"Wedstrijdprogramma KCC/SO natural"

Ronde:
Klik op de accommodatie voor de routebeschrijving

RDatumThuisUitVerz.Aanv.Vervoer/ScheidsrechterSporthalZaalwacht
9
ma 8 janVriendenschaar (H) 1 (BEKER)KCC/SO natural S1
Zelf
20:15
ZelfDe Wielewaal
9
za 13 janDVO/Accountor 1KCC/SO natural S1
Zelf
19:30
ZelfDVO-hal
9
za 13 janDVO/Accountor 2KCC/SO natural S2
Zelf
17:45
ZelfDVO-hal
9
za 13 janDie Haghe 2KCC/SO natural S3
Zelf
17:20
ZelfSportcampus Zuiderpark
9
za 13 janKCC/SO natural S4KVS/Maritiem 3
Zelf
13:35
Kok, J.G.L.M. de (Beo.) SchenkelJurytafel
9
za 13 janKCC/SO natural S5KOAG 4
19:45
20:45
Bond of Wilco Knops SchenkelReserves S5
9
za 13 janSeolto 2KCC/SO natural S6
Zelf
15:45
ZelfBaskensburg
9
za 13 janVEO 6KCC/SO natural S10
19:10
20:40
ZelfEssesteyn
9
za 13 janFortuna/Delta Logistiek A2KCC/SO natural A1
Zelf
18:10
van Dieren, Edens, GolzFortuna-hal
9
za 13 janKCC/SO natural A2Maassluis A1
Zelf
15:05
BondSchenkelOuder v.d. Palm en Wierenga
9
za 13 janKCC/SO natural A3Sporting Delta A2
Zelf
18:25
Sven den Hartog (namens S5)SchenkelOuder Stans en Sturm
9
za 13 janKCC/SO natural A4VEO A1
18:35
19:35
TEAM S9SchenkelOuder de Winter en Buijs
9
za 13 janKCC/SO natural A5Nexus A1
16:15
17:15
Huub VerkuilSchenkelOuder Euwema en v.d. Vlist
9
wo 10 janTriade A1KCC/SO natural A6
18:30
20:00
van Vlaanderen, van Vliet, BoersDe Ooievaar
9
za 13 janPKC/SWKGroep A5KCC/SO natural A6
18:05
19:35
van Vliet, Boers, ButterPKC-hal
9
za 13 janKCC/SO natural B1Die Haghe B1
10:10
11:10
BondSchenkelJurytafel
9
za 13 janValto B1KCC/SO natural B2
13:35
15:05
Voets, Aarnoutse, BuckmannDe Hoekstee
9
za 13 janHKV/Ons Eibernest C1KCC/SO natural C1
16:00
17:30
Stubbe, Larooij, MiddelkoopHKV/Ons Eibernesthal
9
za 13 janKCC/SO natural C2Movado C1
11:40
12:25
Bond of Stephan MosheuvelSchenkelOuder Ullersma en de Vries
9
ma 8 janVriendenschaar (H) D1 (BEKER)KCC/SO natural D1
Zelf
19:00
ZelfDe Wielewaal
9
za 13 janKCC/SO natural D1Vriendenschaar (B) D1
15:15
16:15
Sven den Hartog (namens A3)SchenkelOuder Ricardo en Smaal
9
za 13 janKCC/SO natural D2Olympia (S) D3
09:00
10:00
Aukje OsingaSchenkelOuder Lolkema en v.d. Sluijs
9
za 13 janONDO (G) E4KCC/SO natural E1
08:00
09:00
v.d. Berg, NiesingDe Hoekstee
9
za 13 janKCC/SO natural E2Dijkvogels E1
08:30
09:00
Gert Jan Meerkerk (S1/2) SchenkelOuder Vermeulen
9
za 13 janKCC/SO natural E3Phoenix E4
08:30
09:00
Marleen Taal (A2) SchenkelOuder Essen
9
za 13 janKCC/SO natural F2KOAG F2
08:30
09:00
Iris van RingelenstijnSchenkelOuder Hoogakker
9
za 13 janMerwede/Multiplaat F5KCC/SO natural F3
08:00
09:00
Gijsbertsen, MartinaDe Stoep

Logo Korfbal League klein

Korfbalcompetitie

KCC/SO natural 1 speelt uit op zaterdag 20 januari 2018 tegen Avanti (P) 1 om 20:00 uur in sporthal De Viergang.

KCCWebshopvierkant

Zoeken

Sponsorclub

Social media

Follow KCCkorfbal on Twitter

Livestream

Partners

algemeen

Advertenties