"Wedstrijdprogramma KCC/SO natural"

Ronde:
Klik op de accommodatie voor de routebeschrijving

RDatumThuisUitVerz.Aanv.Vervoer/ScheidsrechterAccommodatie
3
za 22 sepKCC/SO natural S1OVVO/De Kroon 1
Zelf
15:30
Vreeswijk, G.C. van & Keijman, J.Sportpark Schenkel - 1K40
3
za 22 sepKCC/SO natural S2Fortuna/Delta Logistiek 2
Zelf
12:30
Dekker, J den / Leeuwen, M vanSportpark Schenkel - 1K40
3
za 22 sepKCC/SO natural S3Pernix 2
Zelf
11:00
Rover, J. de Sportpark Schenkel - 1K40
3
za 22 sepKCC/SO natural S4Oranje Wit (D) 2
Zelf
14:00
Hu, PSportpark Schenkel - 1K40
3
za 22 sepKinderdijk 2KCC/SO natural S5
12:30
14:00
Thijn, Joelle en NouchkaSportpark Molenzicht - 1aK40
3
za 22 sepDe Meervogels 4KCC/SO natural S6
13:30
15:00
ZelfVernedesportpark - 1aK60
3
do 20 sepDSO (K) 4KCC/SO natural S7
19:00
20:30
ZelfSportpark Molenvliet - 1aK60
3
za 22 sepKCC/SO natural S7Nieuwerkerk 9
10:30
11:30
Wim Niesing (S4)Sportpark Schenkel - 2aK40
3
za 22 sepDeetosSnel 6KCC/SO natural S8
11:30
13:00
ZelfSportterrein Vorrinklaan - 2bK40
3
za 22 sepKCR 10KCC/SO natural S9
13:00
14:30
ZelfReyerpark KCR - 2K40
3
za 22 sepOranje Wit (D) A1KCC/SO natural A1
Zelf
14:45
van Dieren, van Driel, v.d. KooijSportcomplex Stadspolders - 1K40
3
za 22 sepKCC/SO natural A2Sporting Delta A1
Zelf
10:00
Dirks, WSportpark Schenkel - 2aK40
3
za 22 sepKorbis A1KCC/SO natural A3
Zelf
13:45
Dijksman, Jeekel, Ras, ThierbachSportpark Sniep - 1aK40
3
wo 19 sepVriendenschaar (B) A2KCC/SO natural A4
18:00
19:30
Boers, Dijksman, Huibregtsen, v.d. KrogtSportcomplex Groene Zoom - 2K40
3
za 22 sepKCC/SO natural A4KOAG A2
12:00
13:00
Martijn de LangeSportpark Schenkel - 2aK40
3
za 22 sepKCC/SO natural B1Fortuna/Delta Logistiek B1
13:00
14:00
Gorkum, R van Sportpark Schenkel - 3aK40
3
za 22 sepADO B1KCC/SO natural B2
08:30
10:00
Buckmann, van Ee, Ricardo, SpieringSportcomplex Trekdam - 3aK40
3
wo 19 sepKCC/SO natural B3Vriendenschaar (B) B2
18:15
19:00
Huub VerkuilSportpark Schenkel - 3aK40
3
za 22 sepOlympia (S) B2KCC/SO natural B3
13:15
14:15
Huibregtsen, Piek, Roossien, Soleymanp.Sportpark De Brug - 1bK40
3
za 22 sepKCC/SO natural C1Maassluis C1
10:30
11:30
Leeden, J van derSportpark Schenkel - 3aK40
3
za 22 sepKCC/SO natural D1OZC D1
09:30
10:30
Stephan MosheuvelSportpark Schenkel - 3aK40
3
do 20 sepVitesse (Ba) D3KCC/SO natural D2
18:00
19:00
Verdoold, van Ee, Essen, de GelderSportpark De Bongerd - 3aK40
3
za 22 sepKCC/SO natural D2't Capproen D1
11:30
12:30
Huub VerkuilSportpark Schenkel - 3aK40
3
za 22 sepKorbis E2KCC/SO natural E1
08:30
09:30
Niesing, PretterSportpark Sniep - 1aK40
3
za 22 sepKCC/SO natural E2IJsselvogels E2
11:15
12:00
Aukje OsingaSportpark Schenkel - 4K24
3
za 22 sepKOAG E3KCC/SO natural E3
08:30
09:30
Verduijn, AlshehadaGroene Wetering - 2b2K24
3
za 22 sepKCC/SO natural F1Vriendenschaar (B) F1
09:15
10:00
Iris van Ringelenstijn (S9)Sportpark Schenkel - 4K24
3
za 22 sepKCC/SO natural F2Nieuwerkerk F2
10:15
11:00
Marit van Ringelenstijn (A4)Sportpark Schenkel - 4K24

Logo Korfbal League klein

Korfbalcompetitie

KCC/SO natural 1 speelt thuis op zaterdag 20 oktober 2018 tegen Groen Geel 1 om 16:00 uur.

KCCWebshopvierkant

Zoeken

Social media

Follow KCCkorfbal on Twitter

Livestream

Partners

algemeen

Advertenties