Dames
2 Karen Last
3 Mariska Brands
4 Juliette Wassink
5 Daniëlle de Bruin
9 Lysanne van de Velde
11 Esther Last
12 Maaike Snelder
13 Ingeborg Hofland
21 Kim Steehouwer
Heren
6 Michiel Last
7 Joost Hordijk
8 Wilrik Wassink
10 Robin Diepenhorst
14 Ed van der Steen
15 Steven Verhoeff
16 Jack Potter
17 Reinier Plantinga
19 Nolan den Boer
Coaches/trainers: Ton van der Laaken, Jim van Nijnatten
Verzorging: Nico Gerpot
Assistent verzorging: Wim Sala
Teambegeleiding: Nelis Vaane
Video analist: Mark van der Waaij
 
2 Karen Last
Geboortedatum: 16-5-1984
Vorige clubs:
Hoogtepunten:
6 Michiel Last
Geboortedatum: 18-12-1986
Vorige clubs:
Hoogtepunten:
- 1x 4e van NL in de aspiranten
- 1x 2e van NL in de aspiranten
- 2x NL kampioen in de aspiranten
3 Mariska Brands
Geboortedatum: 14-9-1988
Vorige clubs: WION, Deetos
Hoogtepunten:
- Nederlands kampioenschap aspiranten
- Kruisfinale Nederlands kampioenschap junioren
- kampioenschap in de zaal met promotie naar de hoofdklasse
7 Joost Hordijk
Geboortedatum: 21-9-1983
Vorige clubs: Nieuwerkerk, PKC Eibernest/Vrolijk
Hoogtepunten:
4 Juliette Wassink
Geboortedatum: 4-8-1985
Vorige clubs: CKV Nieuwerkerk
Hoogtepunten:
- D-jeugd Nederlands kampioen 
- C-jeugd tweemaal 2e van Nederland
- B-jeugd 4e van Nederland
8 Wilrik Wassink
Geboortedatum: 13-6-1981
Vorige clubs:
Hoogtepunten:
5 Daniëlle de Bruin
Geboortedatum: 12-6-1983
Vorige clubs:
Hoogtepunten:  
10 Robin Diepenhorst
Geboortedatum: 25-11-1977
Vorige clubs:
Hoogtepunten:
- diverse Nederlandse jeugd kampioenschappen
9 Lysanne van de Velde
Geboortedatum: 1-11-1986
Vorige clubs:
Hoogtepunten:
- 1x 4e van NL in de aspiranten
- 1x 2e van NL in de aspiranten
- 2x NL kampioen in de aspiranten
14 Ed van de Steen
Geboortedatum: 6-4-1981
Vorige clubs: WION, Oranje Wit, KCC, Deetos
Hoogtepunten:
- diverse Nederlandse jeugdkampioenschappen
- Nederlands kampioen beachkorfbal 2002
- Nederlands kampioen koppelschieten 2003
11 Esther Last
Geboortedatum: 18-12-1986
Vorige clubs:
Hoogtepunten:
- 1x 4e van NL in de aspiranten
- 1x 2e van NL in de aspiranten
- 2x NL kampioen in de aspiranten
- Nederlands kampioen junioren
15 Steven Verhoeff
Geboortedatum: 26-7-1988
Vorige clubs: Nieuwerkerk
Hoogtepunten:
12 Naam: Maaike Snelder
Geboortedatum: 28-8-1980
Vorige clubs: RKC, Deetos
Hoogtepunten:
- spelen in de Korfbal League
- Nederlands kampioen reserveteams
 
16 Jack Potter
Geboortedatum: 5-3-1986
Vorige clubs: OZC
Hoogtepunten:
- Nederlands team onder 19 jaar
13 Ingeborg Hofland
Geboortedatum: 27-7-1985
Vorige clubs: Sagitta, Bolnes, Vitesse
Hoogtepunten:
- kampioenschap/promotie naar Overgangsklasse met Vitesse
17 Reinier Plantinga

Vorige clubs: KCC, PKC
Hoogtepunten:
- spelen in de Korfbal League
21 Kim Steehouwer
Geboortedatum: 30-8-1986
Vorige clubs: Het Zuiden, OZC
Hoogtepunten:
- Beker winnen 2008 met OZC
19 Nolan den Boer
Geboortedatum: 8-2-1986
Vorige clubs: OZC
Hoogtepunten:
    
Trainer/coach Ton van der Laaken
Vorige clubs: Refleks, KVS, Achilles, Meervogels, ALO, Ondo, Excelsior
Hoogtepunten:
- als trainer/coach promotie Refleks naar hoofdklasse
- als trainer/coach kampioenschap in Overgangsklasse met KVS
- als trainer/coach Nederlands jeugdkampioen met Achilles
- 6x zaalfinale in Ahoy gefloten
Trainer/coach Jim van Nijnatten
Geboortedatum: 28-04-1972
Vorige clubs: De Overkanters, WION, OZC, Oranje-Wit (D)
Hoogtepunten:
  Verzorger Nico Gerpot
Vorige clubs: Hellas, Nederlandse handbalselectie onder 19
Hoogtepunten:
- meerdere Nederlandse kampioenschappen met Hellas
Teambegeleider Nelis Vaane
 
Assistent verzorger Wim Sala Video analist Mark van der Waaij
 

Logo Korfbal League klein

Korfbalcompetitie

KCC/SO natural 1 speelt thuis op zaterdag 21 april 2018 tegen Fortuna/Delta Logistiek 1 om 16:00 uur.

KCCWebshopvierkant

Zoeken

Sponsorclub

Social media

Follow KCCkorfbal on Twitter

Livestream

Partners

algemeen

Advertenties