"Wedstrijdprogramma KCC/SO natural"

Ronde:
Klik op de accommodatie voor de routebeschrijving

RDatumThuisUitVerz.Aanv.Vervoer/ScheidsrechterSporthalZaalwacht
17
za 10 mrtDOS '46 1KCC/SO natural S1
Zelf
20:00
ZelfDe Eendracht
17
za 10 mrtDOS '46 2KCC/SO natural S2
Zelf
18:15
ZelfDe Eendracht
17
za 10 mrtKCC/SO natural S3PKC/SWKGroep 4
Zelf
17:50
Hu, P SchenkelJurytafel
17
za 10 mrtSKF 2KCC/SO natural S4
Zelf
20:00
ZelfSKF-hal
17
za 10 mrtKCC/SO natural S5KVS/Maritiem 5
13:00
14:10
Bond of Michel WamsteekerSchenkelS7
17
za 10 mrtKCC/SO natural S6Atlas 2
Zelf
16:30
Bond of Ewout BuckmannSchenkelReserves S6
17
za 10 mrtKCC/SO natural S7Erasmus 3
14:20
15:20
Marjan BrandsSchenkelS5
17
za 10 mrtKCC/SO natural S8Paal Centraal 3
19:55
20:55
Niels de Gelder (S3)SchenkelReserves S8
17
vr 9 mrtKCC/SO natural S9Nieuwerkerk 11
19:15
20:05
Gert Jan Meerkerk (S1/2) SchenkelS10
17
vr 9 mrtKCC/SO natural S10VIOS (W) 3
20:15
21:15
Ewout BuckmannSchenkelS9
17
za 10 mrtKCC/SO natural A1Tempo A1
Zelf
19:25
Berk, J SchenkelJurytafel
17
za 10 mrtJuliana A1KCC/SO natural A2
Zelf
12:15
Maquelin, van Houdt, Wierenga, TaalHet Veerhuis
17
za 10 mrtKinderdijk A2KCC/SO natural A3
Zelf
14:20
Jeekel, Sturm, Kwinkelenberg, RasBlokweer
17
za 10 mrtDie Haghe A2KCC/SO natural A4
12:30
14:00
Singh, Thierbach, Vlug, VoetsSportcampus Zuiderpark
17
za 10 mrtKCC/SO natural A5Olympia (S) A1
12:00
13:00
Huub VerkuilSchenkelOuder v.d. Sluijs en Hekman
17
za 10 mrtKCC/SO natural B2Weidevogels B1
11:00
12:00
Ivette VoordendagSchenkelOuder Buckmann en de Haas
17
za 10 mrtKCC/SO natural C1DeetosSnel C1
09:00
10:00
Ronde, R de SchenkelOuder de Lange en Larooij
17
za 10 mrtKCC/SO natural C2Tjoba C1
10:15
11:00
M. van JoolingenSchenkelOuder Piek en Ullersma
17
za 10 mrtKorbis C2KCC/SO natural C3
15:30
16:30
Uuldriks, Onderdijk, SoleymanpourDe Dreef
17
za 10 mrtKorbis D1KCC/SO natural D1
14:00
15:30
Ricardo, Verberk, v.d. BergDe Dreef
17
za 10 mrtDordrecht D1KCC/SO natural D2
10:30
12:00
Cheung, Mohcine, HoeksemaDeetosSnel-hal
17
za 10 mrtKCC/SO natural E1Korbis E2
08:30
09:00
Wim NiesingSchenkelOuder v.d. Berg
17
za 10 mrtFortuna/Delta Logistiek E7KCC/SO natural E3
10:00
11:00
de Gelder, SchipperFortuna-hal
17
za 10 mrtKCC/SO natural F2KVS/Maritiem F2
08:30
09:00
Iris van RingelenstijnSchenkelOuder Pretter
17
za 10 mrtKCC/SO natural F3Sporting Delta F2
08:30
09:00
Stephan MosheuvelSchenkelOuder Martina

Logo Korfbal League klein

Korfbalcompetitie

Eerstvolgende wedstrijd KCC/SO natural 1 nog onbekend.

KCCWebshopvierkant

Zoeken

Sponsorclub

Social media

Follow KCCkorfbal on Twitter

Livestream

Partners

algemeen

Advertenties