Bijgaand het programma voor a.s. zaterdag.
Zodra alle gegevens verzameld zijn, zal het complete programma op de gebruikelijke manier op de site komen te staan.

Wedstrijdnr
Datum
Verz.
Aanv.
Thuis team Uit team Veld Accommodatie naam Accommodatie plaats Bondsofficials
12152
12-11-2011
zelf
20:20
KCC/Hijbeko 1 Eibernest/Vrolijk 1 Veld 1 Schenkel CAPELLE AAN DEN IJSSEL  
14697
12-11-2011
zelf
18:35
KCC/Hijbeko 2 TOP/Wereldtickets:nl 3 Veld 1 Schenkel CAPELLE AAN DEN IJSSEL R Troost (Scheidsrechter)
14758
12-11-2011
13:30
14:35
KCC/Hijbeko 3 Eibernest/Vrolijk 2 Veld 1 Schenkel CAPELLE AAN DEN IJSSEL A P Groeneveld (Scheidsrechter)
14757
12-11-2011
12:15
13:15
KCC/Hijbeko 4 De Meervogels 3 Veld 1 Schenkel CAPELLE AAN DEN IJSSEL R van Dam (Scheidsrechter)
14762
12-11-2011
16:30
18:30
Dindoa 2 KCC/Hijbeko 5 Veld 1 Dindoa-hal ERMELO H Snitselaar (Scheidsrechter)
15021
12-11-2011
19:45
20:45
Albatros 4 KCC/Hijbeko 6 Veld 1 Develsteinhal ZWIJNDRECHT P Verheij (Scheidsrechter)
5380
12-11-2011
17:30
18:30
Nieuwerkerk 7 KCC/Hijbeko 7 Veld 1 De Kleine Vink NIEUWERKERK AD IJSSEL  
5384
11-11-2011
20:30
21:10
KCC/Hijbeko 8 ADO 4 Vrijdag Schenkel CAPELLE AAN DEN IJSSEL  
5383
11-11-2011
19:15
20:00
KCC/Hijbeko 9 Voltreffers 3 Vrijdag Schenkel CAPELLE AAN DEN IJSSEL  
19654
12-11-2011
16:15
17:15
KCC/Hijbeko A1 DSC A1 Veld 1 Schenkel CAPELLE AAN DEN IJSSEL M: le Pair (Scheidsrechter)
19729
12-11-2011
14:55
15:55
KCC/Hijbeko A2 Albatros A1 Veld 1 Schenkel CAPELLE AAN DEN IJSSEL A:J: Spelt (Scheidsrechter)
19698
12-11-2011
11:00
12:00
KCC/Hijbeko A3 Luno A1 Veld 1 Schenkel CAPELLE AAN DEN IJSSEL W Korevaar (Scheidsrechter)
6390
12-11-2011
14:15
15:40
Vriendenschaar (H) A3 KCC/Hijbeko A5 Veld 1 De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM Fase, Buys en Knops
21245
12-11-2011
16:45
18:50
KZ/Hiltex B1 KCC/Hijbeko B1 De Sprong De Sprong, Koog ad Zaan KOOG AAN DE ZAAN Houkes, Oostrum, Groeneweg G Kelder (Scheidsrechter)
21250
12-11-2011
8:00
9:00
KCC/Hijbeko B2 Valto B1 Veld 1 Schenkel CAPELLE AAN DEN IJSSEL S:R: SR Nieuwerkerk (Scheidsrechter)
7112
12-11-2011
16:00
17:00
KCC/Hijbeko B3 Maassluis B2 Veld 2 Schenkel CAPELLE AAN DEN IJSSEL  
7080
12-11-2011
15:00
16:00
KCC/Hijbeko B4 't Capproen B1 Veld 2 Schenkel CAPELLE AAN DEN IJSSEL  
22432
12-11-2011
10:30
11:50
PKC/Hagero C1 KCC/Hijbeko C1 Hal 1 PKC-hal PAPENDRECHT Wierenga, Verhoeven, Middelkoop J van Haren (Scheidsrechter)
22452
12-11-2011
13:00
14:00
Sporting Delta C2 KCC/Hijbeko C2 Veld 1 Deltahal DORDRECHT Kasbergen, Kleingeld, Sengkerij
7671
12-11-2011
14:00
15:00
KCC/Hijbeko C3 Nieuwerkerk C3 Veld 2 Schenkel CAPELLE AAN DEN IJSSEL  
23669
12-11-2011
10:00
11:00
KCC/Hijbeko D1 Nieuwerkerk D1 Veld 1 Schenkel CAPELLE AAN DEN IJSSEL J: Vreeken (Scheidsrechter)
8124
12-11-2011
11:00
12:00
Maassluis D1 KCC/Hijbeko D2 Veld 1 Olympia MAASSLUIS Butter, Noordsij, Heijkoop
8904
12-11-2011
9:00
10:00
KCC/Hijbeko D3 Vriendenschaar (B) D2 Veld 1 Schenkel CAPELLE AAN DEN IJSSEL  
4300
12-11-2011
13:00
14:00
KCC/Hijbeko E3 Reeuwijk E3 Veld 2 Schenkel CAPELLE AAN DEN IJSSEL  
4532
12-11-2011
13:15
14:00
KCC/Hijbeko F2 KOAG F3 Veld 2 Schenkel CAPELLE AAN DEN IJSSEL  


Excuus dat we zo laat zijn met de informatie, de zaalwachten volgen later deze week!

Met sportieve groet,

Henny Butter

Logo Korfbal League klein

Korfbalcompetitie

KCC/SO natural 1 speelt uit op zaterdag 20 januari 2018 tegen Avanti (P) 1 om 20:00 uur in sporthal De Viergang.

KCCWebshopvierkant

Zoeken

Sponsorclub

Social media

Follow KCCkorfbal on Twitter

Livestream

Partners

algemeen

Advertenties