"Wedstrijdprogramma KCC/SO natural"

Ronde:
Klik op de accommodatie voor de routebeschrijving

RDatumThuisUitVerz.Aanv.Vervoer/ScheidsrechterSporthalZaalwacht
8
za 6 janKCC/SO natural S1DOS '46 1
Zelf
19:30
Buis, R J & Meijer, A.H.R.SchenkelJurytafel
8
za 6 janKCC/SO natural S2DOS '46 2
Zelf
17:45
BondSchenkelJurytafel
8
za 6 janPKC/SWKGroep 4KCC/SO natural S3
Zelf
16:55
ZelfPKC-hal
8
za 6 janKCC/SO natural S4SKF 2
Zelf
21:00
BondSchenkelJurytafel
8
za 6 janKVS/Maritiem 5KCC/SO natural S5
16:00
17:40
Thijn, Timo, SandraDe Blinkerd
8
za 6 janAtlas 2KCC/SO natural S6
Zelf
18:10
ZelfDe Belt
8
za 6 janErasmus 3KCC/SO natural S7
13:30
15:00
ZelfErasmus
8
za 6 janPaal Centraal 3KCC/SO natural S8
17:15
18:45
ZelfSporthal TU-Delft
8
za 6 janIJsselvogels 5KCC/SO natural S9
13:35
14:35
ZelfZuidplas
8
za 6 janKorbatjo 3KCC/SO natural S10
19:20
20:50
ZelfDe Boogerd
8
za 6 janTempo A1KCC/SO natural A1
Zelf
16:20
van Dieren, de Does, van DrielLimeshallen
8
za 6 janKCC/SO natural A2Juliana A1
Zelf
12:45
BondSchenkelOuder Visser en de Vries
8
za 6 janKCC/SO natural A3Kinderdijk A2
Zelf
14:55
Bond of Stephan MosheuvelSchenkelOuder v.d. Kooij en Ras
8
za 6 janSKV A1KCC/SO natural A6
09:55
11:25
Langhorst, van Ringelenstijn, van VlaandDe Jager
8
za 6 janKCC/SO natural B1Fortuna/Delta Logistiek B1
15:15
16:15
BondSchenkelJurytafel
8
za 6 janWeidevogels B1KCC/SO natural B2
10:30
12:00
Schellekens, in 't Veld, v.d. VeldeSRC Rottemeren
8
za 6 janDeetosSnel C1KCC/SO natural C1
07:30
09:00
Buckmann, Kranendonk, de LangeDeetosSnel-hal
8
za 6 janTjoba C1KCC/SO natural C2
07:45
09:30
de Wolf, v.d. Berg, BlockerOmnium
8
za 6 janKCC/SO natural C3Korbis C2
10:45
11:45
Huub VerkuilSchenkelOuder Soleymanpour en Tonckens
8
za 6 janKCC/SO natural D1Korbis D1
12:55
13:55
Kirsten VoordendagSchenkelOuder van Kampen en Lokko
8
za 6 janKCC/SO natural D2Dordrecht D1
09:45
10:45
Marjan BrandsSchenkelOuder van Ee en Mohcine
8
za 6 janKCC/SO natural E2Valto E2
09:00
09:45
Adrienne van OfwegenSchenkelOuder Lolkema
8
za 6 janKCC/SO natural E3Fortuna/Delta Logistiek E7
09:00
09:45
Iris van RingelenstijnSchenkelOuder Schipper
8
za 6 janKorbis F2KCC/SO natural F1
12:30
13:30
Ameling, NellDe Dreef
8
za 6 janKVS/Maritiem F2KCC/SO natural F2
07:45
09:00
Pretter, HoogakkerDe Blinkerd
8
za 6 janSporting Delta F2KCC/SO natural F3
08:00
09:00
Gijsbertsen, MartinaDeltahal

Logo Korfbal League klein

Korfbalcompetitie

KCC/SO natural 1 speelt uit op zaterdag 20 januari 2018 tegen Avanti (P) 1 om 20:00 uur in sporthal De Viergang.

KCCWebshopvierkant

Zoeken

Sponsorclub

Social media

Follow KCCkorfbal on Twitter

Livestream

Partners

algemeen

Advertenties