Zaterdag 17 maart

Van
tot
Vaste barmedew Ouder/lid Ouder/lid Ouder/lid
8:00
10:00
 xxxxxxx      
10:00
12:00
       
12:00
14:00
       
14:00
16:00
 Selectie  Selectie    
16:00
18:00
 Anja  Ria  Inge  
18:00
20:00
Desiree   Caitlin    
20:00
22:00
       
 
Einde 
       

 


Zaterdag 31 maart

Van
tot
Vaste barmedew Ouder/lid Ouder/lid Ouder/lid
8:00
10:00
 Janine  Sander    
10:00
12:00
 Ruud  Ria    
12:00
14:00
 ouder van Ee C2  ouder Piek C2    
14:00
16:00
 S8  S8    
16:00
18:00
       

 

Zaterdag 7 april

Van
tot
Vaste barmedew Ouder/lid Ouder/lid Ouder/lid
8:00
10:00
Monique      
10:00
12:00
       
12:00
14:00
Ria      
14:00
16:00
       
16:00
18:00
       

 

Zaterdag 14 april

Van
tot
Vaste barmedew Ouder/lid Ouder/lid Ouder/lid
09:00
10:00
Ria opent 9:00      
10:00
12:00
 Ruud  Anja    
12:00
14:00
 Desiree  Else    
14:00
16:00
 Speler S6 Job  Speler S6 Kaylee  Speler S6 Rens  
16:00
18:00
 Speler A3 Speler A3     

 

Zaterdag 21 april

Van
tot
Vaste barmedew Ouder/lid Ouder/lid Ouder/lid
8:00
10:00
 Beatrix C3  Suzanne C3  Ria opent  
10:00
12:00
 Anja v.a. 11 uur (broodjes maken judo)  Monique 10-11 uur  Mirjam (broodjes maken judo)  selectiespelers Mark, Eliza, Jack 
12:00
14:00
 Else  Anja  Anja S10  Richard S10
14:00
16:00
 speler S4  speler S4  speler S4  Monique 15-16 uur
16:00
18:00
 speler S3 speler S3 speler S3  Ton Kouwenberg
18:00 20:00 speler S5  speler S5  speler S5  

 

Zaterdag 28 april

Van
tot
Vaste barmedew Ouder/lid Ouder/lid Ouder/lid
8:00
10:00
 Monique (opent)      
10:00
12:00
       
12:00
14:00
 Ruud  A2 speler  A2 speler  
14:00
16:00
 A1 speler  A1 speler    
16:00
18:00
       

 

Zaterdag 5 mei

Van
tot
Vaste barmedew Ouder/lid Ouder/lid Ouder/lid
8:00
10:00
 Xxxxx      
10:00
12:00
 Xxxxx      
12:00
14:00
 Xxxxxx      
14:00
16:00
 Xxxxxxx      
16:00
18:00
 Xxxxxxxx      

 

Zaterdag 12 mei

Van
tot
Vaste barmedew   Ouder/lid Ouder/lid Ouder/lid
8:00
10:00
 Janine        
10:00
12:00
 Desiree        
12:00
14:00
         
14:00
16:00
         
16:00
18:00
         

 

Zaterdag 19 mei

Van
tot
Vaste barmedew Ouder/lid Ouder/lid Ouder/lid
8:00
10:00
       
10:00
12:00
       
12:00
14:00
       
14:00
16:00
       
16:00
18:00
       

 

Zaterdag 26 mei

Van
tot
Vaste barmedew Ouder/lid Ouder/lid Ouder/lid
8:00
10:00
       
10:00
12:00
 Ruud      
12:00
14:00
 Desiree      
14:00
16:00
       
16:00
18:00
       

 

Zaterdag 2 juni

Van
tot
Vaste barmedew Ouder/lid Ouder/lid Ouder/lid
8:00
10:00
 Janine      
10:00
12:00
       
12:00
14:00
       
14:00
16:00
       
16:00
18:00
       

 

Logo Korfbal League klein

Korfbalcompetitie

KCC/SO natural 1 speelt uit op zaterdag 28 april 2018 tegen Blauw-Wit (A) 1 om 15:30 uur.

KCCWebshopvierkant

Zoeken

Sponsorclub

Social media

Follow KCCkorfbal on Twitter

Livestream

Partners

algemeen

Advertenties