"Wedstrijdprogramma KCC/SO natural"

Ronde:
Klik op de accommodatie voor de routebeschrijving

RDatumThuisUitVerz.Aanv.Vervoer/ScheidsrechterSporthalZaalwacht
3
za 24 novKCC/SO natural S1KZ/Thermo4U 1
Zelf
20:00
Voskamp, R. / Hartog, A. denSchenkelJurytafel
3
za 24 novKCC/SO natural S2KZ/Thermo4U 2
Zelf
18:15
Andressen, P / Verhagen, GSchenkelJurytafel
3
za 24 novSCO 2KCC/SO natural S3
Zelf
18:20
ZelfDe Steense
3
za 24 novExcelsior (D) 2KCC/SO natural S4
Zelf
15:50
ZelfDe Buitenhof
3
za 24 novGemini 2KCC/SO natural S5
Zelf
13:10
ZelfDe Mammoet
3
za 24 novKCC/SO natural S6Albatros 5
Zelf
21:20
J. de JongSchenkelReserves KCC S6
3
za 24 novAvanti/Flexcom 6KCC/SO natural S7
18:05
19:35
ZelfDe Viergang
3
za 24 novNieuwerkerk 10KCC/SO natural S8
19:50
20:50
ZelfDe Kleine Vink Hal
3
za 24 novKCC/SO natural S9GKV/Enomics 6
11:05
12:05
Ivette VoordendagSchenkelReserves KCC S9
3
za 24 novKCC/SO natural A1DSC A1
Zelf
16:35
Pellikaan, W G SchenkelJurytafel
3
za 24 novONDO (G) A1KCC/SO natural A2
Zelf
14:00
Schneider, Smaal, Stans, VisserDe Hoekstee
3
za 24 novKCC/SO natural A3OZC A1
Zelf
14:15
G. PlaisierSchenkelOuder Butter en Dijksman
3
za 24 novPhoenix A2KCC/SO natural A4
11:30
13:00
vd Sluijs, vd Krogt, Langhorst, v RingelDe Veur
3
za 24 novFortuna/Delta Logistiek B1KCC/SO natural B1
15:45
17:15
Stoop, Visser, Voets, vd WaaijFortuna-hal
3
za 24 novKCC/SO natural B2Korbis B1
12:15
13:15
Marjan BrandsSchenkelOuder Aarnoutse en Breestraat
3
za 24 novKCC/SO natural C1ONDO (G) C1
14:25
15:25
Mahadewsing, R.S.SchenkelOuder Jansen en van Kampen
3
za 24 novNieuwerkerk C3KCC/SO natural C2
12:00
13:00
Bloem, van Briemen, CheungDe Kleine Vink Hal
3
za 24 novKCC/SO natural D1DES (D) D1
10:05
11:05
Stephan MosheuvelSchenkelOuder v.d. Berg en v.d. Berg
3
za 24 novKCC/SO natural D2Phoenix D2
09:00
10:00
Aukje OsingaSchenkelOuder Busscher en van Ee
3
za 24 novGemini E1KCC/SO natural E1
08:35
09:35
vd Velde, NiesingDe Mammoet
3
za 24 novKCC/SO natural E2IJsselvogels E3
08:30
09:00
Stephan MosheuvelSchenkelOuder Ameling
3
za 24 novKCC/SO natural E3RWA E5
08:30
09:00
Marco GeeneSchenkelOuder v.d. Giesen
3
za 24 novNIO F1KCC/SO natural F1
13:10
14:10
Pastoor, PretterWilgenring
3
za 24 novRWA F2KCC/SO natural F2
09:00
10:00
Alshehada, PelsRhoon

Logo Korfbal League klein

Korfbalcompetitie

KCC/SO natural 1 speelt uit op zaterdag 22 december 2018 tegen Blauw-Wit (A) 1 om 19:30 uur in sporthal Blauw-Withal.

KangoeroeKlup Logo

KCCWebshopvierkant

Zoeken

Social media

Follow KCCkorfbal on Twitter

Livestream

Partners

algemeen

Advertenties