Zaterdag 15 september 2012 van 10.00 uur tot 12.00 uur start de Kangoeroe klup met een promotiedag.
Wij nodigen alle kinderen in de leeftijd van 3 tot 7 jaar uit voor deze activiteit. De jongste korfballers zijn actief bij de Kangoeroe Klup.

TeamNaam trainer
S1Marc Verberk
S1Richard van Vloten
S2Robin Diepenhorst
S2Wilrik Wassink
S3Maarten Medendorp
A1Niels Molendijk
A1Sander Jacob
A2Jelmer Wassink
A2Alexander van Dieren
A3Wilco Knops
A3Yvar van Hijum
A4Andy Oenema
A5Wouter Kouwenberg
A5Martijn de Kreij
A6Janet de Gelder
B1Michiel Last
B1Steven Verhoeff
B2Niels de Gelder
B2Sophie Dijkxhoorn
C1Thom Brandse
C1Remon Brands
C2Ewout Buckmann
C3Maaike Dorsman
C3Maarten Buijs
D1Stephan Groeneweg
D1Ilona de Lange
D1Christian Dekkers
D2Michael Wolvers
D2Arie den Boon
D2Femke Kneppers
E1Ivette Voordendag
E1Kirsten Voordendag
E2Martin van Dieren
E2Anne Dorsman
E3Ivette Voordendag
E3Kirsten Voordendag
E3Martin van Dieren
E3Anne Dorsman
F1Sabine Postma
F1Merel Schneider
F1Rob Fase
F2Caitlin Dijksman
F2Rob Fase
F3Rob Fase
F3Wietse Ras
F3Cleo de Winter
Kangoeroe KlupQuinta van Vlaanderen
Kangoeroe KlupJacqueline Dijksman

Trainingstijden zaal

TeamDagTijdZaalOpmerkingen
S1dinsdag20:45 - 22:45Schenkel
S1donderdag20:45 - 22:45Schenkel
S2dinsdag20:45 - 22:45Schenkel
S2donderdag20:45 - 22:45Schenkel
S3maandag21:30 - 22:30Schenkel
S3donderdag21:15 - 22:15Boog
S4dinsdag18:30 - 19:30Oostgaarde
S5maandag21:30 - 22:30Schenkel
S5woensdag21:15 - 22:30Schenkel
S6maandag20:00 - 21:00Revius
S6woensdag21:15 - 22:30Schenkel
S7maandag19:30 - 20:30Schenkel
S8maandag19:30 - 20:30Schenkel
S9maandag19:30 - 20:30Schenkel
S9woensdag19:30 - 20:30Wiekslag
S10woensdag20:30 - 21:30Wiekslag
A1dinsdag19:30 - 20:45Schenkel
A1donderdag19:30 - 20:45Schenkel
A2dinsdag19:30 - 20:45Schenkel
A2donderdag19:30 - 20:45Schenkel
A3maandag20:30 - 21:30Schenkel
A3woensdag20:00 - 21:15Schenkel
A4maandag20:30 - 21:30Schenkel
A4woensdag - SchenkelZie apart artikel website
A5maandag19:00 - 20:00Revius
A5woensdag - SchenkelZie apart artikel website
A6maandag18:00 - 19:00Revius
A6woensdag - SchenkelZie apart artikel website
B1dinsdag18:30 - 19:30Schenkel
B1donderdag18:30 - 19:30Schenkel
B2dinsdag18:30 - 19:30Schenkel
B2woensdag - SchenkelZie apart artikel website
C1dinsdag18:00 - 19:15Gong
C1donderdag18:30 - 19:30Schenkel
C2dinsdag18:00 - 19:15Gong
C2woensdag18:00 - 19:00Schenkel
C3maandag19:00 - 20:00Gong
C3woensdag18:00 - 19:00Schenkel
D1dinsdag17:00 - 18:00Oostgaarde
D1donderdag18:00 - 19:15Gong
D2dinsdag17:00 - 18:00Oostgaarde
D2donderdag18:00 - 19:15Gong
E1maandag18:00 - 19:00Gong
E1woensdag17:45 - 18:45Oostgaarde
E2maandag18:00 - 19:00Gong
E2woensdag17:45 - 18:45Oostgaarde
E3maandag18:00 - 19:00Gong
E3woensdag17:45 - 18:45Oostgaarde
F1maandag18:00 - 19:00Gong
F1woensdag16:45 - 17:45Oostgaarde
F2maandag18:00 - 19:00Gong
F2woensdag16:45 - 17:45Oostgaarde
F3maandag18:00 - 19:00Gong
F3woensdag16:45 - 17:45Oostgaarde
Kangoeroe Klupwoensdag16:45 - 17:45Oostgaarde

"Wedstrijdprogramma KCC/SO natural"

Ronde:
Klik op de accommodatie voor de routebeschrijving

RDatumThuisUitVerz.Aanv.Vervoer/ScheidsrechterAccommodatie
1
za 2 sepKCC/SO natural S3Telstar/DeRegister Makelaar 2
Zelf
16:00
Hollander, A F denSportpark Schenkel - 1aK60
1
za 2 sepKCC/SO natural S4DSC 3
Zelf
10:45
Klijn, HSportpark Schenkel - 1aK60
1
za 2 sepKCC/SO natural S5Vriendenschaar (H) 3
13:15
14:15
Bond of Wilco KnopsSportpark Schenkel - 1aK60
1
za 2 sepOZC 3KCC/SO natural S6
11:35
13:05
ZelfSportcomplex De Enk - 2aK60
1
za 2 sepKCC/SO natural S7PKC/SWKGroep 8
11:15
12:15
Dennis Benders (S3)Sportpark Schenkel - 1aK60
1
za 2 sepKCC/SO natural S8Kinderdijk 4
14:15
15:15
Ewout BuckmannSportpark Schenkel - 2aK60
1
za 2 sepDES (D) 6KCC/SO natural S9
14:00
15:30
ZelfSportpark Biesland - 5K40 (dkc)
1
za 2 sepNieuwerkerk 9KCC/SO natural S10
11:00
12:00
ZelfDe Kleine Vink Veld - 3K40
1
za 2 sepDSC A1KCC/SO natural A1
Zelf
16:00
Brands, Nagtegaal, van DrielSportcomplex Eindhoven-Noord - 1K40
1
za 2 sepKCC/SO natural A2ONDO (G) A1
Zelf
11:00
Blauwendraat, M CSportpark Schenkel - 3aK60
1
za 2 sepMaassluis A2KCC/SO natural A3
Zelf
10:00
Buijs, Butter, Jeekel, HaasWipperspark - 1K40
1
za 2 sepKCC/SO natural A4WION A1
12:45
13:45
Huub VerkuilSportpark Schenkel - 2aK60
1
za 2 sepVentura Sport A2KCC/SO natural A5
09:00
10:30
v Bregt, Dijksman, EuwemaSportcomplex Sportlaan - 1aK60
1
za 2 sepKCC/SO natural B1DeetosSnel B1
08:30
09:30
Beek, R W N vanSportpark Schenkel - 2bK50
1
za 2 sepHKC (Ha) B1KCC/SO natural B2
11:00
12:30
Aarnoutse, Buckmann, v.d. PalmSportveld Boven Hardinxveld - 2bK40
1
za 2 sepKCC/SO natural C1Maassluis C1
11:45
12:45
Vreeswijk, B vanSportpark Schenkel - 2bK50
1
za 2 sepKCR C2KCC/SO natural C2
09:15
10:30
Ullersma, Blocker, BreestraatSportpark Sportlaan - 1K40
1
za 2 sepKCC/SO natural C3KOAG C3
09:45
10:45
Martijn de LangeSportpark Schenkel - 2bK50
1
za 2 sepVitesse (Ba) D2KCC/SO natural D1
09:45
11:15
v.d. Berg, Bobbe, den BoonSportpark De Bongerd - 2cK40
1
za 2 sepKCC/SO natural E1NIO E3
09:15
10:00
Menno Kasbergen (S6)Sportpark Schenkel - 3bK50
1
za 2 sepKorbis E2KCC/SO natural E2
08:30
09:15
van Eck, JansenSportpark Sniep - 1b2K24
1
za 2 sepKCC/SO natural F1Nieuwerkerk F2
08:15
09:00
Iris van RingelenstijnSportpark Schenkel - 3bK50
1
za 2 sepKCC/SO natural F2Vriendenschaar (B) F1
09:15
10:00
Stephan MosheuvelSportpark Schenkel - 3bK50

Logo Korfbal League klein

Korfbalcompetitie

KCC/SO natural 1 speelt uit op zaterdag 3 maart 2018 tegen LDODK/Rinsma Fashion 1 om 20:00 uur in sporthal Kortezwaag.

KCCWebshopvierkant

Zoeken

Sponsorclub

Social media

Follow KCCkorfbal on Twitter

Livestream

Partners

algemeen

Advertenties