"Wedstrijdprogramma KCC/SO natural"

Ronde:
Klik op de accommodatie voor de routebeschrijving

RDatumThuisUitVerz.Aanv.Vervoer/ScheidsrechterSporthalZaalwacht
10
di 16 janKinderdijk 1 (BEKER)KCC/SO natural S1
Zelf
20:00
ZelfBlokweer
10
za 20 janAvanti (P) 1KCC/SO natural S1
Zelf
20:00
ZelfDe Viergang
10
za 20 janAvanti (P) 2KCC/SO natural S2
Zelf
18:20
ZelfDe Viergang
10
za 20 janKCC/SO natural S3KVS/Maritiem 2
Zelf
12:20
Huisman, P.SchenkelJurytafel
10
za 20 janSparta (Zw) 2KCC/SO natural S4
Zelf
17:50
ZelfWindesheim
10
za 20 janKinderdijk 3KCC/SO natural S5
18:00
19:20
Joelle, Romy, NouchkaBlokweer
10
za 20 janKCC/SO natural S6ACKC 2
Zelf
15:30
Bond of Stephan MosheuvelSchenkelReserves S6
10
za 20 janKCC/SO natural S7ONDO (G) 5
16:40
17:40
Dennis de Does (A1)SchenkelS9
10
za 20 janKCC/SO natural S8Korbis 4
19:00
20:00
Martijn de Lange (S7)SchenkelS10
10
za 20 janKCC/SO natural S9Gemini 3
17:50
18:50
Serry Kemner (S10)SchenkelS7
10
za 20 janKCC/SO natural S10Nieuwerkerk 10
20:10
21:10
Joost van Lier (S8)SchenkelS8
10
za 20 janKCC/SO natural A1Die Haghe A1
Zelf
14:00
BondSchenkelJurytafel
10
za 20 janMerwede/Multiplaat A1KCC/SO natural A2
Zelf
17:10
Kalkman, Kroon, Maquelin, v.d. PalmDe Lockhorst - Veld 1
10
za 20 janReeuwijk A1KCC/SO natural A3
Zelf
16:55
Heijkoop, Hummelman, Jeekel, v.d. KooijDe Meerkoet
10
za 20 janKorbis A2KCC/SO natural A4
17:00
18:30
Singh, Thierbach, Vlug, De WinterDe Dreef
10
za 20 janDeetosSnel A4KCC/SO natural A5
14:50
16:20
van Bregt, Dijksman, EuwemaDeetosSnel-hal
10
za 20 janKCC/SO natural A6Triade A1
10:00
11:00
Huub VerkuilSchenkelOuder Butter en van Ringelenstijn
10
za 20 janONDO (G) B1KCC/SO natural B1
09:40
11:10
Dorsman, v.d. Waaij, StansDe Hoekstee
10
za 20 janKCC/SO natural B2Nieuwerkerk B1
15:40
16:40
Bond of TEAM S3SchenkelOuder Schellekens en v.d. Steenhoven
10
za 20 janKCC/SO natural C1KOAG C1
09:00
10:00
BondSchenkelOuder Mol en Stubbe
10
za 20 janSwift (M) C1KCC/SO natural C2
12:10
14:10
Ras, Ullersma, de VriesDe Sprong
10
za 20 janReeuwijk C1KCC/SO natural C3
13:45
14:45
Onderdijk, Soleymanpour, TonckensDe Meerkoet
10
wo 17 janKCC/SO natural D1Vitesse (Ba) D1 (BEKER)
Zelf
17:45
Jelle PostmaOostgaarde
10
za 20 janHKV/Ons Eibernest D1KCC/SO natural D1
09:00
10:30
Ricardo, Smaal, VerberkHKV/Ons Eibernesthal
10
za 20 janNieuwerkerk D3KCC/SO natural D2
09:00
10:00
Lolkema, v.d. Stede, in 't VeldDe Kleine Vink Hal
10
za 20 janKCC/SO natural E1IJsselvogels E3
08:30
09:00
Adrienne van Ofwegen (S1)SchenkelOuder v.d. Berg
10
za 20 janDe Meervogels E3KCC/SO natural E2
09:00
10:00
Vermeulen, JansenDe Veur
10
za 20 janKorbis F3KCC/SO natural F2
12:30
13:30
Pastoor, PelsDe Dreef
10
za 20 janKCC/SO natural F3RWA F3
08:30
09:00
Jacqueline DijksmanSchenkelOuder Martina

Logo Korfbal League klein

Korfbalcompetitie

KCC/SO natural 1 speelt uit op zaterdag 3 maart 2018 tegen LDODK/Rinsma Fashion 1 om 20:00 uur in sporthal Kortezwaag.

KCCWebshopvierkant

Zoeken

Sponsorclub

Social media

Follow KCCkorfbal on Twitter

Livestream

Partners

algemeen

Advertenties