Zaterdag 15 september 2012 van 10.00 uur tot 12.00 uur start de Kangoeroe klup met een promotiedag.
Wij nodigen alle kinderen in de leeftijd van 3 tot 7 jaar uit voor deze activiteit. De jongste korfballers zijn actief bij de Kangoeroe Klup.

TeamNaam trainer
S1Marc Verberk
S1Richard van Vloten
S2Robin Diepenhorst
S2Wilrik Wassink
S3Maarten Medendorp
A1Niels Molendijk
A1Sander Jacob
A2Jelmer Wassink
A2Alexander van Dieren
A3Wilco Knops
A3Yvar van Hijum
A4Andy Oenema
A5Wouter Kouwenberg
A5Martijn de Kreij
A6Janet de Gelder
B1Michiel Last
B1Steven Verhoeff
B2Niels de Gelder
B2Sophie Dijkxhoorn
C1Thom Brandse
C1Remon Brands
C2Ewout Buckmann
C3Maaike Dorsman
C3Maarten Buijs
D1Stephan Groeneweg
D1Ilona de Lange
D1Christian Dekkers
D2Michael Wolvers
D2Arie den Boon
D2Femke Kneppers
E1Ivette Voordendag
E1Kirsten Voordendag
E2Martin van Dieren
E2Anne Dorsman
E3Ivette Voordendag
E3Kirsten Voordendag
E3Martin van Dieren
E3Anne Dorsman
F1Sabine Postma
F1Merel Schneider
F1Rob Fase
F2Caitlin Dijksman
F2Rob Fase
F3Rob Fase
F3Wietse Ras
F3Cleo de Winter
Kangoeroe KlupJopie Schippers
Kangoeroe KlupJacqueline Dijksman

Trainingstijden veld

TeamDagTijdVeldOpmerkingen
S1dinsdag20:30 - 22:30Hoofdveld
S1donderdag20:30 - 22:30Hoofdveld
S2dinsdag20:30 - 22:30Hoofdveld
S2donderdag20:30 - 22:30Hoofdveld
S3dinsdag20:30 - 21:45Veld 3
S3donderdag20:30 - 21:45Veld 3
S4dinsdag19:30 - 20:30Veld 3
S5dinsdag19:30 - 20:30Hoofdveld
S5donderdag21:00 - 22:15Veld 2
S6maandag20:00 - 21:00Hoofdveld
S6donderdag21:00 - 22:15Veld 2
S7woensdag20:30 - 21:30Veld 3
S8woensdag20:30 - 21:30Veld 3
S9maandag20:00 - 21:00Hoofdveld
S9woensdag20:30 - 21:30Veld 2
S10woensdag20:00 - 21:00Hoofdveld
RECwoensdag20:00 - 21:00Hoofdveld
A1maandag19:00 - 20:00Veld 2
A1dinsdag19:30 - 21:00Veld 3
A1donderdag19:30 - 21:00Veld 3
A2dinsdag19:30 - 21:00Veld 2
A2donderdag19:30 - 21:00Veld 2
A3dinsdag19:30 - 21:00Veld 2
A3donderdag19:30 - 21:00Veld 2
A4maandag19:30 - 20:45Veld 3
A4woensdag19:15 - 20:30Veld 3
A5maandag19:30 - 20:45Veld 3
A5woensdag19:00 - 20:15Veld 3
B1dinsdag18:15 - 19:30Hoofdveld
B1donderdag18:45 - 20:00Hoofdveld
B2dinsdag18:15 - 19:30Hoofdveld
B2donderdag18:45 - 20:00Hoofdveld
C1dinsdag18:15 - 19:30Veld 2
C1donderdag18:15 - 19:30Veld 2
C2dinsdag18:15 - 19:30Veld 2
C2woensdag18:30 - 19:30Veld 2
C3maandag18:30 - 19:30Hoofdveld
C3woensdag18:30 - 19:30Veld 2
D1dinsdag18:00 - 19:15Veld 3
D1donderdag18:00 - 19:15Veld 3
D2dinsdag18:00 - 19:15Veld 3
D2donderdag18:00 - 19:15Veld 3
E1maandag18:00 - 19:00Veld 2
E1woensdag17:30 - 18:30Veld 2
E2maandag18:00 - 19:00Veld 2
E2woensdag17:30 - 18:30Veld 2
E3maandag18:00 - 19:00Veld 2
E3woensdag17:30 - 18:30Veld 2
F1maandag18:00 - 19:00Hoofdveld
F1woensdag17:00 - 18:00Hoofdveld
F2maandag18:00 - 19:00Hoofdveld
F2woensdag17:00 - 18:00Hoofdveld
F3maandag18:00 - 19:00Hoofdveld
F3woensdag17:00 - 18:00Hoofdveld
Kangoeroe Klupwoensdag17:00 - 18:00Hoofdveld

"Wedstrijdprogramma KCC/SO natural"

Ronde:
Klik op de accommodatie voor de routebeschrijving

RDatumThuisUitVerz.Aanv.Vervoer/ScheidsrechterAccommodatie

Logo Korfbal League klein

Korfbalcompetitie

KCC/SO natural 1 speelt thuis op zaterdag 26 mei 2018 tegen LDODK/Rinsma Modeplein 1 om 16:00 uur.

KCCWebshopvierkant

Zoeken

Sponsorclub

Social media

Follow KCCkorfbal on Twitter

Livestream

Partners

algemeen

Advertenties