!Nieuwe selektiefoto volgt!

Dames
1 Sylvia Vis
2 Karen Last
3 Mariska Brands
4 Juliette Wassink
5 Jet Ittmann
9 Lysanne van de Velde
11 Esther Last
12 Maaike Snelder
13 Ingeborg Hofland
21 Kim Steehouwer
Heren
6 Michiel Last
7 Sven Wierenga
8 Wilrik Wassink
10 Robin Diepenhorst
14 Ed van der Steen
15 Steven Verhoeff
16 Jack Potter
17 Wouter Schippers
19 Nolan den Boer
Coaches/trainers: Ton van der Laaken, Jim van Nijnatten
Verzorging: Chantal Meijer, Daan Veulings
Assistent verzorging: Wim Sala
Teambegeleiding: Nelis Vaane
Video analyse: Mark van der Waaij, Stephan Mosheuvel
 
1 Sylvia Vis
Geboortedatum: 6-2-1987
Vorige clubs: Nieuwerkerk
Hoogtepunten:
- 2e van Nederland in de aspiranten
- 1e van Nederland in de aspiranten
- kampioenschappen zaal en veld met KCC/Hijbeko 2 en promotie naar de Ereklasse
6 Michiel Last
Geboortedatum: 18-12-1986
Vorige clubs:
Hoogtepunten:
- 1x 4e van NL in de aspiranten
- 1x 2e van NL in de aspiranten
- 2x NL kampioen in de aspiranten
2 Karen Last
Geboortedatum: 16-5-1984
Vorige clubs:
Hoogtepunten:
7 Sven Wierenga
Geboortedatum: 8-1-1992
Vorige clubs:
Hoogtepunten:
- behalen Nederlands kampioenschap zaal met de B1 2007-2008
- 3e bij het Districtskampioenschap zaal met de A1 2008-2009
- 1e bij het Districtskampioenschap veld met de A1 2009-2010
- behalen Nederlands kampioenschap als trainer van de C1 2010-2011
3 Mariska Brands
Geboortedatum: 14-9-1988
Vorige clubs: WION, Deetos
Hoogtepunten:
- Nederlands kampioenschap aspiranten
- Kruisfinale Nederlands kampioenschap junioren
- kampioenschap in de zaal met promotie naar de hoofdklasse
8 Wilrik Wassink
Geboortedatum: 13-6-1981
Vorige clubs:
Hoogtepunten:
4 Juliette Wassink
Geboortedatum: 4-8-1985
Vorige clubs: CKV Nieuwerkerk
Hoogtepunten:
- D-jeugd Nederlands kampioen 
- C-jeugd tweemaal 2e van Nederland
- B-jeugd 4e van Nederland
10 Robin Diepenhorst
Geboortedatum: 25-11-1977
Vorige clubs:
Hoogtepunten:
- diverse Nederlandse jeugd kampioenschappen
5 Jet Ittmann
Geboortedatum: 16-4-1992
Vorige clubs:
Hoogtepunten:
- Nederlandse Kampioenschappen in de D, C en B
- promotie naar de hoofdklasse in de A
14 Ed van de Steen
Geboortedatum: 6-4-1981
Vorige clubs: WION, Oranje Wit, KCC, Deetos
Hoogtepunten:
- diverse Nederlandse jeugdkampioenschappen
- Nederlands kampioen beachkorfbal 2002
- Nederlands kampioen koppelschieten 2003
9 Lysanne van de Velde
Geboortedatum: 1-11-1986
Vorige clubs:
Hoogtepunten:
- 1x 4e van NL in de aspiranten
- 1x 2e van NL in de aspiranten
- 2x NL kampioen in de aspiranten
15 Steven Verhoeff
Geboortedatum: 26-7-1988
Vorige clubs: Nieuwerkerk
Hoogtepunten:
11 Esther Last
Geboortedatum: 18-12-1986
Vorige clubs:
Hoogtepunten:
- 1x 4e van NL in de aspiranten
- 1x 2e van NL in de aspiranten
- 2x NL kampioen in de aspiranten
- Nederlands kampioen junioren
16 Jack Potter
Geboortedatum: 5-3-1986
Vorige clubs: OZC
Hoogtepunten:
- Nederlands team onder 19 jaar
12 Naam: Maaike Snelder
Geboortedatum: 28-8-1980
Vorige clubs: RKC, Deetos
Hoogtepunten:
- spelen in de Korfbal League
- Nederlands kampioen reserveteams
17 Wouter Schippers
Geboortedatum: 8-10-1991
Vorige clubs:
Hoogtepunten:
- 1x 4e van NL in de pupillen
- 1x 5e van NL in de aspiranten
- 1x 3e op districtskampioenschap junioren
- 1x 1e op districtskampioenschap junioren
13 Ingeborg Hofland
Geboortedatum: 27-7-1985
Vorige clubs: Sagitta, Bolnes, Vitesse
Hoogtepunten:
- kampioenschap/promotie naar Overgangsklasse met Vitesse
19 Nolan den Boer
Geboortedatum: 8-2-1986
Vorige clubs: OZC
Hoogtepunten:
21 Kim Steehouwer
Geboortedatum: 30-8-1986
Vorige clubs: Het Zuiden, OZC
Hoogtepunten:
- Beker winnen 2008 met OZC
   
    
Trainer/coach Ton van der Laaken
Vorige clubs: Refleks, KVS, Achilles, Meervogels, ALO, Ondo, Excelsior
Hoogtepunten:
- als trainer/coach promotie Refleks naar hoofdklasse
- als trainer/coach kampioenschap in Overgangsklasse met KVS, Excelsior en Meervogels
- als trainer/coach Nederlands jeugdkampioen met Achilles
- 6x zaalfinale in Ahoy gefloten
Trainer/coach Jim van Nijnatten
Geboortedatum: 28-04-1972
Vorige clubs: De Overkanters, WION, OZC, Oranje-Wit (D)
Hoogtepunten:
Verzorger Chantal Meijer
Eigenaresse Fysiotherapie Schenkel
Verzorger Daan Veulings
Vorige clubs: OZC, Bolnes
 
Teambegeleider Nelis Vaane
 
Assistent verzorger Wim Sala
Video analist Mark van der Waaij
 
Video analist Stephan Mosheuvel
 

 

Logo Korfbal League klein

Korfbalcompetitie

KCC/SO natural 1 speelt thuis op zaterdag 20 oktober 2018 tegen Groen Geel 1 om 16:00 uur.

KCCWebshopvierkant

Zoeken

Social media

Follow KCCkorfbal on Twitter

Livestream

Partners

algemeen

Advertenties