Klik op de foto voor vergroting.
Dames
1 Adriënne van Ofwegen
2 Ruth Sprey
3 Mariska Brands
5 Jet Ittmann
9 Evelien Staneke
11 Esther den Boer
12 Maaike Snelder
13 Ingeborg Hofland
14 Lysanne van de Velde
21 Kim Steehouwer
Heren
6 Michiel Last
7 Sven Wierenga
8 Wilrik Wassink
10 Jelle Wien
15 Steven Verhoeff
16 Jack Potter
17 Wouter Schippers
18 Rick van Horik
19 Nolan den Boer
20 Michael Wolvers
22 Stefan Dekkers
Coaches/trainers: Ton van der Laaken, Peter van Vliet
Verzorging: Chantal Meijer, Daan Veulings
Assistent verzorging: Wim Sala
Teambegeleiding: Nelis Vaane
Video analyse: Mark van der Waaij, Stephan Mosheuvel
 
1 Adriënne van Ofwegen
Geboortedatum: 17-3-1993
Vorige clubs: Korbis
Hoogtepunten:
 
6 Michiel Last
Geboortedatum: 18-12-1986
Vorige clubs:
Hoogtepunten:
- 1x 4e van NL in de aspiranten
- 1x 2e van NL in de aspiranten
- 2x NL kampioen in de aspiranten
 
2 Ruth Sprey
Geboortedatum: 24-11-1990
Vorige clubs: KC Tietjerk, DFD
Hoogtepunten:
- 1e op Districtskampioenschap met de A1 2009-2010
- Behalen Nederlands kampioenschap als trainer met de C1 2010-2011
 
7 Sven Wierenga
Geboortedatum: 8-1-1992
Vorige clubs:
Hoogtepunten:
- behalen Nederlands kampioenschap zaal met de B1 2007-2008
- 3e bij het Districtskampioenschap zaal met de A1 2008-2009
- 1e bij het Districtskampioenschap veld met de A1 2009-2010
- behalen Nederlands kampioenschap als trainer van de C1 2010-2011
3 Mariska Brands
Geboortedatum: 14-9-1988
Vorige clubs: WION, Deetos
Hoogtepunten:
- Nederlands kampioenschap aspiranten
- Kruisfinale Nederlands kampioenschap junioren
- kampioenschap in de zaal met promotie naar de hoofdklasse
8 Wilrik Wassink
Geboortedatum: 13-6-1981
Vorige clubs:
Hoogtepunten:
5 Jet Ittmann
Geboortedatum: 16-4-1992
Vorige clubs:
Hoogtepunten:
- Nederlandse Kampioenschappen in de D, C en B
- promotie naar de hoofdklasse in de A
10 Jelle Wien
Geboortedatum: 23-10-1988
Vorige clubs:
Hoogtepunten:
 
9 Evelien Staneke
Geboortedatum: 9-12-1991
Vorige clubs:
Hoogtepunten:
 - Nederlands Kampioenschappen in de B, C en D
- Districtskampioenschappen in de A
 
15 Steven Verhoeff
Geboortedatum: 26-7-1988
Vorige clubs: Nieuwerkerk
Hoogtepunten:
11 Esther den Boer
Geboortedatum: 18-12-1986
Vorige clubs:
Hoogtepunten:
- 1x 4e van NL in de aspiranten
- 1x 2e van NL in de aspiranten
- 2x NL kampioen in de aspiranten
- Nederlands kampioen junioren
16 Jack Potter
Geboortedatum: 5-3-1986
Vorige clubs: OZC
Hoogtepunten:
- Nederlands team onder 19 jaar
 
12 Naam: Maaike Snelder
Geboortedatum: 28-8-1980
Vorige clubs: RKC, Deetos
Hoogtepunten:
- spelen in de Korfbal League
- Nederlands kampioen reserveteams
 
17 Wouter Schippers
Geboortedatum: 8-10-1991
Vorige clubs:
Hoogtepunten:
- 1x 4e van NL in de pupillen
- 1x 5e van NL in de aspiranten
- 1x 3e op districtskampioenschap junioren
- 1x 1e op districtskampioenschap junioren
13 Ingeborg Hofland
Geboortedatum: 27-7-1985
Vorige clubs: Sagitta, Bolnes, Vitesse
Hoogtepunten:
- kampioenschap/promotie naar Overgangsklasse met Vitesse
 
18 Rick van Horik
Geboortedatum: 10-12-1989
Vorige clubs:
Hoogtepunten:
 
14 Lysanne van de Velde
Geboortedatum: 1-11-1986
Vorige clubs:
Hoogtepunten:
- 1x 4e van NL in de aspiranten
- 1x 2e van NL in de aspiranten
- 2x NL kampioen in de aspiranten
 
19 Nolan den Boer
Geboortedatum: 8-2-1986
Vorige clubs: OZC
Hoogtepunten:
21 Kim Steehouwer
Geboortedatum: 30-8-1986
Vorige clubs: Het Zuiden, OZC
Hoogtepunten:
- Beker winnen 2008 met OZC
20 Michael Wolvers
Geboortedatum: 20-6-1991
Vorige clubs:
Hoogtepunten:
 
  22 Stefan Dekkers
Geboortedatum: 22-1-1993
Vorige clubs:
Hoogtepunten:
    
 
Trainer/coach Ton van der Laaken
Vorige clubs: Refleks, KVS, Achilles, Meervogels, ALO, Ondo, Excelsior
Hoogtepunten:
- als trainer/coach promotie Refleks naar hoofdklasse
- als trainer/coach kampioenschap in Overgangsklasse met KVS, Excelsior en Meervogels
- als trainer/coach Nederlands jeugdkampioen met Achilles
- 6x zaalfinale in Ahoy gefloten
Trainer/coach Peter van Vliet
Vorige clubs: WION
Hoogtepunten:
Verzorger Chantal Meijer
Eigenaresse Fysiotherapie Schenkel
 
Verzorger Daan Veulings
Vorige clubs: OZC, Bolnes
 
Teambegeleider Nelis Vaane
 
 
Assistent verzorger Wim Sala
 
Video analist Mark van der Waaij
 
Video analist Stephan Mosheuvel
 

 

Logo Korfbal League klein

Korfbalcompetitie

KCC/SO natural 1 speelt thuis op zaterdag 15 december 2018 tegen PKC/SWKGroep 1 om 20:00 uur in sporthal Schenkel.

KangoeroeKlup Logo

KCCWebshopvierkant

Zoeken

Social media

Follow KCCkorfbal on Twitter

Livestream

Partners

algemeen

Advertenties