrecht      
Sporting Delta C1 Dordrecht      
Vitesse (B) C1 Barendrecht      
         
C-aspiranten 3e klasse B   D-pupillen hoofdklasse G
Gemini C1 Gouda   Fortuna/MHIR D1 Delft
Nieuwerkerk C2 N'kerk a/d IJssel   HKV/Ons Eibernest D1 Den Haag
IJsselvogels C2 Moordrecht   KCC/Delta Logistiek D1 Capelle a/d IJssel
KCC/Delta Logistiek C3 Capelle a/d IJssel   KCR D1 Ridderkerk
Korbis C2 Waddinxveen   KVS/Maritiem D1 Scheveningen
KOAG C3 Krimpen a/d IJssel   Merwede D1 Sliedrecht
Vr'schaar (B) C2 Bodegraven   ONDO (G) D1 s-Gravenzande
         
D-pupillen 1e klasse B   D-pupillen 2e klasse D
KOAG D1 Krimpen a/d IJssel   IJsselvogels D2 Moordrecht
Vr'schaar (B) D1 Bodegraven   KCC/Delta Logistiek D3 Capelle a/d IJssel
KCC/Delta Logistiek D2 Capelle a/d IJssel   NIO D2 Schiebroek
Korbis D1 Waddinxveen   Vlaardingen D1 Vlaardingen
      Maassluis D3 Maassluis
      Eureka D1 Rotterdam
         
E-pupillen 1e klasse B   E-pupillen 1e klasse C
KCC/Delta Logistiek E1 Capelle a/d IJssel   Nieuwerkerk E2 N´kerk a/d IJssel
Korbis E1 Waddinxveen   KCC/Delta Logistiek E2 Capelle a/d IJssel
Nieuwerkerk E1 N'kerk a/d IJssel   IJsselvogels E2 Moordrecht
Vr'schaar (B) E1 Bodegraven   Gemini E1 Gouda
IJsselvogels E1 Moordrecht      
Maassluis E1 Maassluis      
         
E-pupillen 1e klasse D   E-pupillen 3e klasse D
Albatros E1 Zwijndrecht   IJsselvogels E5 Moordrecht
NIO E1 Schiebroek   KOAG E4 Krimpen a/d IJssel
Vitesse (Ba) E1 Barendrecht   Korbis E4 Waddinxveen
KCR E1 Ridderkerk   KCC/Delta Logistiek E4 Capelle a/d IJssel
KCC/Delta Logistiek E3 Capelle a/d IJssel   Nieuwerkerk E4 N'kerk a/d IJssel
Nieuwerkerk E3 N'kerk a/d IJssel   Olympia (S) E3 Spijkenisse
Vlaardingen E1 Vlaardingen      
         
E-pupillen 3e klasse T   F-pupillen 2e klasse C
KOAG E7 Krimpen a/d IJssel   OZC F1 Rotterdam
Nieuwerkerk E8 N'kerk a/d IJssel   Vr'schaar (B) F2 Bodegraven
IJsselvogels E6 Moordrecht   Niewerkerk F2 N'kerk a/d IJssel
KCC/Delta Logistiek E5 Capelle a/d IJssel   KCC/Delta Logistiek F1 Capelle a/d IJssel
         
F-pupillen 3e klasse B      
KOAG F3 Krimpen a/d IJssel      
IJsselvogels F1 Moordrecht      
KCC/Delta Logistiek F2 Capelle a/d IJssel      
Niewerkerk F2 N'kerk a/d IJssel      

 

Logo Korfbal League klein

Korfbalcompetitie

KCC/SO natural 1 speelt uit op zaterdag 27 oktober 2018 tegen Mid-Fryslan/Jansma Burdaard 1 om 15:30 uur.

KCCWebshopvierkant

Zoeken

Social media

Follow KCCkorfbal on Twitter

Livestream

Partners

algemeen

Advertenties