Zaterdag 15 september 2012 van 10.00 uur tot 12.00 uur start de Kangoeroe klup met een promotiedag.
Wij nodigen alle kinderen in de leeftijd van 3 tot 7 jaar uit voor deze activiteit. De jongste korfballers zijn actief bij de Kangoeroe Klup.

TeamNaam trainer
S1Erik Wolsink
S1Ed van der Steen
S2Michiel Last
S2Jim van Nijnatten
S3Maarten Medendorp
A1Niels Molendijk
A1Robin Diepenhorst
A2Alexander van Dieren
A2Gerbert Schippers
A3Wouter Kouwenberg
A3Thom Brandse
A4Maarten Buijs
A4Andy Oenema
B1Sophie Dijkxhoorn
B1Wouter Schippers
B2Ewout Buckmann
B2Jelmer Wassink
B3 Vacature
C1Ilona de Lange
C1Wilco Knops
C2Caitlin Dijksman
C2Nick Jeekel
D1Julian Middelkoop
D1Michael Wolvers
D2Arie den Boon
D2Floor Dorsman
E1Anne Dorsman
E1Wim Niesing
E2Kirsten Voordendag
E2Ivette Voordendag
E3Martin van Dieren
F1Rob Fase
F1Daan Stubbe
F2Lody Slingerland
F2Patricia Slingerland
F2Ingrid Nell

Trainingstijden veld

TeamDagTijdVeldOpmerkingen
S1dinsdag20:00 - 22:00Hoofdveld
S1donderdag20:00 - 22:00Hoofdveld
S2dinsdag20:00 - 22:00Hoofdveld
S2donderdag20:00 - 22:00Hoofdveld
S3dinsdag20:00 - 21:15Veld 2
S3donderdag20:30 - 21:45Veld 3
S4dinsdag19:00 - 20:00Veld 2
S5dinsdag21:00 - 22:15Veld 2
S5donderdag21:00 - 22:15Veld 2
S6dinsdag21:00 - 22:15Veld 3
S6donderdag21:00 - 22:15Veld 2
S7woensdag20:30 - 21:30Hoofdveld
S8woensdag20:30 - 21:30Hoofdveld
S9woensdag20:30 - 21:30Veld 2
A1dinsdag19:30 - 21:00Veld 3
A1donderdag19:30 - 21:00Veld 2
A2dinsdag19:30 - 21:00Veld 3
A2donderdag19:30 - 21:00Veld 2
A3dinsdag19:30 - 21:00Veld 2
A3donderdag19:30 - 21:00Veld 3
A4maandag19:30 - 20:45Veld 3
A4woensdag19:15 - 20:30Veld 3
B1dinsdag18:45 - 20:00Hoofdveld
B1donderdag18:30 - 19:45Hoofdveld
B2dinsdag18:45 - 20:00Hoofdveld
B2donderdag19:15 - 20:30Veld 3
B3maandag19:00 - 20:00Veld 2
B3woensdag19:00 - 20:00Veld 2
C1dinsdag18:15 - 19:30Veld 3
C1donderdag18:15 - 19:30Veld 2
C2dinsdag18:15 - 19:30Veld 3
C2woensdag19:00 - 20:00Veld 2
D1dinsdag17:45 - 19:00Veld 2
D1donderdag18:00 - 19:15Veld 3
D2dinsdag18:00 - 19:15Veld 2
D2donderdag18:00 - 19:15Veld 3
E1maandag18:00 - 19:00Veld 2
E1woensdag17:30 - 18:30Veld 2
E2maandag18:00 - 19:00Veld 2
E2woensdag17:30 - 18:30Veld 2
E3maandag18:00 - 19:00Veld 2
E3woensdag17:30 - 18:30Veld 2
F1maandag18:00 - 19:00Hoofdveld
F1woensdag17:00 - 18:00Hoofdveld
F2maandag18:00 - 19:00Hoofdveld
F2woensdag17:00 - 18:00Hoofdveld
Kangoeroe Klupwoensdag17:00 - 18:00Hoofdveld

"Wedstrijdprogramma KCC/SO natural"

Ronde:
Klik op de accommodatie voor de routebeschrijving

RDatumThuisUitVerz.Aanv.Vervoer/ScheidsrechterAccommodatie
1
za 8 sepKCC/SO natural S1Mid-Fryslan/Jansma Burdaard 1
Zelf
15:30
Falkenberg, M.L. / Smits, J.Sportpark Schenkel - 1K40
1
za 8 sepKCC/SO natural S2LDODK/Rinsma Modeplein 2
Zelf
12:30
Hesselink, B J G / Raanhuis, JSportpark Schenkel - 1K40
1
za 8 sepKCC/SO natural S3KVS/Maritiem 3
Zelf
11:00
Watermulder, W.Sportpark Schenkel - 1K40
1
za 8 sepKCC/SO natural S4SKF 3
Zelf
14:00
Lodder, E.Sportpark Schenkel - 1K40
1
za 8 sepONDO (M) 2KCC/SO natural S5
12:15
14:30
Gerbert, Esmee en JoelleSportpark De Brigge - 1K40
1
za 8 sepTwist 5KCC/SO natural S6
11:30
13:00
ZelfSportcomplex Claudius Civilislaan - 1K40
1
za 8 sepKCC/SO natural S8Focus 2
09:30
10:30
Stephan MosheuvelSportpark Schenkel - 3aK40
1
za 8 sepNexus 3KCC/SO natural S9
11:20
12:50
ZelfSportpark Thurlede - 1aK40
1
za 8 sepFortuna/Delta Logistiek A1KCC/SO natural A1
Zelf
12:30
ZelfSportpark Kruithuisweg-Oost - 1K40
1
za 8 sepKCC/SO natural A2Tilburg A1
Zelf
16:00
Leeverink, O.J.Sportpark Schenkel - 2aK40
1
za 8 sepDVS '69 A1KCC/SO natural A3
Zelf
12:15
ZelfSportpark Schildman - 1K40
1
za 8 sepKCC/SO natural B1KOAG B1
13:00
14:00
Tiggelen, P. vanSportpark Schenkel - 2aK40
1
za 8 sepKinderdijk B1KCC/SO natural B2
09:40
11:10
ZelfSportpark Molenzicht - 1aK40
1
za 8 sepNikantes B1KCC/SO natural B3
12:15
13:15
ZelfSportcomplex Botreep - 1bK40
1
za 8 sepKCC/SO natural C1KOAG C1
12:00
13:00
Sip, CSportpark Schenkel - 3aK40
1
za 8 sepKorbis C4KCC/SO natural C2
10:30
11:30
ZelfSportpark Sniep - 2G
1
za 8 sepKCC/SO natural D1NIO D1
08:30
09:30
Wietse RasSportpark Schenkel - 3aK40
1
za 8 sepGemini E1KCC/SO natural E1
09:10
10:10
ZelfGroenhovenpark - 1G
1
za 8 sepKCC/SO natural E2Nieuwerkerk E5
11:15
12:00
Martijn de LangeSportpark Schenkel - 4K24
1
za 8 sepKCC/SO natural E3Avanti/Flexcom E8
09:15
10:00
Marco GeeneSportpark Schenkel - 4K24
1
za 8 sepKCC/SO natural F1Nieuwerkerk F1
11:15
12:00
TEAM A2Sportpark Schenkel - 5K24
1
za 8 sepKorbis F1KCC/SO natural F2
08:30
09:30
ZelfSportpark Sniep - 1b2K24

Logo Korfbal League klein

Korfbalcompetitie

KCC/SO natural 1 speelt uit op zaterdag 27 oktober 2018 tegen Mid-Fryslan/Jansma Burdaard 1 om 15:30 uur.

KCCWebshopvierkant

Zoeken

Social media

Follow KCCkorfbal on Twitter

Livestream

Partners

algemeen

Advertenties