Zaterdag 17 november

Van
Tot
Vaste barmedewOuder/lidOuder/lidOuder/lid
09.00
11.00
Desiree      
11.00
13.00 Jopie Ouder larooij Ouder stuurstraat   
13.00 15.00 Ruud Ouder vd berg Ouder lolkema   
15.00 Sluit Janet Karin ?    
           
           

Zaterdag 24 november

VanTotVaste barmedewOuder/lidOuder/lidOuder/lid
08.00
10.00
 Eelco  ouder van Essen  Ouder Busscher  
10.00
12.00  Patricia buckmann  Ouder Middelkoop     
12.00 14.00    Ouder van Kampen  Ouder Ricardo   
14.00 16.00  Else Speler A1(tot 15.30)   Speler A1( tot 15.30)  
16.00 18.00  Anja  Speler A3   Speler A3  

18.00

19.00

20.00

KL 

 Ria       

Zaterdag 1 december

VanTotVaste barmedewOuder/lidOuder/lidOuder/lid
08.00 10.00 Ria        
10.00 12.00  Inge  Janneke     
12.00 14.00    Speler S4  Speler S4  
14.00 16.00   Speler  Selectie   Speler Selectie   
16.00 18.00    Speler S5  Speler S5  
18.00 1.00 KL        

Zaterdag 8 december

VanTotVaste barmedewOuder/lidOuder/lidOuder/lid
08.00 10.00  Desiree  Ouder streefland     
10.00 12.00  Monique   Ouder roossien    
12.00 14.00  Eelco  Ouder lokko    
14.00 16.00  Else  Ouder de Gelder    
16.00 Sluit        
           

Zaterdag 15 december

VanTotVaste barmedewOuder/lidOuder/lidOuder/lid
09.00
11.00
 Desiree      
11.00
13.00  Ruud   Ernst (S4)    
13.00 15.00    Speler S3  Speler S3  
15.00 17.00    Selectie   Selectie  
17.00 19.00   ria   anja  inge  
19.00 1.00 KL   Barteam       

Zaterdag 22 december

VanTotVaste barmedewOuder/lidOuder/lidOuder/lid
08.30 10.00  Monique   Ouder piek    
10.00 11.30    Speler A4  Speler A4  
11.30 13.30    Speler S9    
13.30 15.30    Speler S8  Speler S8  
15,30 17.30  ton      
 Sluit          

Zaterdag 5 januari

VanTotVaste barmedewOuder/lidOuder/lidOuder/lid
09.00 10.00  Ria   Ouder Pretter    
10.00 12.00  Ria   Ouder Bobbe     
12.00 14.00    Speler S8  Speler S8  
14.00  sluit    Speler S7  Speler S7  
           
           

Zaterdag 12 januari

VanTotVaste barmedewOuder/lidOuder/lidOuder/lid
10.00 12.00   monique  Ouder samin vd berg    
12.00 14.00    Speler A3  Speler A3  
14.00 16.00  Anja  Selectie    
16.00 18.00    Speler A2  Speler A2  
18.00 1.00 KL   Barteam      
           

Zaterdag 19 januari

VanTotVaste barmedewOuder/lidOuder/lidOuder/lid
08.00 10.00  Ruud  Ouder Albers    
10.00 12.00    Ouder briemen    
12.00 14.00    Speler S7  Speler S7  
14.00 16.00    Speler A1  Speler A1  
16.00 Sluit  Desiree      
           

Zaterdag 26 januari

VanTotVaste barmedewOuder/lidOuder/lidOuder/lid
08.00 10.00  Monique   Ouder Stoop    
10.00 12.00    Speler S4  Speler S4  
12.00 14.00    Speler A3  Speler A3  
14.00 16.00    Speler A2  Speler A2  
16.00 17.20    Speler S5  Speler S5  
17.20 18.30    Speler S9  Speler S9  
18.30 20.30    Speler A4  Speler A4  

Zaterdag 2 februari

VanTotVaste barmedewOuder/lidOuder/lidOuder/lid
09.00 11.00    Ouder Schaik    
11.00 13.00  Ruud  Speler S4    
13.00 15.00    Speler S5  Speler S5  
15.00 17.00    Selectie  Selectie  
17.00 19.00   Anja  Speler S3  Speler S3  
19.00 1.00 KL   Barteam      

Zaterdag 9 februari

VanTotVaste barmedewOuder/lidOuder/lidOuder/lid
08.00 10.00  Janine   Ouder Steenhoven    
10.00 12.00    Ouder Mian    
12.00 14.00    Speler S6  Speler S6  
14.00 16.00  Desiree Speler S9     
16.00 Sluit    Speler A3  Speler A3  
           

Zaterdag 16 februari

VanTotVaste barmedewOuder/lidOuder/lidOuder/lid
08.00 10.00        
10.00 12.00 Ruud   Speler S3    
12.00 14.00  Desiree  OuderCheung    
14.00 16.00    Ouder onderdijk 

 

 
16.00 18.00    Speler S5   Speler S5  
18.00 20.00        
20.00 Sluit        

Zaterdag 23 februari

VanTotVaste barmedewOuder/lidOuder/lidOuder/lid
13.00 15.00    Speler S8  Speler S8  
15.00 17.00    Selectie   Selectie   
17.00 19.00     Speler A4  Speler A4  
19.00 1.00 KL         
           
           

Zaterdag 2 maart

VanTotVaste barmedewOuder/lidOuder/lidOuder/lid
09.00 11.00        
11.00 13.00    Speler S8  Speler S8  
13.00 15.00  Ruud  Speler S9    
15.00 17.00    Speler A1  Speler A1  
           
           

Zaterdag 9 maart

VanTotVaste barmedewOuder/lidOuder/lidOuder/lid
09.00 11.00  Janine  Ouder Ameling    
11.00 13.00  Eelco  Ouder klein    
13.00 15.00    Ouder Aarnoutse    
15.00 17.00    Selectie  Selectie  
17.00 19.00     Speler A1  Speler A1  
19.00 1.00 KL         

Zaterdag 16 maart

VanTotVaste barmedewOuder/lidOuder/lidOuder/lid
08.00 10.00    Ouder Jansen     
10.00 12.00  Ruud      
12.00 14.00    Ouder uuldriks  Ouder ullersma   
14.00 16.00    Speler S6  Speler S6  
16.00 Sluit        
           

Zaterdag 23 maart

VanTotVaste barmedewOuder/lidOuder/lidOuder/lid
08.00 10.00  Desiree      
10.00 12.00    Speler S4( tot 11.40)  Speler S4(tot 11.40)  
12.00 14.00    Speler S3  Speler S3  
14.00 16.00    Speler A2  Speler A2  
16.00 18.00    Speler A3  Speler A3  
18.00  1.00 KL         

Zaterdag 30 maart

VanTotVaste barmedewOuder/lidOuder/lidOuder/lid
08.00 10.00    Ouder stijn vd berg    
10.00 12.00    Speler S6  Speler S6  
12.00 14.00        
14.00  Sluit     Speler S7  Speler S7  
           
           

Logo Korfbal League klein

Korfbalcompetitie

KCC/SO natural 1 speelt uit op zaterdag 22 december 2018 tegen Blauw-Wit (A) 1 om 19:30 uur in sporthal Blauw-Withal.

KangoeroeKlup Logo

KCCWebshopvierkant

Zoeken

Social media

Follow KCCkorfbal on Twitter

Livestream

Partners

algemeen

Advertenties