"Wedstrijdprogramma KCC"

Ronde:
Klik op de accommodatie voor de routebeschrijving

RDatumThuisUitVerz.Aanv.Vervoer/ScheidsrechterAccommodatie
3
za 21 sepKCC S1Fortuna/Delta Logistiek 1
Zelf
16:00
Lucht, M v.d. / Alexander, A.Sportpark Schenkel - 1K40
3
za 21 sepKCC S2Fortuna/Delta Logistiek 2
Zelf
14:30
Klijn, H / Rijkaart van Cappellen, SSportpark Schenkel - 1K40
3
za 21 sepKVS/Maritiem 3KCC S3
Zelf
17:00
ZelfCas van Dijkpark - 1K40
3
za 21 sepKCC S4PKC/SWKGroep 4
Zelf
13:00
Wolff, QSportpark Schenkel - 1K40
3
za 21 sepKCC S5KOAG 3
Zelf
16:00
bond of Menno Kasbergen (S6)Sportpark Schenkel - 2aK40
3
za 21 sepKCC S6Ventura Sport 2
Zelf
11:30
bond of Michel WamsteekerSportpark Schenkel - 1K40
3
za 21 sepKCC S8Maassluis 5
13:30
14:30
TEAM S9Sportpark Schenkel - 2aK40
3
za 21 sepKCC S9KCR 10
11:15
12:15
Thom Nagtegaal (S1/S2)Sportpark Schenkel - 2aK40
3
za 21 sepTOP/SolarCompleet A1KCC A1
Zelf
12:30
Dorsman, Larooij, SchravendijkSportcomplex TOP Sassenheim - 1K40
3
za 21 sepAchilles (Hg) A1KCC A2
Zelf
10:30
Buckmann, Dijksman, Vd GraafPomonaplein - 1K40
3
za 21 sepExcelsior (D) A2KCC A3
09:30
11:00
de Groot,Huibregtsen,Onderdijk,RoossienSportpark Biesland - 1K40 (exc)
3
za 21 sepKOAG B1KCC B1
10:15
11:45
Kranendonk, de Lange, MiddelkoopGroene Wetering - 1K40
3
za 21 sepKCC B2IJsselvogels B2
13:45
14:45
Ivette VoordendagSportpark Schenkel - 3aK40
3
za 21 sepDeetosSnel C1KCC C1
12:00
13:30
Vd Berg, Bobbe, den BoonSportterrein Vorrinklaan - 1K40
3
za 21 sepIJsselvogels C3KCC C2
09:15
10:15
Busscher, 't Hart, Hoeksema, RicardoSportlaan Moordrecht - 1K40
3
za 21 sepKCC D1't Capproen D1
11:00
12:00
Huub VerkuilSportpark Schenkel - 3aK40
3
za 21 sepVitesse (Ba) D3KCC D2
08:00
09:00
V Eijsden, Lolkema, MianSportpark De Bongerd - 1K40
3
za 21 sepMaassluis E2KCC E1
08:00
09:00
Ng-a Tham, VerduijnWipperspark - 2a1K40
3
za 21 sepSperwers E1KCC E2
10:30
11:30
Pretter, SlingerlandSportcomplex Carnissedreef - 2K24
3
za 21 sepNieuwerkerk E7KCC E3
09:00
10:00
Vd Giesen, GijsbertsenDe Kleine Vink Veld - 2aK40
3
za 21 sepKCC E4Vriendenschaar (B) E2
12:15
13:00
Marco GeeneSportpark Schenkel - 4K24
3
za 21 sepKCC F1Twist F1
08:45
09:30
Stephan MosheuvelSportpark Schenkel - 4K24
3
za 21 sepKCC F2Nieuwerkerk F5
09:45
10:30
Stefan Dekkers (S1/S2)Sportpark Schenkel - 4K24

Korfbalcompetitie

Eerstvolgende wedstrijd KCC 1 nog onbekend.

KangoeroeKlup Logo

Korfbal Kids logo

KCCWebshopvierkant

Zoeken

Social media

Follow KCCkorfbal on Twitter

Livestream

Partners

algemeen

Advertenties