Het bestuur wil alle vrijwilligers van KCC/Hijbeko bedanken voor al hun werk en inzet voor onze vereniging. We willen dit doen zondagmiddag 6 december om 14.30 uur in de veldkantine met een lekker hapje en drankje. We hopen op jullie komst! We maken ook bekend wie de vrijwilliger van het jaar 2009 is geworden.

Tevens vindt het bestuur het belangrijk het toekomstige beleid met jullie te bespreken. Daarvoor zullen twee presentaties gehouden worden en is er uitgebreid gelegenheid daarover te discussiëren en eventueel het beleid aan te vullen, aan te passen etc.

We willen graag, dat jullie met ons meedenken bij het bepalen van het beleid, dat zonder enthousiasme van onze vrijwilligers daarvoor nooit goed uitgevoerd kan worden.

Logo Korfbal League klein

Korfbalcompetitie

KCC/SO natural 1 speelt uit op zaterdag 22 december 2018 tegen Blauw-Wit (A) 1 om 19:30 uur in sporthal Blauw-Withal.

KangoeroeKlup Logo

KCCWebshopvierkant

Zoeken

Social media

Follow KCCkorfbal on Twitter

Livestream

Partners

algemeen

Advertenties