In het afgelopen seizoen is er veel werk verzet.

Voor en achter de schermen. In de schijnwerpers, maar meestal stil zonder te klagen zetten talloze mensen zich in voor onze club. We hebben het idee dat we iedereen in beeld hebben. Uiteraard hebben we een sluitende administratie en de enthousiaste uitnodiging is al de deur uit. Maar we zijn nog op zoek naar de vergeten vrijwilliger.

Ben jij actief binnen onze club, maar gewoon te bescheiden zodat je niet bent opgevallen?

Profielschets:

Herken je je in bovenstaand profiel of ken je iemand die hier voor in aanmerking komt, neem deze vrijwilliger dan mee op vrijdagavond 7 april. Zonder jullie is de avond niet compleet. We rekenen op jouw aanwezigheid.
Tot dan!

Met vriendelijke groet,

Bert Wierenga
Voorzitter KCC/SO natural

Logo Korfbal League klein

Korfbalcompetitie

KCC/SO natural 1 speelt thuis op zaterdag 8 september 2018 tegen Mid-Fryslan/Jansma Burdaard 1 om 15:30 uur.

KCCWebshopvierkant

Zoeken

Sponsorclub

Social media

Follow KCCkorfbal on Twitter

Livestream

Partners

algemeen

Advertenties