Klik op de foto voor grotere weergave.
Dames
1 Adriënne van Ofwegen
2 Ruth Sprey
3 Mariska Brands
4 Juliette Wassink
5 Jet Ittmann
9 Evelien Staneke
11 Milou Wierenga
12 Lysanne van de Velde
13 Ingeborg Hofland (niet op de foto)
21 Bianca Kalkman
Heren
6 Michiel Last
7 Sven Wierenga
8 Wilrik Wassink
10 Nik van der Steen
15 Steven Verhoeff
16 Jack Potter
17 Wouter Schippers
19 Nolan den Boer
22 Stefan Dekkers
Coaches/trainers: Jan Bongers en Arthur Carolus (S1), Robin Diepenhorst (S2)
Teammanager: Nelis Vaane
Verzorging: Chantal Meijer, Daan Veulings
Assistent verzorging: Wim Sala
Video analyse: Mark van der Waaij, Stephan Mosheuvel
 
1 Adriënne van Ofwegen
Geboortedatum: 17-3-1993
Vorige clubs: Korbis
Hoogtepunten:
- veld- en zaalkampioen met Korbis 1 (2010-2011)
- voorselectie Jong Oranje (2012-2013)
6 Michiel Last
Geboortedatum: 18-12-1986
Hoogtepunten:
- 1x 4e van NL in de aspiranten
- 1x 2e van NL in de aspiranten
- 2x NL kampioen in de aspiranten
2 Ruth Sprey
Geboortedatum: 24-11-1990
Vorige clubs: KC Tietjerk, DFD
Hoogtepunten:
- 1e op Districtskampioenschap met de A1 2009-2010
- Behalen Nederlands kampioenschap als trainer met de C1 2010-2011
7 Sven Wierenga
Geboortedatum: 8-1-1992
Hoogtepunten:
- behalen Nederlands kampioenschap zaal met de B1 2007-2008
- 3e bij het Districtskampioenschap zaal met de A1 2008-2009
- 1e bij het Districtskampioenschap veld met de A1 2009-2010
- behalen Nederlands kampioenschap als trainer van de C1 2010-2011
3 Mariska Brands
Geboortedatum: 14-9-1988
Vorige clubs: WION, Deetos
Hoogtepunten:
- Nederlands kampioenschap aspiranten
- Kruisfinale Nederlands kampioenschap junioren
- kampioenschap in de zaal met promotie naar de hoofdklasse
8 Wilrik Wassink
Geboortedatum: 13-6-1981
Hoogtepunten:
4 Juliette Wassink
Geboortedatum: 4-8-1985
Vorige clubs: Nieuwerkerk
Hoogtepunten:
- D-jeugd Nederlands kampioen
- C-jeugd tweemaal 2e van Nederland
- B-jeugd 4e van Nederland
10 Nik van der Steen
Geboortedatum: 6-10-1993
Hoogtepunten:
 
5 Jet Ittmann
Geboortedatum: 16-4-1992
Hoogtepunten:
- Nederlandse Kampioenschappen in de D, C en B
- promotie naar de hoofdklasse in de A
15 Steven Verhoeff
Geboortedatum: 26-7-1988
Hoogtepunten:
9 Evelien Staneke
Geboortedatum: 9-12-1991
Hoogtepunten:
 - Nederlands Kampioenschappen in de B, C en D
- Districtskampioenschappen in de A
16 Jack Potter
Geboortedatum: 5-3-1986
Vorige clubs: OZC
Hoogtepunten:
- Nederlands team onder 19 jaar
11 Milou Wierenga
Geboortedatum: 6-10-1993
Hoogtepunten:
 
17 Wouter Schippers
Geboortedatum: 8-10-1991
Hoogtepunten:
- 1x 4e van NL in de pupillen
- 1x 5e van NL in de aspiranten
- 1x 3e op districtskampioenschap junioren
- 1x 1e op districtskampioenschap junioren
12 Lysanne van de Velde
Geboortedatum: 1-11-1986
Hoogtepunten:
- 1x 4e van NL in de aspiranten
- 1x 2e van NL in de aspiranten
- 2x NL kampioen in de aspiranten
 
19 Nolan den Boer
Geboortedatum: 8-2-1986
Vorige clubs: OZC
Hoogtepunten:
13 Ingeborg Hofland
Geboortedatum: 27-7-1985
Vorige clubs: Sagitta, Bolnes, Vitesse
Hoogtepunten:
- kampioenschap/promotie naar Overgangsklasse met Vitesse
22 Stefan Dekkers
Geboortedatum: 22-1-1993
Vorige clubs: Nieuwerkerk
Hoogtepunten:
21 Bianca Kalkman
Geboortedatum: 2-2-1994
Hoogtepunten:
- NK kampioen zaal en veld D 2005-2006
- 5e van NL C1 2006-2007
- 3e van NL C1 zaal 2007-2008
- 7e van NL zaal en 2e veld B1 2008-2009
- NL kampioen zaal B1 en veld A1 (2009-2010)
- selectie Zuid-West < 12 en < 14
   
    
Trainer/coach S1 Jan Bongers
Als speler:
Vorige clubs: HKV, Ons Eibernest, HKV/Ons Eibernest
Hoogtepunten:
- 5x deelname aan NK's, 5x finale, 1 maal winst in de junioren
- 9 interlands junioren/jong Oranje
- deelname aan EK met jong Oranje in Marbella

Als trainer/coach:
Vorige clubs: HKV, HKV/Ons Eibernest, Fiducia
Hoogtepunten:
- diverse kampioenschappen met jeugdploegen
- Fiducia kampioen veld (2e klasse)
- HKV/Ons Eibernest: kampioenschap veld overgangsklasse en hoofdklasse;
kampioenschap zaal overgangsklasse;
- 2 x kruisfinales zaal voor promotie naar de korfballeague
Trainer/coach S1 Arthur Carolus
Vorige clubs: HKV/Ons Eibernest
Hoogtepunten:
Trainer/coach S2 Robin Diepenhorst
Vorige clubs: 
Hoogtepunten:
- diverse Nederlandse jeugd kampioenschappen
Teambegeleider Nelis Vaane
Vorige clubs: OZC, Bolnes
 
Verzorger Chantal Meijer
Eigenaresse Fysiotherapie Schenkel
Verzorger Daan Veulings
Vorige clubs: OZC, Bolnes
 
Assistent verzorger Wim Sala
Hoogtepunten:
- Nederlands kampioen G-korfbal
 
 
Video analist Mark van der Waaij
Video analist Stephan Mosheuvel

 

Logo Korfbal League klein

Korfbalcompetitie

KCC/SO natural 1 speelt thuis op zaterdag 27 januari 2018 tegen Blauw-Wit (A) 1 om 19:30 uur in sporthal Schenkel.

KCCWebshopvierkant

Zoeken

Sponsorclub

Social media

Follow KCCkorfbal on Twitter

Livestream

Partners

algemeen

Advertenties