"Wedstrijdprogramma KCC/SO natural"

Ronde:
Klik op de accommodatie voor de routebeschrijving

RDatumThuisUitVerz.Aanv.Vervoer/ScheidsrechterSporthalZaalwacht
13
za 9 febKZ/Thermo4U 1KCC/SO natural S1
Zelf
20:00
ZelfTopsportcentrum De Koog
13
za 9 febKZ/Thermo4U 2KCC/SO natural S2
Zelf
18:15
ZelfTopsportcentrum De Koog
13
za 9 febWageningen 2KCC/SO natural S3
Zelf
18:00
ZelfHet Binnenveld
13
za 9 febTOP (A) 2KCC/SO natural S4
Zelf
15:15
ZelfDe Blikken
13
za 9 febKCR 4KCC/SO natural S5
Zelf
19:00
ZelfDe Wissel
13
za 9 febKCC/SO natural S6Olympia (S) 2
Zelf
15:50
Loeve, A.G.J. SchenkelKCC S9
13
za 9 febKCC/SO natural S9't Capproen 2
16:00
17:00
Martijn de Lange (S7)SchenkelKCC S6
13
za 9 febKCC/SO natural A1HKV/Ons Eibernest A1
Zelf
11:10
Zwart, R. en Pluister, C.SchenkelJurytafel
13
za 9 febIJsselvogels A1KCC/SO natural A2
Zelf
16:15
Stans, Visser, Dorsman, van HoudtZuidplas
13
za 9 febKCC/SO natural A3NIO A1
Zelf
14:40
bond of Ewout BuckmannSchenkelOuder Thierbach en de Winter
13
za 9 febIJsselvogels A2KCC/SO natural A4
14:00
15:00
Langh, v Ringelenst, vd Sluijs, v VlietZuidplas
13
za 9 febTempo B1KCC/SO natural B1
12:30
14:00
Schneider, vd Waaij, Stuurstr, de LangeLimeshallen
13
za 9 febKCC/SO natural B2Albatros B1
09:00
10:00
Sparreboom, MSchenkelOuder Ricardo en Spiering
13
za 9 febAvanti/Flexcom B5KCC/SO natural B3
14:45
16:15
Ullersma, Uuldriks, v Dieren, v EijsdenEmerald
13
za 9 febVriendenschaar (B) C2KCC/SO natural C2
11:15
12:15
Cheung, Lolkema, TonckensSporthoeve
13
za 9 febKCC/SO natural D1ONDO (G) D2
12:40
13:40
Ivette VoordendagSchenkelOuder v.d. Klein en Lokko
13
za 9 febKCC/SO natural D2KOAG D2
11:40
12:40
Kirsten VoordendagSchenkelOuder Soleymanpour en van Velzen
13
za 9 febKCR E3KCC/SO natural E1
09:00
10:00
Niesing, vd VeldeDe Fakkel
13
za 9 febKCC/SO natural E2Maassluis E4
08:30
09:00
Stephan MosheuvelSchenkelOuder Knol
13
za 9 febKCC/SO natural E3Nieuwerkerk E9
08:30
09:00
Marco GeeneSchenkelOuder Verduijn
13
za 9 febKCC/SO natural F1Nieuwerkerk F2
08:30
09:00
Aukje OsingaSchenkelOuder Slingerland
13
za 9 febONDO (G) F2KCC/SO natural F2
08:00
09:00
Alshehada, de JongDe Hoekstee

Logo Korfbal League klein

Korfbalcompetitie

KCC/SO natural 1 speelt thuis op zaterdag 23 februari 2019 tegen TOP/SolarCompleet 1 om 20:00 uur in sporthal Schenkel.

KangoeroeKlup Logo

KCCWebshopvierkant

Zoeken

Social media

Follow KCCkorfbal on Twitter

Livestream

Partners

algemeen

Advertenties