De Sint is weer in het land. Om dit te vieren hebben wij in samenwerking met Bakker Klootwijk een heerlijke sinterklaasactie opgezet.

Vanaf nu kun je in het clubhuis waardebon(en) kopen van Bakker Klootwijk. Met deze bon(nen) kun je, van 2 december t/m 5 dececember 2011 bij Bakker Klootwijk een overheerlijke amandelstaaf en/of speculaasstaaf met korting afhalen. Om van deze actie gebruik van te maken verkopen we vanaf heden in de kantine de waardebonnen. Deze kosten 3 euro en hiermee kun je dan bij een Bakker Klootwijk filiaal de amandel en/of speculaasstaaf afhalen.

En Bakker Klootwijk speelt ook voor Sinterklaas, want naast het feit dat je met de bon al € 0,50 korting krijgt, krijgen we voor elke verkochte waardebon een hele euro voor onze club. Dus wil je een lekkere traktatie voor je ouders, opa en oma, collega's of jezelf, koop dan nu je waardebonnen in de kantine.

Je kunt de waardebonnen kopen tot en met 1 december.
Aarzel niet, koop je waardebonnen en STEUN ONZE CLUB!!!!

Dichtstbijzijnde filialen van Bakker Klootwijk:

- Centrumpassage 124 (Koperwiek)
- Poolsterstraat 50 (Alexandrium)
- Ambachtsplein 6-10 (Zevenkamp)
- Lusthofstraat 51 (Kralingen)
- Oudedijk 233 (Kralingen)
- Binnenhof 33 (Ommoord)
- Hesseplaats 94 (Ommoord)

Logo Korfbal League klein

Korfbalcompetitie

KCC/SO natural 1 speelt uit op zaterdag 19 januari 2019 tegen DOS '46 1 om 20:00 uur in sporthal De Eendracht.

KangoeroeKlup Logo

KCCWebshopvierkant

Zoeken

Social media

Follow KCCkorfbal on Twitter

Livestream

Partners

algemeen

Advertenties