"Wedstrijdprogramma KCC/SO natural"

Ronde:
Klik op de accommodatie voor de routebeschrijving

RDatumThuisUitVerz.Aanv.Vervoer/ScheidsrechterSporthalZaalwacht
3
di 21 novKorbis 1KCC/SO natural S1
Zelf
20:00
BEKER !De Dreef
3
za 25 novKCC/SO natural S1PKC/SWKGroep 1
Zelf
19:30
Nekker, R de & Herikhuisen, JSchenkelJurytafel
3
za 25 novKCC/SO natural S2PKC/SWKGroep 2
Zelf
17:45
BondSchenkelJurytafel
3
za 25 novExcelsior (D) 2KCC/SO natural S3
Zelf
16:30
ZelfDe Buitenhof
3
za 25 novSporting Trigon 2KCC/SO natural S4
Zelf
14:00
Zelf5 Mei-hal
3
za 25 novKCC/SO natural S6ONDO (G) 2
Zelf
20:50
Bond of Ewout BuckmannSchenkelReserves S6
3
za 25 novAvanti (P) 6KCC/SO natural S7
13:15
14:45
ZelfDe Viergang
3
za 25 novExcelsior (D) 7KCC/SO natural S8
18:10
19:40
ZelfDe Buitenhof
3
za 25 novVIOS (W) 3KCC/SO natural S10
15:15
16:45
ZelfDe Niervaert
3
za 25 novKCC/SO natural A1Albatros A1
Zelf
11:10
BondSchenkelJurytafel
3
za 25 novVitesse (Ba) A2KCC/SO natural A2
Zelf
14:00
Maquelin, v.d. Palm, Smaal, TaalBongerdhal
3
za 25 novKCC/SO natural A3DVS '69 A1
Zelf
14:50
Bond of Marjan BrandsSchenkelOuder Heijkoop en Hummelman
3
za 25 novKCC/SO natural A5ZKV (Zu) A1
12:40
13:40
Huub VerkuilSchenkelOuder van Bregt en Dijksman
3
za 25 novKorbatjo A1KCC/SO natural A6
17:05
18:35
Boers, Butter, HuibregtsenDe Boogerd
3
za 25 novKCC/SO natural B1Fortis B1
15:10
16:10
BondSchenkelJurytafel
3
za 25 novFortuna/Delta Logistiek B2KCC/SO natural B2
17:35
19:05
Buckmann, de Haas, RicardoFortuna-hal
3
za 25 novFortuna/Delta Logistiek C1KCC/SO natural C1
11:30
13:00
de Lange, Larooij, MiddelkoopFortuna-hal
3
za 25 novONDO (M) C1KCC/SO natural C2
10:10
12:10
Breestraat, van Ee, PiekDe Sprong
3
za 25 novKCC/SO natural C3Gemini C1
11:40
12:40
Aukje OsingaSchenkelOuder van Eijsden en de Groot
3
di 21 novKorbis D1KCC/SO natural D1
Zelf
18:45
BEKER !De Dreef
3
za 25 novKCC/SO natural D2't Capproen D1
09:00
10:00
Marjan BrandsSchenkelOuder Cheung en Hoeksema
3
za 25 novExcelsior (D) E1KCC/SO natural E1
09:00
10:00
Pretter, NiesingDe Buitenhof
3
za 25 novKCC/SO natural E2Weidevogels E2
08:30
09:00
Marco GeeneSchenkelOuder Jansen
3
za 25 novKCC/SO natural E3ODO E3
08:30
09:00
Adrienne van OfwegenSchenkelOuder Essen
3
za 25 novWeidevogels F1KCC/SO natural F1
10:00
11:00
Ng-a Tham, StreeflandSRC Rottemeren
3
za 25 novMaassluis F3KCC/SO natural F3
08:00
09:00
Gijsbertsen, MartinaOlympia

Logo Korfbal League klein

Korfbalcompetitie

KCC/SO natural 1 speelt thuis op zaterdag 23 december 2017 tegen LDODK/Rinsma Fashion 1 om 19:30 uur in sporthal Schenkel.

KCCWebshopvierkant

Zoeken

Sponsorclub

Social media

Follow KCCkorfbal on Twitter

Livestream

Partners

algemeen

Advertenties