Zaterdag 23 december

Van
tot
Vaste barmedew Ouder/lid Ouder/lid Ouder/lid
8:00
10:00
 XXXXXXXXXXXXXX      
10:00
12:00
XXXXXXXXXXXXXX      
12:00
14:00
 Ria opent om 13:00      
14:00
16:00
 speler S1-S2  speler S1-S2    
16:00
18:00
 Inge      
18:00
20:00
       
20:00
22:00
       
22:00
sluit
       
 
 
       

Zaterdag 6 januari

Van
tot
Vaste barmedew Ouder/lid Ouder/lid Ouder/lid
9:00
10:00
       
10:00
12:00
       
12:00
14:00
 Else      
14:00
16:00
 Selectie  Selectie    
16:00
18:00
 A2  A2  A2  Anja
18:00
20:00
 A3  A3  A3  Desiree
20:00
22:00
 Ton      
 
Einde 
       

Zaterdag 13 januari

Van
tot
Vaste barmedew Ouder/lid Ouder/lid Ouder/lid
8:00
10:00
 Vader Hoeksema  Ria opent    
10:00
12:00
 ouder Piek C2  ouder v.d. Berg C2    
12:00
14:00
 Else  Ria    
14:00
16:00
 Ouder v.d. Graaf  ouder Verberk D1    
16:00
18:00
 Desiree tot 17:15  Steven Buijs  Arphan  
18:00
20:00
 Desiree vanaf 18:15  tot 19:30    
20:00
22:00
       
 
Einde 
       

Zaterdag 20 januari

Van
tot
Vaste barmedew Ouder/lid Ouder/lid Ouder/lid
8:00
10:00
 Janine  Monique (opent)    
10:00
12:00
 ouder Niessing E1  ouder Eijsden E1    
12:00
14:00
 Ria      
14:00
16:00
 Inge      
16:00
18:00
 S9  S9    
18:00
20:00
Menno van Beek  Kaylee Oenema    
20:00
22:00
 S7  S7    
 
Einde 
 S10 sluit af      

Zaterdag 27 januari

Van
tot
Vaste barmedew Ouder/lid Ouder/lid Ouder/lid
8:00
10:00
 Inge      
10:00
12:00
 Michel S8  Femke S8    
12:00
14:00
 Ruud  Monique    
14:00
16:00
 selectiespeler  selectiespeler    
16:00
18:00
Anja tot 17:45   Else v.a. 1700  Ria   Inge
18:00
20:00
 Desiree  S3  S3  S3
20:00
22:00
       
21:00
23:00
 Ton Kouwenberg      
 
Einde 
       

Zaterdag 3 februari

Van
tot
Vaste barmedew Ouder/lid Ouder/lid Ouder/lid
8:00
10:00
 Monique (opent)      
10:00
12:00
 Ria  ouder v.d. Stede    
12:00
14:00
 Else      
14:00
16:00
speler A1 Dominique   speler A1 Esmee    
16:00
18:00
Desiree    dochter Desiree    
18:00
sluit
 S5  S5    
 
 
       
 
 
       

Zaterdag 10 februari

Van
tot
Vaste barmedew Ouder/lid Ouder/lid Ouder/lid
8:00
10:00
ouder C1  ouder C1    
10:00
12:00
 ouder C2  ouder C2    
12:00
14:00
 Ruud  Else    
14:00
16:00
 selectiespeler  selectiespeler    
16:00
18:00
 S6  S6  S6  Inge
18:00
20:00
 speler S8, Karin  speler S8, Liese  Speler S8, Michel  Desiree
20:00
22:00
 Ton      
 
Einde 
       

Zaterdag 17 februari

Van
tot
Vaste barmedew Ouder/lid Ouder/lid Ouder/lid
8:00
10:00
 Janine      
10:00
12:00
 ouder E3  ouder E3    
12:00
14:00
       
14:00
16:00
 speler S4  speler S4    
16:00
18:00
 Desiree      
18:00
20:00
 speler A3  speler A3    
20:00
22:00
       
 
Einde 
       

Zaterdag 24 februari

Van
tot
Vaste barmedew Ouder/lid Ouder/lid Ouder/lid
8:00
10:00
 XXXXXXXXXXXXXX      
10:00
12:00
 XXXXXXXXXXXXXX      
12:00
14:00
 Ruud      
14:00
16:00
 Selectiespeler Selectiespeler     
16:00
18:00
 Anja / Else  A6  A6  
18:00
20:00
 Ria  A5  A5  
20:00
22:00
       
 
Einde 
       

Zaterdag 3 maart

Van
tot
Vaste barmedew Ouder/lid Ouder/lid Ouder/lid
8:00
10:00
       
10:00
12:00
       
12:00
14:00
       
14:00
16:00
       
16:00
18:00
       
18:00
20:00
       
20:00
22:00
       
 
Einde 
       

Zaterdag 10 maart

Van
tot
Vaste barmedew Ouder/lid Ouder/lid Ouder/lid
8:00
10:00
       
10:00
12:00
       
12:00
14:00
       
14:00
16:00
       
16:00
18:00
       
18:00
20:00
       
19:00
21:00
S6 S6    
20:00
22:00
       
 
Einde 
       

Zaterdag 17 maart

Van
tot
Vaste barmedew Ouder/lid Ouder/lid Ouder/lid
8:00
10:00
 Janine      
10:00
12:00
       
12:00
14:00
       
14:00
16:00
 Selectie  Selectie    
16:00
18:00
       
18:00
20:00
       
20:00
22:00
       
 
Einde 
       

 

Logo Korfbal League klein

Korfbalcompetitie

KCC/SO natural 1 speelt thuis op zaterdag 24 februari 2018 tegen TOP/SolarCompleet 1 om 19:30 uur in sporthal Schenkel.

KCCWebshopvierkant

Zoeken

Sponsorclub

Social media

Follow KCCkorfbal on Twitter

Livestream

Partners

algemeen

Advertenties